0
zpět
 

diskuze k tématu: jaké malé mpv koupit

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, korejská vozidla
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 16.06.2015 08:26, RE: Lancia Musa 1.4i 16v
Arthuro napsal:
Rád přidám příspěvek na téma Lancia Musa do rubriky "Hodnocení uživatelů," jen si nejsem úplně jist smyslem toho počínání,tím, jestli si tento příspěvek najde své čtenáře, neb si nemohu vzpomenout, že bych někdy Lancii Musa viděl / potkal na české silnici s českou reg. značkou. Kromě té své samozřejmě, ale tu jsem potkat nemohl, neb ctím gentlmenskou zásadu že "žena, dýmka a auto se nepůjčují" a zatím, díkybohu, mi jí nikdo neukradl.Na Vašem serveru momentálně také žádná nefiguruje.Ciao, Arthuro


To vůbec nevadí, určitě ho ohodnoťte.

reagovat
Arthuro
počet příspěvků82
datum registrace11.06.2013
Úterý 16.06.2015 15:11, RE: Lancia Musa 1.4i 16v
Karel - TipCars.com napsal:
Arthuro napsal:
Rád přidám příspěvek na téma Lancia Musa do rubriky "Hodnocení uživatelů," jen si nejsem úplně jist smyslem toho počínání,tím, jestli si tento příspěvek najde své čtenáře, neb si nemohu vzpomenout, že bych někdy Lancii Musa viděl / potkal na české silnici s českou reg. značkou. Kromě té své samozřejmě, ale tu jsem potkat nemohl, neb ctím gentlmenskou zásadu že "žena, dýmka a auto se nepůjčují" a zatím, díkybohu, mi jí nikdo neukradl.Na Vašem serveru momentálně také žádná nefiguruje.Ciao, Arthuro
To vůbec nevadí, určitě ho ohodnoťte.


Již jsem Vám (redakci) ho poslal, cca před týdnem, takže někde čeká na zveřejnění...

Ciao,
Arthuro

reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.