0
zpět
 

diskuze k tématu: Hyundai Coupé - Parádivý Korejec stojí za úvahu

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 00:13, souhlas
Do tohoto automobilu jsem byl přímo zamilovaný, ale to bylo ještě v době, kdy jsem neměl ani řidičák. A když jsem si pak před 2 lety vybíral auto, tak jsem o něm uvažoval, ale jízdní vlastnosti a motor jsou dost špatné na to, co by člověk očekéval od "sportovního auta". Takže nakonec padla volba jinam. Když jej ovšem vidím na ulici, tak se pokaždé ohlédnu. Nelze tedy než plně souhlasit s autorem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 06:20, Jeehee Tiburon!
Krasny,ale u tohoto sportaku je super jenom vzhled,ale v dnesnim bodovem systemu to bohate vystacuje!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 06:22, RE: Jeehee Tiburon!
zigi napsal:
Krasny,ale u tohoto sportaku je super jenom vzhled,ale v dnesnim bodovem systemu to bohate vystacuje!
Samozrejme ten starsi,ten z NFS je vyraben od 2002 (ten vzhledove nema chybu)!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 08:19, polosyntetický olej
Pane Vaculík, ........do motoru je třeba dávat alespon "polosyntetický olej" ...................mohl by jste mi vysvětlit jakej je rozdíl mezi minerále, polosyntetikou a syntetikou??......dnes v době kdy 99%olejů je minerálních????
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 08:46, RE: Jeehee Tiburon!
zigi napsal:
Samozrejme ten starsi,ten z NFS je vyraben od 2002 (ten vzhledove nema chybu)!
no to jo tohle coupecko je vzhledove nadherne a ty starsi modely 1998 se mi asi libi nejvice, premyslim o koupy tohoto a nebo alfa romeo gtv takze nevim spise hyundai pry je spolehlivejsi a jak projizdim bazary tak jsem samozrejmne udelal nejakou tu zkusebni jizdu a az na brzdy u hyundai jsem byl mile prekvapen sel bych do toho hned ale jeste mit ty penize:(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 09:27, RE: polosyntetický olej
lexus napsal:
Pane Vaculík, ........do motoru je třeba dávat alespon "polosyntetický olej" ...................mohl by jste mi vysvětlit jakej je rozdíl mezi minerále, polosyntetikou a syntetikou??......dnes v době kdy 99%olejů je minerálních????
Che che, taky jsem zaváhal, jetli tohle může napsat taková autorita. No, ale nikdo neni dokonalý, že ? Ale nenechte se tím pane Martine Vaculíku znechutit, jinak jsou vaše recenze nejlepší ...

Na druhu stranu ale je potřeba si uvědomit, že výrobci olejů tímto kritériem se snaží zařadit oleje podle skutečné kvality a náleopka mnohdy neodpovídá skutečnosti. Takže když se řekně syntetický, myslí se tím velmi kvalitní podle nálepky, ale málokdo asi uvěří, že ten olej je opravdu plně syntetický.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 09:33, RE: Jeehee Tiburon!
simon napsal:
no to jo tohle coupecko je vzhledove nadherne a ty starsi modely 1998 se mi asi libi nejvice, premyslim o koupy tohoto a nebo alfa romeo gtv takze nevim spise hyundai pry je spolehlivejsi a jak projizdim bazary tak jsem samozrejmne udelal nejakou tu zkusebni jizdu a az na brzdy u hyundai jsem byl mile prekvapen sel bych do toho hned ale jeste mit ty penize:(
No radsi bych toho hyundaie nez GTV!
I nemusi byt spatny Fiat Coupe 2.0 20VT 220PS))
Stoji cca 150t Kc r.v.1998-2000
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 09:34, RE: polosyntetický olej
lexus napsal:
Pane Vaculík, ........do motoru je třeba dávat alespon "polosyntetický olej" ...................mohl by jste mi vysvětlit jakej je rozdíl mezi minerále, polosyntetikou a syntetikou??......dnes v době kdy 99%olejů je minerálních????
To je na dlouhé vyprávění, jelikož o tom, jaký je to olej rozhoduje způsob výroby. Obecně se spokojte s tím, že 15W-40 je většinou označovaný minerál, 10W-40 polosyntetika a 5W-40 plná syntetika. Ale to je pouze značení podle jedný normy a těch kriterii je více. Takže klidně může být 10W-40 spíše minerál. Pak jsou třeba také oleje 0W-30, nebo z opačného konce 10W-60. No a ted si vyberte)). Používejte takový olej, jaký předepisuje výrobce a to včetně značky (např do Peugeota je nejlepší dávat olej značky Total)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 10:28, RE: polosyntetický olej
lexus napsal:
Pane Vaculík, ........do motoru je třeba dávat alespon "polosyntetický olej" ...................mohl by jste mi vysvětlit jakej je rozdíl mezi minerále, polosyntetikou a syntetikou??......dnes v době kdy 99%olejů je minerálních????
Připojuji se k námitce. Je zarážející, že "odborník" stále používá třídění olejů podle vizkozity a čerpatelnosti s nic neříkajícím značením syntetika-polosyntetika-minerál, když nejvhodnější kriterium je výkonová specifikace podle americké nebo evropské normy. Tím u mne p. Vaculík klesl, ať mi promine.
K vozům Hyundai. Měl jsem accent rv 2002 a nyní elantru 2004 a nikdy mi nic nevrzalo (s výjimkou rezonance v určitém spektru otáček motoru). Doby, kdy dílenské zpracování bylo ve psí, jsou nenávratně pryč!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 10:33, RE: polosyntetický olej
Tomáš napsal:
To je na dlouhé vyprávění, jelikož o tom, jaký je to olej rozhoduje způsob výroby. Obecně se spokojte s tím, že 15W-40 je většinou označovaný minerál, 10W-40 polosyntetika a 5W-40 plná syntetika. Ale to je pouze značení podle jedný normy a těch kriterii je více. Takže klidně může být 10W-40 spíše minerál. Pak jsou třeba také oleje 0W-30, nebo z opačného konce 10W-60. No a ted si vyberte)). Používejte takový olej, jaký předepisuje výrobce a to včetně značky (např do Peugeota je nejlepší dávat olej značky Total)
a víte, že tohle je naprostá blbost...
Peugeot a Citroen = Total,
Renault = Elf

Žádná automobilka by podle EU neměla doporučovat konkrétní značku oleje. Nemůže totiž prokazatelně dokázat, že např. Total je pro motory PSA opravdu nejlepší. Jejich tvrzení je totiž jen výsledkem kartelové dohody.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 11:34, hyundai coupe
donald napsal:
a víte, že tohle je naprostá blbost...
Peugeot a Citroen = Total,
Renault = Elf

Žádná automobilka by podle EU neměla doporučovat konkrétní značku oleje. Nemůže totiž prokazatelně dokázat, že např. Total je pro motory PSA opravdu nejlepší. Jejich tvrzení je totiž jen výsledkem kartelové dohody.
Ahoj tak pridam take neco jelikoz jsem coupe 1998 mel a nyni mam 2004 tak mohlu srovnavat a porovnavat:) rozhodne se nebojte do toho auta jit mel jsem najeto opravdu hodne pres 200.000 a auticko slapalo nadherne ted teda pisu hlavne o motoru, jinak je fakt ze jsem menil vyfuk qa spojku ale jinak nadhera opravdu auto budilo respekt a 140 koniku me rozhodne stacilo ted mam novy model take 2.0 a zamiloval jsem se do neho, je teda fakt ze jsem jako opravdove sportaky (rx8, novy eclips, evoluion atd) nikdy neridil ale kolikrat jsem jel v alfe 156 gtv, fial coupe, honda prelude (jooo ta honda prelude 2.2v-tec to je super no fakt na tech motorech neco je!!! ale jinak jit do hyundai coupe v dobrem stavu - doporucuji krasne svezeni a spokojenost!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 11:39, RE: polosyntetický olej
donald napsal:
a víte, že tohle je naprostá blbost...
Peugeot a Citroen = Total,
Renault = Elf

Žádná automobilka by podle EU neměla doporučovat konkrétní značku oleje. Nemůže totiž prokazatelně dokázat, že např. Total je pro motory PSA opravdu nejlepší. Jejich tvrzení je totiž jen výsledkem kartelové dohody.
To sice možná máte pravdu, ale v servisu Vám tam nic jiného nenalejí. Rozhodně je Total kvalitnější, než třeba Eurooil (Má větší množství tzv. antioxidantů a antidispezantů), Prostě jak jsem řekl, Olej podle toho jaký doporučuje výrobce. Mimochodem to tvrzení co psal pan Vacuík, je naprosto správné. Zeptejte se svého mechanika na výkonovou specifikaci a v 90 procentech Vám řekne, že neví co to je))).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 16:15, RE: hyundai coupe
coupatko napsal:
Ahoj tak pridam take neco jelikoz jsem coupe 1998 mel a nyni mam 2004 tak mohlu srovnavat a porovnavat:) rozhodne se nebojte do toho auta jit mel jsem najeto opravdu hodne pres 200.000 a auticko slapalo nadherne ted teda pisu hlavne o motoru, jinak je fakt ze jsem menil vyfuk qa spojku ale jinak nadhera opravdu auto budilo respekt a 140 koniku me rozhodne stacilo ted mam novy model take 2.0 a zamiloval jsem se do neho, je teda fakt ze jsem jako opravdove sportaky (rx8, novy eclips, evoluion atd)...
Já bych to shrnul "nahoře huj,dole fuj".To auto se nedá vůbec srovnávat třeba s gtv a jim podobným.Prostě korejec té doby,archaická technika,jízdní vlastnosti bídný.Ale pokud člověk není moc náročnej,tak svoje si splní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 18:45, RE: hyundai coupe
coupatko napsal:
Ahoj tak pridam take neco jelikoz jsem coupe 1998 mel a nyni mam 2004 tak mohlu srovnavat a porovnavat:) rozhodne se nebojte do toho auta jit mel jsem najeto opravdu hodne pres 200.000 a auticko slapalo nadherne ted teda pisu hlavne o motoru, jinak je fakt ze jsem menil vyfuk qa spojku ale jinak nadhera opravdu auto budilo respekt a 140 koniku me rozhodne stacilo ted mam novy model take 2.0 a zamiloval jsem se do neho, je teda fakt ze jsem jako opravdove sportaky (rx8, novy eclips, evoluion atd)...
Hrozná jebka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 19:11, RE: hyundai coupe
zigi napsal:
Hrozná jebka
No hezky:))) Neni to tak davno a spominali sme TIBURON!! ;D
Jo to auto je velmi,velmi hezke. Ale hlavne ten novejsi rocnik 2002.... a vys to je parada. Je videt jak se zase nazory rozlisuji.. Hyundai mozna neni tak dobre ale Coupe se fakt povedlo. Tiburon forever! :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 20:36, Ne...
Tohle je to nejhnusnější auto vyrobený za posledních 10 let... podle mě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 21:11, pepe
sto lidí sto názorů, ale když bych chtěl sporťák za rozumné peníze,tak bych šel do Alfy GTV. jízdní vlastnosti a motory sou nesrovnatelné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 23:31, Alfa
anonym napsal:
sto lidí sto názorů, ale když bych chtěl sporťák za rozumné peníze,tak bych šel do Alfy GTV. jízdní vlastnosti a motory sou nesrovnatelné.
No je ovšem pravdou, že Alfa GTV si o spolehlivosti hyundaje může nechat zdát
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 23:34, sporťák
No, čojaviem, na športové auto má nejako privelký volant (okrem iného), nie? A dizajn je u mňa tak na hrane...Na balenie báb však poslúži asi rovnako dobre ako na normálne zvezenie....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 06:35, RE: pepe
anonym napsal:
sto lidí sto názorů, ale když bych chtěl sporťák za rozumné peníze,tak bych šel do Alfy GTV. jízdní vlastnosti a motory sou nesrovnatelné.
Nez GTVcko,tak radsi Fiat Coupe 2.0 20VT!By vam to auto dalo pekne naprdel!
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.