0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda CR-V III – je koupě této ojetiny dobrou volbou?

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
gepardo
počet příspěvků129
datum registrace19.10.2014
Pátek 14.11.2014 14:44, Honda crv
Hele Mahony, za rok je mi 50, tak si to tykání mohu dovolit. Nebuď hnidopich a nehledej v tom vši. Nebo si každý bude myslet, že jsi všude byl a od všeho máš klíče !! Ty určitě chyby neděláš !!!!!
reagovat
nahlásit
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pátek 14.11.2014 16:00, RE: Honda crv
gepardo napsal:
Hele Mahony, za rok je mi 50, tak si to tykání mohu dovolit. Nebuď hnidopich a nehledej v tom vši. Nebo si každý bude myslet, že jsi všude byl a od všeho máš klíče !! Ty určitě chyby neděláš !!!!!


Tak Mahoney hlavně upozornilt na to, že se tady někdo pokouší z nás dělat oslíky a to si myslím, že je naprosto správný:)

reagovat
nahlásit
subarák
počet příspěvků108
datum registrace22.03.2010
Pátek 14.11.2014 16:06, Pohon 4x4
je řešen lamelovou spojkou jako u většiny aut dnes, ale ovládání bylo hydraulické, namísto elektrického, které používají ostatní. Přiřazení zadních kol je pomalé a přenos síly naprosto nedostatečný. Vidět je to na tomto videu:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded
reagovat
nahlásit
tomaskrtek
počet příspěvků983
datum registrace18.03.2008
Pátek 14.11.2014 16:40, RE: Pohon 4x4
subarák napsal:
je řešen lamelovou spojkou jako u většiny aut dnes, ale ovládání bylo hydraulické, namísto elektrického, které používají ostatní. Přiřazení zadních kol je pomalé a přenos síly naprosto nedostatečný. Vidět je to na tomto videu:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded


odkaz nefunguje, zkusím hodit jiný http://www.youtube.com/watch?v=jkiv-bWbLIo
když tak stačí na YT zadat honda cr-v failure a vyjede něco, snad
reagovat
nahlásit
LtMahony
počet příspěvků12
datum registrace07.11.2014
Pátek 14.11.2014 22:11, Tak tedy naposledy
Gepardo: Ok je mi o 10 min, tak si klidne tykej . Ale zrejme se porad nechapem, Reno to vystihl presne o co mi slo. Nejsem hnidopich a nejchyrejsi uz vubec ne. Nemam zapotrebi se zviditelnovat, prave proto do zadnych diskuzi na netu nepisu! Tohle byla vyjimka,protoze me to nadzvedlo. Proste nesnasim kdyz se me nekdo snazi " oj...bat" a nesnasim lenost.. Mam to tak i v praci, proste nesnasim kdyz je nekdo linej nebo lempl.
reagovat
nahlásit
1 2
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.