0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Civic 1,8 i-VTEC - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 15:23, RE: skarede 3
bubu napsal:
Novy civic je skaredy a basta. Spotreba ma nezaujima u tak hnusneho viozidla. - samozrejme, je to moj osobny nazor a nic proti zvratenemu vkusu ostatnych diskutujucich v podstate nemam. Martin - ja tu kritizujem automobil, a nie manzelku ci matku alebo priatelku. To dievca na fotkach som pochvalil ze je pekne, tak co...? Perverzak nie som a idiot uz vobec nie, take nadavky nech si tamten anonym necha pre seba.
Jo, mas recht, je to uplne hnusny...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 15:52,
A co je podle tebe vrcholem krasy, treba golf kerej je uz ctrvt stoleti porad stejnej,nebo nejaka bezpohlavni fabka nebo passat? prober se civic je ve svy tride naprostym skvostem,oproti tem dokolecka omylanym focusum a golfum je to revoluce,civic se prodava jako nikdy pred tim,pisou se poradniky - nedelam si legraci - a trh je asi vic objektivni nez nakej zakomplexovanej majitel skodofky nemyslis? ; )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 15:54, RE: skarede 3
DEKTR4 napsal:
Jo, mas recht, je to uplne hnusny...
Ano novej Civic - to je ke zbliti - proste japoncum uz asi dochazi kreativita .....je to hnus podle fotek koukam sama elektronika a sedacka je jeste ta divna "pumpe duse " manual jak v ochcavě - proste SHIT
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 16:00, RE: bez předmětu
anonym napsal:
A co je podle tebe vrcholem krasy, treba golf kerej je uz ctrvt stoleti porad stejnej,nebo nejaka bezpohlavni fabka nebo passat? prober se civic je ve svy tride naprostym skvostem,oproti tem dokolecka omylanym focusum a golfum je to revoluce,civic se prodava jako nikdy pred tim,pisou se poradniky - nedelam si legraci - a trh je asi vic objektivni nez nakej zakomplexovanej majitel skodofky nemyslis? ; )
Ja nic, skaredy je aj ford focus prvej generacie, i ked som si zvykol, a aj na toto sa asi budem musiet zvyknut. Podla mna pekne kary su napr Tatra 603 a pod. ale to sme uz v inom case....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 16:16, RE: bez předmětu
anonym napsal:
A co je podle tebe vrcholem krasy, treba golf kerej je uz ctrvt stoleti porad stejnej,nebo nejaka bezpohlavni fabka nebo passat? prober se civic je ve svy tride naprostym skvostem,oproti tem dokolecka omylanym focusum a golfum je to revoluce,civic se prodava jako nikdy pred tim,pisou se poradniky - nedelam si legraci - a trh je asi vic objektivni nez nakej zakomplexovanej majitel skodofky nemyslis? ; )
Kámo, jen je nech se svýma názoroma. At si dál uctívaj ty evropský kraksny. Já osobně po civicu šílím! A chci si ho koupit!! Ále doufám že nebudou český silnicem plný civiců. Upřímně, nedoufám v to , protože spousta takovejch lidí co chtěj být IN, tak si stejně koupí nespolehlivý oply, šitový renaulty, atd.
A NECHCI stát třeba na červený na křižovatce a kolem mně samý civig 8g. Jako teď, když se ohlídnu v koloně, a kolem mně je 20 Octavek! Fuj!
Sám sebe se ptám , má cenu čekat až redakce podnikne dlouhodobý test spotřeby a jiné zkušenosti ze Civicem 8G? Kolik to bude příště kilometrů ? 40 nebo 45? Zkušenost vlastní mi řiká že hondy mají super motory které si zas tak neříkaj mnoho paliva v poměru k výkonu. Ale já od takovýhoto auta čekám na první místě zábavu a požitek z jízdy ! A chci se těšit na každou jízdu. Spotřeba není důležitá. Kdyby byla, tak mám v garáži passta f tdi a f kombjnu a všude se chlubim že mi to sice žere 5 l /100 ale nejede (bud neni výkon nebo je v servisu ).
Ciao
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 16:18, RE: bez předmětu
bubu napsal:
Ja nic, skaredy je aj ford focus prvej generacie, i ked som si zvykol, a aj na toto sa asi budem musiet zvyknut. Podla mna pekne kary su napr Tatra 603 a pod. ale to sme uz v inom case....
........ to oslovení patřilo "anonym" . Ne tobě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 16:41, hej dav
dav napsal:
........ to oslovení patřilo "anonym" . Ne tobě.
Kukam, ze mas podobne nazory jak ja, tak sa navzajom zbytocne nesekajme. Ani ja nemam rad VW, opel, zabozrutov a podobne tuctove kraksne (okrem fordu). Ale nepaci sa mi ani novy civic. Pekne auto bol napr Nissan P11, ten novsi je prilis extravagantny, takisto novy civic. Som proste konzervativny, co sa designu tyka. Je mi nanic ked si napr. pozriem studie buducej imprezy, fuj...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 17:47, RE: HA HA HA HA HA
Miloš S. napsal:
Jo,dobrý pokus, ale apríl už byl. Nevěřím tomu....
...jsi trapák!kdybys měl s autem něco najeto (a to já mám) tak bys uvěřil a neblil tady svoje moudra...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 17:51, RE: skarede 3
Wena napsal:
Ano novej Civic - to je ke zbliti - proste japoncum uz asi dochazi kreativita .....je to hnus podle fotek koukam sama elektronika a sedacka je jeste ta divna "pumpe duse " manual jak v ochcavě - proste SHIT
Všichni majitelé octavií,fabií a felicií se můžou přetrhnout v hláškách,jak je civic škaredý auto.Je mi jich líto,chudáčků.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 19:26, Krasa a super spotreba
Najnovsia Honda Civic je absolutna bomba a predstavte si vsetci neveriaci ma taku super spotrebu a je to uplna bomba vo svojej triede to ma najvasci kufor a jazda s nou mozete len snivat je delo na trhu. A ako to viem lebo ju mam len v modrej metalize a presne tento motor....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.05.2006 00:27, RE: skarede 3
wolf napsal:
Všichni majitelé octavií,fabií a felicií se můžou přetrhnout v hláškách,jak je civic škaredý auto.Je mi jich líto,chudáčků.
Já preferuji koncern VW, ale japonce vůbec nepokládám za šiti, spíše naopak. Toyota - spolehlivost, Honda - motory, Mazda - spolehlivost a vzhled, Nissan - jízdní vlastnosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.05.2006 08:07, RE: hej dav
bubu napsal:
Kukam, ze mas podobne nazory jak ja, tak sa navzajom zbytocne nesekajme. Ani ja nemam rad VW, opel, zabozrutov a podobne tuctove kraksne (okrem fordu). Ale nepaci sa mi ani novy civic. Pekne auto bol napr Nissan P11, ten novsi je prilis extravagantny, takisto novy civic. Som proste konzervativny, co sa designu tyka. Je mi nanic ked si napr. pozriem studie buducej imprezy, fuj...
covece ale revoluce proste musi byt,pochop....... kupoval by sis po paty jednu a tu samou felicii?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.05.2006 09:52, RE: skarede 3
wolf napsal:
Všichni majitelé octavií,fabií a felicií se můžou přetrhnout v hláškách,jak je civic škaredý auto.Je mi jich líto,chudáčků.
me se novy civic taky moc nelibi a to bnejsem rozhodne fanda koncernu VW. podle mne jsou povedene jenom 2 jejich znacky a to Bugati a Bentley, ale na ty bohuzel nemam.

Ale abych jenom nekritizival vetsine kamosu se novy civic libi je to proste vec vkusu prece nemuzem mit vsichni stejny auta jak by to tu vypadalo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 14:29, RE: skarede 3
anonym napsal:
me se novy civic taky moc nelibi a to bnejsem rozhodne fanda koncernu VW. podle mne jsou povedene jenom 2 jejich znacky a to Bugati a Bentley, ale na ty bohuzel nemam.

Ale abych jenom nekritizival vetsine kamosu se novy civic libi je to proste vec vkusu prece nemuzem mit vsichni stejny auta jak by to tu vypadalo
Ja to auto mam a je skvely:)))))))))))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.01.2010 23:36, RE: Krasa a super spotreba
Jozef napsal:
Najnovsia Honda Civic je absolutna bomba a predstavte si vsetci neveriaci ma taku super spotrebu a je to uplna bomba vo svojej triede to ma najvasci kufor a jazda s nou mozete len snivat je delo na trhu. A ako to viem lebo ju mam len v modrej metalize a presne tento motor....
Auto je moc pěkné,líbí se mi v oranž metalíze,moc jsem jej chtěla,berušku,ale nakonec mne dealer Hondy přesvědčil,ať jdu raději do sedana 4D,pokud chci komfort,měkčí podvozek,tak jsem šla a nelituji...mobré podsvícení budíků,se mi moc líbí....mám ráda modrou.....u berušky jsem měla zásadní výhrady,odhalená řad.páka,startování tlačítkem,horší výhled dozadu,a tuhost podvozku,na nerovnostech hodně odskakuje....a navíc sedan vypadá jako malý accordek,prům. spotřebu mám ve stejné motorizaci 1.8 103 kW,kombinovanou 6,7-6,8 l/100
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.03.2010 21:54, RE: bez předmětu
dav napsal:
Kámo, jen je nech se svýma názoroma. At si dál uctívaj ty evropský kraksny. Já osobně po civicu šílím! A chci si ho koupit!! Ále doufám že nebudou český silnicem plný civiců. Upřímně, nedoufám v to , protože spousta takovejch lidí co chtěj být IN, tak si stejně koupí nespolehlivý oply, šitový renaulty, atd.
A NECHCI stát třeba na červený na křižovatce a kolem mně samý civig 8g. Jako teď, když se ohlídnu v koloně, a kolem mně je 20 Octavek! Fuj!
Sám sebe se ptám , má cenu čekat až redakce podni...
Hochu máš recht,ale civiců 4D jezdí v ČR hodně málo,čím to....zase mám jednou něco extra....každý se za sedánkem otočí....protože ho v reálu ještě neviděli....
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.