0
zpět
 

diskuze k tématu: Hyundai Tuscon - je to dobrá volba?

kategorie zařazení tématu: poradna, dovoz vozidel, automobilky, korejská vozidla, typ vozidla, osobní, volná diskuze
ctverak
počet příspěvků255
datum registrace01.08.2007
Čtvrtek 20.06.2019 15:39, RE: RE: RE: Tucson nebo Karoq?
citace:
reakce na: capslock, 20.06.2019 01:04 (Také se bavím. Takže sis koupi ...)


On ten Tuscon není špatný, ale známí co dělá u Policie mi říkal že se Tuscony kazí víc než škodovky, čili škodovka policejnímu zacházení odolává líp. A když ty auta policajti někde nabourají, tak karosářské náhradní díly na Tuscon jsou mnohem dražší než na škodu.
reagovat
TomasB
počet příspěvků401
datum registrace11.02.2019
Čtvrtek 20.06.2019 16:17, RE: RE: RE: RE: Tucson nebo Karoq?
citace:
reakce na: ctverak, 20.06.2019 15:39 (On ten Tuscon není špatný, ale ...)


Já jsem na hloupý příspěvek nereagoval, proto reaguji až na tento. Kamarád dělá v Hyundai a sám by si Hyundai nekoupil. Na Tusconu se toho kazí dost. A záruka? No tak to je taková trošku věc ve stylu "slibem nezarmoutíš". Servis může udělat záruční opravu, ale jelikož Hyundai servisům za záruční opravy dluží velké peníze, servisy se do toho nehrnou. Takže se pak takový majitel auta může dozvědět i to, že mu to na záruku udělají až někdy a nebo když si to zaplatí z vlastního, tak hned.
Já jsem se taky byl pár krát podívat, co nabízejí a naposledy jsem koukal na Tucsona, kterého hodně lidí velebí. Jak jsem to viděl na salonu, kde byly na vystaveném autě plechy různě nakřivo, všechno uděláno co nejlevněji, hnusné vrzající plasty, smrad,... Dokonce jsem to i projel. Jo, pohybuje se to, ale je to o ničem.
Ale ono je dobře, že si to sem tam nějakej zoufalec koupí, protože je alespoň konkurence a ty kvalitní auta jsou cenově tlačený taky nějak směrem dolů. Takže si pak mohu i já koupit krásnou, dobře udělanou Kugu s excelentními jízdními vlastnostmi v segmentu SUV za lepší cenu, než kdyby podobné sračky srážející cenu na trhu nebyly.

Jo a nejsou ventilováné sedačky jako ventilované sedačky. A tohle platí o veškeré výbavě. I když se to jmenuje podobně, tak funkčnost v různých značkách je značně rozdílná. Někde ta výbave jen je, ale není použitelná.
reagovat
capslock
počet příspěvků354
datum registrace28.07.2007
Čtvrtek 20.06.2019 23:40, RE: RE: RE: RE: RE: Tucson nebo Karoq?
citace:
reakce na: TomasB, 20.06.2019 16:17 (Já jsem na hloupý příspěvek ne ...)


S hloupými příspěvky jsi začal sám. Stačí jednoduše napsat, že jsi v salonu Hyundai nikdy nebyl a sedačky neviděl ani na obrázku.

U "dobře udělaného Forda" aby se člověk bál, kdy se mu zacpe EcoBoost bordelem, případně u nafty (kterou Ford mimochodem žádnou nemá a motory bere od PSA), aby člověk zjišťoval, zda zrovna v autě nemá vylevněnou verzi s vykostěným emisním systémem.

Když budu chtít francouzský motor, koupím ho v žabožroutím autě a ne v tomhle kočkopsovi.

O excelentních jízdních vlastnostech bys mohl chrochtat, kdybys za ty peníze narozdíl od vepřový konzervy s kvedlačkou pořídil lehčí a agilnější SUV od bavora.

O tom, jaký je Kuga "hit" (a Ford obecně) ostatně svědčí tabulky prodejů (jestli ještě v nějakých tabulkách je).
reagovat
Giorgio
počet příspěvků814
datum registrace09.05.2007
Pátek 21.06.2019 06:11, RE: RE: RE: RE: RE: RE: Tucson nebo Karoq?
citace:
reakce na: capslock, 20.06.2019 23:40 (S hloupými příspěvky jsi začal ...)


Přesně tak. A hlavně má skvěle udělaný ford ještě skvělejší autorizované servisy. To i věci, co ještě nebyly pokažené z výroby a neodpadly nebo se nerozpadly, rozdrbe. Například předepsaným úkonem seřízení pantů dveří při garanční prohlídce začaly zadní dveře drhnout bočními lištami o přední dveře. Autorizovaný servis dealera, kde garanční prohlídka proběhla, mě s reklamací jejich práce odkázal do servisu dealera, kde jsem auto koupil (a kde jsem po předchozích zkušenostech už odmítal jezdit). Ford a kvalita, to jsou dvě protichůdná slova. Ale pokud vůbec forda, tak rozhodně jako ojetinu. Tak tragický customer service jako Ford nemá a ani nemůže mít žádná jiná značka (ze zkušenosti ale u Hyundai byla situace před pěti lety lepší než dnes, snažili se víc).
reagovat
TomasB
počet příspěvků401
datum registrace11.02.2019
Neděle 23.06.2019 01:54, RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Tucson nebo Karoq?
citace:
reakce na: Giorgio, 21.06.2019 06:11 (Přesně tak. A hlavně má skvěle ...)


lol, to jste mě pobavili Ty Fordy jsou tak špatné, že jsem vždycky najel 200-300tkm bez jakéhokoliv problému. Jen spotřebák. No tak to pak jó, jsou to holt plečky. Komici.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.