0
zpět
 

diskuze k tématu: Jak se jezdí v Bulharsku? Hlavně pozor na rychlost

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.08.2006 07:30, Ceny?
Za botičku 14 600, za rychlost 30 000? To jsou bulhaři tak bohatí? A já blázen si myslel, že Buhlarsko je relativně chudá země Zajímalo by mě, kde na takový pokuty místní berou?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.08.2006 08:28, RE: Ceny?
Vládík napsal:
Za botičku 14 600, za rychlost 30 000? To jsou bulhaři tak bohatí? A já blázen si myslel, že Buhlarsko je relativně chudá země Zajímalo by mě, kde na takový pokuty místní berou?
Mezi ty špinavce by mě nikdo nedostal. Je to hladová zlodějská banda.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.08.2006 08:39, RE: Ceny?
Vládík napsal:
Za botičku 14 600, za rychlost 30 000? To jsou bulhaři tak bohatí? A já blázen si myslel, že Buhlarsko je relativně chudá země Zajímalo by mě, kde na takový pokuty místní berou?
Takový pokuty mají asi jen pro cizince. Tohle jsem našel na netu: Plat v Bulharsku v měsíci červnu činil v průměru 237 Lv (cca. 3.700,-Kč). Nejvyšší platy jsou v Sofii (343 Lv) a Vrace (314 Lv), platy nad 250 Lv jsou dále ve Stare Zagoře, Burgasu a Varně. Nejnižší mzdy dostávají v Šumenu, Montaně a Smoljanu (210-200 Lv).Informace poskytl Národní statistický institut.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.08.2006 13:11, Korupce jao prase
maniak napsal:
Takový pokuty mají asi jen pro cizince. Tohle jsem našel na netu: Plat v Bulharsku v měsíci červnu činil v průměru 237 Lv (cca. 3.700,-Kč). Nejvyšší platy jsou v Sofii (343 Lv) a Vrace (314 Lv), platy nad 250 Lv jsou dále ve Stare Zagoře, Burgasu a Varně. Nejnižší mzdy dostávají v Šumenu, Montaně a Smoljanu (210-200 Lv).Informace poskytl Národní statistický institut.
Letos v Březnu jsem byl lyžovat v Bansku a přístup místní policie byl naprosto nechutný. Bylo to něco ve stylu razítko do pasu a 200 euro na hranicích nebo mi dejte teď do kapsy bez dokladu a stačí i .... no jak kde od 10 do 50 euro.
Jen upřesním, že jsme nikde nepřekročili rychlost více jak o 10 km v hodině.
No a musím ještě poukázat na národní sport. Vezme se např. mobilní značka 30 a dá se na přehledný úsek kde se dá jet klidně 80 km/ hod a radar se postaví tak metr za ni.
No a ke stavu silnic bych řekl že jsou dva typy jedny co stojí za prd a druhé horší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.08.2006 21:41, Pokuty
V roce 2001jsme byli v Bulharsku, kde nám na jedné okresce údajně na čtyřicítce naměřili osmdesát.
Nijak dokázat to ovšem nemohli, jenom chtěli 20 Euro, což se podle článku za pět let asi ještě zvedlo.
Jejich "policejní" auto bylo odhadem 20 let staré ARO. Prostě děs.
Tak jsme jim to radši dali - stejně by nám asi nic jinýho nezbylo.
Ale jinak dovolená super !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.08.2006 10:44,
Bulharsko je banánová republika...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.