0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Accord - dvojí tvář

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 12:21, příspěvek byl vymazán
příspěvek byl vymazán
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 12:36, Omlouvám se všem za muže vystupujícího pod mým jménem
anonym napsal:
příspěvek byl vymazán
OPĚT PRÁCE ONOHO .... puberťáka , ale jistojistě muže
Tento a část dalších dnešních příspěvků píše jakýsi zoufalý anonym, který už po předchozích útocích a urážkách neví kudy kam a jak mne ještě urazit.
Omlouvám se, ještě dnes snad bude vyřešeno..
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 12:39, příspěvek byl vymazán
Kylie napsal:
OPĚT PRÁCE ONOHO .... puberťáka , ale jistojistě muže
Tento a část dalších dnešních příspěvků píše jakýsi zoufalý anonym, který už po předchozích útocích a urážkách neví kudy kam a jak mne ještě urazit.
Omlouvám se, ještě dnes snad bude vyřešeno..
Kylie
příspěvek byl vymazán
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 13:03, RE: Omlouvám se všem za muže vystupujícího pod mým jménem
Kylie napsal:
OPĚT PRÁCE ONOHO .... puberťáka , ale jistojistě muže
Tento a část dalších dnešních příspěvků píše jakýsi zoufalý anonym, který už po předchozích útocích a urážkách neví kudy kam a jak mne ještě urazit.
Omlouvám se, ještě dnes snad bude vyřešeno..
Kylie
Kylie, nenechte se zaskočit primitivním tvorečkem, který se nějakou náhodou zřejmě naučil psát.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 13:17, RE: Omlouvám se všem za muže vystupujícího pod mým jménem
T.J. napsal:
Kylie, nenechte se zaskočit primitivním tvorečkem, který se nějakou náhodou zřejmě naučil psát.
Ach, děkuji už jsem přežila i horší věci... Ale tady v prostoru, kde jsem čekala v první řadě debaty o autech... mne to trochu zaskočilo, respektive nezlomná intenzita nasazení a neutuchající nepolevující nekončící ...
No nic, bavme se o autech
Pěkný den, Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 13:26, Pneumatiky
Pneumatiky jsou to co tě drží na silnici, říkával tatínek a leta praxe mne přesvědčila, že je to pravda (tady šetřit je opravdu "hloupé"). Jak už jsem někde zmínila, v česku lze vidět levné (zimní "běžně", občas bohužel i letní) pneu i na drahých vozech a prémiových značkách.
Možná se pletu (Subaru to tak dělá určitě), ale "levné" Yokohamy se dávají na "nižší" verze, dražší a lepší (až výborné) Bridgestony jsou určitě (nebo u minulé generace byly) u verze 2.4 Executive
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 14:37, RE: Hlucnost
Kylie napsal:
Pneumatiky jsou to co tě drží na silnici, říkával tatínek a leta praxe mne přesvědčila, že je to pravda (tady šetřit je opravdu "hloupé"). Jak už jsem někde zmínila, v česku lze vidět levné (zimní "běžně", občas bohužel i letní) pneu i na drahých vozech a prémiových značkách.
Možná se pletu (Subaru to tak dělá určitě), ale "levné" Yokohamy se dávají na "nižší" verze, dražší a lepší (až výborné) Bridgestony jsou určitě (nebo u minulé generace byly) u verze 2.4 Executive
Kylie
Zdravim vsechny. Jelikoz nad starsi generaci Accordu premyslim, muze nekdo znaly ohodnotit aerodynamicky hluk + hluk od pneumatik na Accordu oproti napr. A6, Vectre nebo Passatu? Tenhle hluk mi fakt vadi, tak abych se nespalil:) Diky!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 14:57, RE: Hlucnost
Attila napsal:
Zdravim vsechny. Jelikoz nad starsi generaci Accordu premyslim, muze nekdo znaly ohodnotit aerodynamicky hluk + hluk od pneumatik na Accordu oproti napr. A6, Vectre nebo Passatu? Tenhle hluk mi fakt vadi, tak abych se nespalil:) Diky!
Předchozí generaci Accordu jsem testoval na Bridgestonech Potenza, které považuji za výbornou volbu po všech stránkách. Srovnání hlučnosti od kol je ošemetné, přesto si myslím, že Accord 6G na tom není špatně. Každopádně je na tom lépe než například Mazda6 první generace či Vectra.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 15:01, RE: Pneumatiky
Kylie napsal:
Pneumatiky jsou to co tě drží na silnici, říkával tatínek a leta praxe mne přesvědčila, že je to pravda (tady šetřit je opravdu "hloupé"). Jak už jsem někde zmínila, v česku lze vidět levné (zimní "běžně", občas bohužel i letní) pneu i na drahých vozech a prémiových značkách.
Možná se pletu (Subaru to tak dělá určitě), ale "levné" Yokohamy se dávají na "nižší" verze, dražší a lepší (až výborné) Bridgestony jsou určitě (nebo u minulé generace byly) u verze 2.4 Executive
Kylie
Nedávno jsem jezdil s Foresterem 2.5 XT a byl obut do Yokoham. Oproti tomu Forester 2.0 X na LPG byl obut do Bridgestonů ... Nerozumím tomu a na celou věc se pozeptám přímo u zdroje.

S pneu máte naprostou pravdu. Jsou jediným poutkem mezi vozem a silnicí... Nevhodné obutí dokáže znehodnotit celkové vnímání vozu a šetřit právě v této oblasti není správné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 15:53, RE: Hlucnost
Petr - TipCars.com napsal:
Předchozí generaci Accordu jsem testoval na Bridgestonech Potenza, které považuji za výbornou volbu po všech stránkách. Srovnání hlučnosti od kol je ošemetné, přesto si myslím, že Accord 6G na tom není špatně. Každopádně je na tom lépe než například Mazda6 první generace či Vectra.
Za ta leta jsem "ojezdila" už hodně pneumatik a Bridgestone Potenza rozhodně patří na vrchol nabídky. Já sama dnes používám už víceméně jen Michelin (jejich kladem je m.j. právě nízká hlučnost) a Bridgestone.
Také se domnívám, že Accord je na tom co do hlučnosti (a "kultivovanosti" na palubě vůbec) velmi dobře. V mém soukromém srovnání vyšel ještě lépe Citroën C5 (vrstvená skla a právě pneu Michelin jistě přispěla), ale nikomu nevnucuji, že to tak je však přesvědčená jsem.
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 16:38, RE: Hlucnost
Kylie napsal:
Za ta leta jsem "ojezdila" už hodně pneumatik a Bridgestone Potenza rozhodně patří na vrchol nabídky. Já sama dnes používám už víceméně jen Michelin (jejich kladem je m.j. právě nízká hlučnost) a Bridgestone.
Také se domnívám, že Accord je na tom co do hlučnosti (a "kultivovanosti" na palubě vůbec) velmi dobře. V mém soukromém srovnání vyšel ještě lépe Citroën C5 (vrstvená skla a právě pneu Michelin jistě přispěla), ale nikomu nevnucuji, že to tak je však přesvědčená jsem.
Kylie
Verim ze C5 je povedeny vuz, i se mi libi, nicmene po letech jezdeni "sunkou" premyslim ze bych si koupil neco "jizdnimi vlastnostmi zabavnejsiho". Ale zaroven mam rad klidnou plynnou jizdu (jezdim hodne i dluhe streky) s tichem v kabine, ale s moznosti prudce zamanevrovat a rychle akcelerovat. No a taky to musi byt stehovak, nebot jsem nadseny sportovec a tech veci co musim do auta nabalit je fakt moc. No a to uz je vyber poradne zuzeny! Tak co by jste mi doporucili jako alternativu k Accordu :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 17:29, RE: Hlucnost
Attila napsal:
Verim ze C5 je povedeny vuz, i se mi libi, nicmene po letech jezdeni "sunkou" premyslim ze bych si koupil neco "jizdnimi vlastnostmi zabavnejsiho". Ale zaroven mam rad klidnou plynnou jizdu (jezdim hodne i dluhe streky) s tichem v kabine, ale s moznosti prudce zamanevrovat a rychle akcelerovat. No a taky to musi byt stehovak, nebot jsem nadseny sportovec a tech veci co musim do auta nabalit je fakt moc. No a to uz je vyber poradne zuzeny! Tak co by jste mi doporucili jako alternativu k Accordu :)
Kupte si dvě auta - na štreky, akceleraci a jídní vlastnosti BMW M3 a na stěhování Avii Furgon.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 17:45, v6
kde je sakra vidlicovy 6valec? Iste by si ho zohnalo len malo ludi, ale ja bych do toho siel. Pre amikov 6valce mali japonci vzdy. Aj v mazde6, a aj v honde accord. Hadam by nebol taky problem odlifrovat par kuskov aj sem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 17:52, RE: Pneumatiky
Petr - TipCars.com napsal:
Nedávno jsem jezdil s Foresterem 2.5 XT a byl obut do Yokoham. Oproti tomu Forester 2.0 X na LPG byl obut do Bridgestonů ... Nerozumím tomu a na celou věc se pozeptám přímo u zdroje.

S pneu máte naprostou pravdu. Jsou jediným poutkem mezi vozem a silnicí... Nevhodné obutí dokáže znehodnotit celkové vnímání vozu a šetřit právě v této oblasti není správné.
Vám, jako profesionálovi, asi nemusím říkat, že stejný model je občas prodáván v česku na jiných pneu , než např. v německu (netvrdím, že to je tento případ - to opravdu netuším).
Tak jako zde (zatím) lidé moc nekoukají na bezpečnost vozu (už od "porevolučních dob" je to stále stejné, než airbag - raději autorádio - to cituji jednoho pražského prodejce aut) - ostatně "živá" diskuze pod dnešním článkem o bezpečnosti mluví sama za sebe, nezajímají je emise (nejsem žádná šílená ekologická aktivistka, ale povinné ručení dle objemu motoru...), o levných matador apod. na luxusních drahých vozech prémiových značek jsem se tu již zmínila několikrát.
Již si napamatuji kde v jakém časopise to bylo (české AMS?), ale v testu (ještě předchozí) C5 kombi autor popisuje pískání pneu při průjezdu zatáčkou a z toho vyvozuje "špatnou" konstrukci vozu a jeho "nevhodnost" pro svižnější průjezdy oblouky a zákrutami (...a já se pak tady zlobím, že stejný názor mají i "amatéři"). Vhledem k třem modelů vozu C5, kterými jsem měla možnost jezdit (se svézt) a jejich "nájezdu" přesahujícímu 350 000 km VÍM že tak to není, a VÍM co onen "pískot pneu" způsobilo. Českým čtenářům nicméně navěky zůstane v paměti vryto C5 = zatáčka ne.
PS: Odpověď se vzhledem k tématu nabízí, (lempl) prodejce k testu zapůjčil vůz s pneumatika o vzorku tak max. 1,5 - 2 mm - PAK pneu v zatáčce opravdu "pískají"
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 17:56, RE: V6
bubu napsal:
kde je sakra vidlicovy 6valec? Iste by si ho zohnalo len malo ludi, ale ja bych do toho siel. Pre amikov 6valce mali japonci vzdy. Aj v mazde6, a aj v honde accord. Hadam by nebol taky problem odlifrovat par kuskov aj sem.
Problém dovézt není, zájem také (moc) ne. Jako "fanynku" a majitelku V6 mne to mrzí, ale je to tak. Nová C5 se v česku již také nenabízí s třílitrovým šestiválem (jinde po evropě samozřejmě ano).
Obávám se, že tento trend bude spíš dál posilovat...
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 17:59, RE: Hlucnost
Muroň napsal:
Kupte si dvě auta - na štreky, akceleraci a jídní vlastnosti BMW M3 a na stěhování Avii Furgon.
Kupte si 2 v 1 (to doporučuji jen zřídka!). Subaru Forester 2.5 Turbo. Není to krasavec, ale hravě zvládne oba protichůdné požadavky (a děti vašich dětí si s ním mohou jednou hrát na zahrádce - protože stále bude plně funkční a pojízdný)
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.09.2008 11:04, RE: V6
Kylie napsal:
Problém dovézt není, zájem také (moc) ne. Jako "fanynku" a majitelku V6 mne to mrzí, ale je to tak. Nová C5 se v česku již také nenabízí s třílitrovým šestiválem (jinde po evropě samozřejmě ano).
Obávám se, že tento trend bude spíš dál posilovat...
Kylie
Já jsem taky pro 6 válců!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.09.2008 11:19, RE: Pneumatiky
Petr - TipCars.com napsal:
Nedávno jsem jezdil s Foresterem 2.5 XT a byl obut do Yokoham. Oproti tomu Forester 2.0 X na LPG byl obut do Bridgestonů ... Nerozumím tomu a na celou věc se pozeptám přímo u zdroje.

S pneu máte naprostou pravdu. Jsou jediným poutkem mezi vozem a silnicí... Nevhodné obutí dokáže znehodnotit celkové vnímání vozu a šetřit právě v této oblasti není správné.
Tak k této diskuzi se musím připojit. Na podzim 2007 jsem zakoupil Imprezu a přesto že na showroomech měly všechny Imprezy obuty Bridgestony, bez ohledu na motorizaci a výbavu, tak já měl toho pecháčka že jsem dostal auto s pneu Yokohama Aspec, přesně souhlasím s popisem pana Šikla. Pneu kloužou a pískají při sebemenší snaze projet rychle zatáčku, snažím se aby pískaly co nejvíc, protože jedině tak je co nejdřív sjedu a budu si moc koupit svoji oblíbenou značku (bridgestone). Tak hrozné pneu jsem na autě v životě neměl, srovnání pak vynikne o to více, že ihned po koupi jsem samozřejmě přezul na kvalitni zimní pneu GoodYear ultragrip 7+ a na jaře mně čekal brutální šok s tímhle černým ksindlem. Hergot to jsem se zase dožral...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.09.2008 11:22, RE: Pneumatiky
Kylie napsal:
Vám, jako profesionálovi, asi nemusím říkat, že stejný model je občas prodáván v česku na jiných pneu , než např. v německu (netvrdím, že to je tento případ - to opravdu netuším).
Tak jako zde (zatím) lidé moc nekoukají na bezpečnost vozu (už od "porevolučních dob" je to stále stejné, než airbag - raději autorádio - to cituji jednoho pražského prodejce aut) - ostatně "živá" diskuze pod dnešním článkem o bezpečnosti mluví sama za sebe, nezajímají je emise (nejsem žádná šílená ekologická ak...
Alespoň co se týče Subaru, tak se nejedná o případ že by byl ten samý model prodáván v Německu a Česku s jinými pneu, jak píšete. Pro Subaru je Německo a Česko jeden region, sklad pro ČR je v německu a veškeré nálepky na autě jsou vždycky popsány společně jako SUBRAU Deutschland a hned pod tím SUBARU Česká republika.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.09.2008 11:33, RE: V6
SADAM napsal:
Já jsem taky pro 6 válců!!!
Super! Teď už jsme 3, takže to by s trhem a automobilkami už mohlo "pohnout", ne?
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.