0
zpět
 

diskuze k tématu: Hyundai i30 1,6 CRDi - dožene premianty?

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.01.2008 19:23, RE: podsvícení
anonym napsal:
Mně na podsvícení moc nesejde, je ale zajímavé, že v Golfu a Passatu to nikomu nevadilo a u korejce to hnede někomu vadí. Osobně moc fandím automobilkám, co se snaží zákazníkovi poskytnout za jeho peníze co nejvíc a to se myslím začíná dařit Hyundaii. Samozřejmě, že až se dostanou tyto automobilky na úroveň Toyoty, tak taky ty ceny budou trochu někde jinde, stejně, jako tomu je dnes,že. Rozdíl je jen v tom, že například Toyota byla kvalitní vždy, ale nevědělo se o ní u nás tolik, ale korejci n...
znám lidi podle kterých Toyota není moc kvalitní auto, protože jich na silnicích kolem sebe moc nevidí a říkají "japonec nakonec". A pak si koupí francouzký auto- ale aspoň nemusím poslouchat jak TDi táhne vodspodu za 4 litry.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.02.2008 00:44, RE: podsvícení
pipi napsal:
U kia ceed právě mnozí motorističtí novináři kritizovali oranžové podsvícení palubovky teď modré ,asi opravdu záleží na osobním vkusu každého co mu víc vyhovuje ,ale nedával bych to autu jako mínus
no modry je fakt blbe citelny zvlast kdy se neda regulovat..nejlepsi podsviceni ktery se v noci sytosti nerozmazava nebo nerozostruje ci podobne je fak bilé jako ma mercedes, ci toyota....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.02.2008 07:08, RE: podsvícení
pipi napsal:
U kia ceed právě mnozí motorističtí novináři kritizovali oranžové podsvícení palubovky teď modré ,asi opravdu záleží na osobním vkusu každého co mu víc vyhovuje ,ale nedával bych to autu jako mínus
i30 není jediným vozem, kterému vytýkám podsvícení. Ještě hůře na tom bylo stájové Coupé a podobně Toyota Auris s agresivní oranžovou.

Za ideálně podsvícené považuji modely od Lexusu, Volva , Audi, BMW, Hondy a třeba Škody... ale je to o osobních preferencích.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.02.2008 12:26, Design
Auto je to možná už povedené, ale ten design, to se jim snad němci chtěli pomstít. Ten design je neuvěřitelně amatérský a vůbec neobsahuje nic unikátního aby se dalo říct - ano tohle je Hyundai jako to vidíme u značkovějších automobilek. Co se týká designu, asi měli oslovit spíš Itálii, třeba takové Daewoo Leganza dělali Italové a ještě dneska je to asi nejhezčí korejec.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.02.2008 21:46, RE: Design
anonym napsal:
Auto je to možná už povedené, ale ten design, to se jim snad němci chtěli pomstít. Ten design je neuvěřitelně amatérský a vůbec neobsahuje nic unikátního aby se dalo říct - ano tohle je Hyundai jako to vidíme u značkovějších automobilek. Co se týká designu, asi měli oslovit spíš Itálii, třeba takové Daewoo Leganza dělali Italové a ještě dneska je to asi nejhezčí korejec.
To je otázka osobních preferencí. Mě zase přijde nudný, obyčejný a nezajímavý design u Daewoo Leganza.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 03.02.2008 15:59, RE: Design
anonym napsal:
To je otázka osobních preferencí. Mě zase přijde nudný, obyčejný a nezajímavý design u Daewoo Leganza.
Mně se to auto celkem líbí a je vidět, že byl záměr udělat takové poevropštělé auto, které by se dobře prodávalo. Lidi moc nemají rádi takový ten asijský design, ačkoliv mně se japonská auta vždycky líbila, ale je to prostě tak. Korejci udělali auto, které má kvalitu téměř jako japonské, ale vypadá fádně jako německé. To by se mohlo prodávat!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.