0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Civic 1,4 LS

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 21:24,
recenze o hovně..To auto si zaslouží větší popis ikdyž kdo ho zná ví o co jde....Civica jsem měl r.v.95 1,5Lsi 66Kw .Bylo mi tehdy 20let takže jsem byl asi to vylízaný pako! Prostě mladý člověk kterýmu to trochu myslí tak si koupí raději sportovně naladěné auto, které ne že tak vypadá ale i tak jezdí a drží na silnici co se týče podvozku! A tím je jízda i bezpečnější (bohužel díky nízké váze při bouračce je toto auto rakev! naprosto bez ochrany)..A taky ho vezme díky výkonum a spolehlivosti 1.6Vtec atd.. Jinak je škoda ale že jak mladí tak i staří majitelé se o tyto auta neumějí starat a neumí s nimi jezdit trochu normálně a pak ty ojetiny co se tu prodávají jsou v stašném stavu..Já měl trochu smůlu na svého civica který žral po čase 1,5L oleje na 1000km ! Co se mi nelíbylo je špatné odhlučnění, trpí synchrony na 3, špatné brzdy. Odstranit první a druhou vadu kterými trpí většina japonců starších je to super auto! Libor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.08.2007 16:27, RE: Ach jo...
anonym napsal:
Baruna v garáži Civic před ní.No to dá rozum, že logicky další auto musí být Octavia.Když něco nechci tak si to nekupuji.....Ach jo....
Nějak sem to taky nepochopil, ale už to chápu... recenzent fajn,a le.. proč pro Bůh se zachoval jak postižený a pro rodinu koupil Octavii, kde si vzadu nesedne ani mimino, to nechápu... Při tom, vkus na auta měl... Ale asi vliv manželky... Něco ve stylu... Chceš mít Barchettu, prodej Civic kup Octavii... No comment Je pravda, že an OCcavii každý nadává,a le nakonec ji skoro každý koupí, tak nevím kde je chyba. Nejspíš slabá lidská povaha... P.S. Mě taková úchylka jako koupě Octavie nečeká...i kdyby mě někdo práskl pantokem po hlavě
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.08.2007 19:18, RE: Ach jo...
anonym napsal:
Nějak sem to taky nepochopil, ale už to chápu... recenzent fajn,a le.. proč pro Bůh se zachoval jak postižený a pro rodinu koupil Octavii, kde si vzadu nesedne ani mimino, to nechápu... Při tom, vkus na auta měl... Ale asi vliv manželky... Něco ve stylu... Chceš mít Barchettu, prodej Civic kup Octavii... No comment Je pravda, že an OCcavii každý nadává,a le nakonec ji skoro každý koupí, tak nevím kde je chyba. Nejspíš slabá lidská povaha... P.S. Mě taková úchylka jako koupě Octavie nečeká...i kd...
kup si civica a neotravuj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.08.2007 19:55, RE: Ach jo...
anonym napsal:
kup si civica a neotravuj.
chápu odlišný názory na auta ale že si každý plyvne po octavii je už dost ubohý, asi je nakazil p. Vaculík, a keci o tom jak je co spolehlivé si nechte od cesty technika je spolehlivá podle majitele a nikdo mi to nevymluví. když je člověk prase tak si to holt vyžere. Kupte si civika ja zustanu u koncernu audi A8
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.08.2007 07:25, RE: Ach jo...
anonym napsal:
chápu odlišný názory na auta ale že si každý plyvne po octavii je už dost ubohý, asi je nakazil p. Vaculík, a keci o tom jak je co spolehlivé si nechte od cesty technika je spolehlivá podle majitele a nikdo mi to nevymluví. když je člověk prase tak si to holt vyžere. Kupte si civika ja zustanu u koncernu audi A8
Tak A8????tak říkáš své fábii HTP
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.08.2007 14:31, RE: Ach jo...
anonym napsal:
Tak A8????tak říkáš své fábii HTP
proč si kupovat htp když za 800 000 tisíc je slušná A8
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.08.2007 14:33, RE: Ach jo...
anonym napsal:
proč si kupovat htp když za 800 000 tisíc je slušná A8
a proti htp nic nemám je to auto do města čilé obratné až na ty vybrace při volnoběhu a zvukovej projev to ujde
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.08.2007 20:54, RE: Ach jo...
anonym napsal:
a proti htp nic nemám je to auto do města čilé obratné až na ty vybrace při volnoběhu a zvukovej projev to ujde
A8 hmm tak to teda je koupě jako svině..Podle majite taky ale dle zpracování a techniky se taky pak ukáže spolehlivost. Takže A8 by mi domů přez práh nesměla...Když chci kvalitu a ne přiblblou značku a ještě koncernovou tak Lexus 220, 430!!! Jinak proti octavii nic nemám. At si recenzent koupí co chce! Libor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2007 18:14, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Tento Civivc VI. generace, myslím, nemá zadní víceprvkovou nápravu, ale klasickou vlečnou...
tento civic je VII generace
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2007 21:37, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No já myslím i bez klímy to je slabej motor,a těch 210 km/h?to musel bejt kurevskej kopec a ten vítr to musel bejt nejspíš uragán,hm a opět menší rejpnutí do oktávky to by jinak nebyla recenze,co?
Nekritizuj, když tomu nerozumíš. V pořádných testech uvádí dojezd z ustálené rychlosti (třeba 80 km/h). To je údaj, který se zjišťuje za určitých podmínek s vyřazenou rychlostí. Najdi si to, uvidíš co dokáží Japonci. Jejich auta mají tak malé mechanické ztráty, že dokáží ujet až dvojnásobnou vzdálenost proti Evropským. Při rozebrání převodovky, náprav zjistíš konstrukci ložisek, jejich počet, žádné zbytečné hmoty na setrvačných dílech a pod. Prostě tam není navíc nic co zvyšuje mechanické ztráty. Kdy, třeba v Evropě začali dělat duté vačkové hřídele a jiné podobné vychytávky, co snižují setrvačné hmoty? Ještě je třeba se podívat na konstrukci podvozku. Vše perfektně hladké. Žádné příčné tyče, nosníky a jiné věci, které způsobují turbulence pod vozidlem. To je při rychlostech nad 100km/h hodně znát. Prostě je třeba auta rozebrat a potom kecat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2007 22:50, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Nekritizuj, když tomu nerozumíš. V pořádných testech uvádí dojezd z ustálené rychlosti (třeba 80 km/h). To je údaj, který se zjišťuje za určitých podmínek s vyřazenou rychlostí. Najdi si to, uvidíš co dokáží Japonci. Jejich auta mají tak malé mechanické ztráty, že dokáží ujet až dvojnásobnou vzdálenost proti Evropským. Při rozebrání převodovky, náprav zjistíš konstrukci ložisek, jejich počet, žádné zbytečné hmoty na setrvačných dílech a pod. Prostě tam není navíc nic co zvyšuje mechanické ztráty...
souhlas ted jsi to popsal dobře! Japonci to mají dost vychytané, odlehčené setrvačníky atd..Co se týká limuzín tak třeba Lexus už dokázal vzačátku svařet 10x pevněji a dosýhl daleko větší tuhosti karoserie než v té době uměl MB či BMW! A to je taky duležitý faktor. jen o té rachlosti jak jsi psal tam hraje taky velkou roli aerodynamika takže to není až tak objektivní ne ??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 15:00, RE: CIVIC
anonym napsal:
Koupil jsem si Hondu Civic 5D pred 6ti lety a najel na ni vice jak 300 000 km. Nechala me ve stychu jednou kdyz mela najeto cca240 000, tak se spalil mustek na alternantoru.
Jinak je to drzak. Olej se ma menit po 20 000, ale byva jeste dobrej ani nepotrebuje dolit, takze ho menim ay po 30 000. Brzdovy desticky vydrzi cca 80 000 a kotouce jsem menil po 200 000 km. Tlumice vydrzi tak cca 160 000.
Jizdni vlastnosti jsou fajn, i kdyz by krapanek tvrdsi podvozek neuskodil (jako je u 3D verze) . 200...
Zdravím, jak prosim tě poznáš, že je po 20tis. dobrej olej? Myslim, že by se to mělo měnit jak se píše v manualu...
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.