0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Prelude 2.3i

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.12.2005 15:26, Prelude
No vzhledem k poměru obsah motoru - výkon, by byl lepší novější typ Hondy Prelude, protože její výkon je podstatně větší. I ta karoserie ujde. Sice není tak zaobleně uhlazená jako její předchůdce, ale taky je pěkná. Já osobně mám Toyotu, ale plánuji zakoupení nějaké Hondy s velkým výkonem v provedení VTi. Zkrátka nad japonce není.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.12.2005 16:08, RE: Prelude
Jura napsal:
No vzhledem k poměru obsah motoru - výkon, by byl lepší novější typ Hondy Prelude, protože její výkon je podstatně větší. I ta karoserie ujde. Sice není tak zaobleně uhlazená jako její předchůdce, ale taky je pěkná. Já osobně mám Toyotu, ale plánuji zakoupení nějaké Hondy s velkým výkonem v provedení VTi. Zkrátka nad japonce není.
souhlasim ja mel aut mraky ale japonec je super ja chci koupit primeru 11 nebo accorda tak snad brzy najdu nejaky krasny kousek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.12.2005 16:33, Nissan 100 NX
Lidi máte někdo NXko?? potřeboval bych nějaký info.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.12.2005 16:52, RE: Prelude
Jura napsal:
No vzhledem k poměru obsah motoru - výkon, by byl lepší novější typ Hondy Prelude, protože její výkon je podstatně větší. I ta karoserie ujde. Sice není tak zaobleně uhlazená jako její předchůdce, ale taky je pěkná. Já osobně mám Toyotu, ale plánuji zakoupení nějaké Hondy s velkým výkonem v provedení VTi. Zkrátka nad japonce není.
Jó VTi, tak to už je aspoň o 2 generace dál ... Já jsem psal recenzi na auto z roku 1992. V té době se ještě nedělal ani V-TEC. A za 100tis. taky asi nic s V-TECem nebo VTi nekoupíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.12.2005 21:47, RE: Prelude
Riccardo napsal:
Jó VTi, tak to už je aspoň o 2 generace dál ... Já jsem psal recenzi na auto z roku 1992. V té době se ještě nedělal ani V-TEC. A za 100tis. taky asi nic s V-TECem nebo VTi nekoupíš.
Zdravím, za prvé se vtec v roce 1992 dělal, a za 100 tis se dá koupit vůz s Vtecem/Vtičkem - např.nedavnou byl zrovna na tomto serveru k mání civic 4D 1,6 Vti /160 koní/ rok 1995 za 90 tisíc, vše v el, abs, klima atd.

Takže se dá :) ale je toho málo, chce to hledat.

Asi radši než prelude 2,2 vtec 1998 rok, tak bych si asi radši něco přidal a koupil Hondu Integru Type-R - to je teprve tvrdá a divoká kárka

tak zatím a HONDÁM zdar

reagovat můžete na e-mail: Trader123@post.cz
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.