0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Accord 2.0

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.11.2007 21:32, RE: Skutečně dokonalá recenze znalce.
anonym napsal:
Auto po dlažbě hučí. Hučí proto, že mu driblují kola v podbězích jako tenisáky. 330 tis. km ani zmínka o výměnách tlumičů pérování. Tam už měla být 4. sada. Sedí jako přibité? Vyřešeno výměnou kol za větší! To snad ani není pravda!
S tim hlukem na dlažbě jsem myslel spíš jak rezonují plasty interieru, kola dělají taky rachot, ale více ten interiér. Tlumiče jsme opravdu neměnili, nevím jestli byly měněny před koupí, ale byly jsme s hondou před půl rokem na testu tlumičů a byly ok, takže není důvod je měnit. Auto sedí a neodskakuje. A nikde jsem netvrdil, že jsme něco řešili výměnou za větší kola. Řešili jsme tím hlavně průchodnost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.11.2007 17:45, RE: Skutečně dokonalá recenze znalce.
anonym napsal:
S tim hlukem na dlažbě jsem myslel spíš jak rezonují plasty interieru, kola dělají taky rachot, ale více ten interiér. Tlumiče jsme opravdu neměnili, nevím jestli byly měněny před koupí, ale byly jsme s hondou před půl rokem na testu tlumičů a byly ok, takže není důvod je měnit. Auto sedí a neodskakuje. A nikde jsem netvrdil, že jsme něco řešili výměnou za větší kola. Řešili jsme tím hlavně průchodnost.
Všechny špatné tlumiče pérování na testech jsou dobré. Zkušenosti u 4 aut. Ten test se uskutečnil po kolika ujetých stakilometrech? V současné době jsme je měnili u Corolly po 130 tis. km. Ta báječná jízda s novými. Do rychlé zatáčky se musí volantem natáčet méně, prostě si musíme zvyknout na nový styl řízení auta. Na testovací stolici byly ty staré v ještě normě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.11.2007 22:53, RE: Konečně normální recenze
anonym napsal:
Poslední dobou to tady vypadalo jak na serveru pro horních 10000 , samej chlubil s porsche cayenne, studentík kterýho už nebavilo jezdit v tátově bmw a tak si koupil toyotu avensis... Asi mě označíte za závistivou socku, ale studuju a z mých známých mají auta akorát dva - oba feldu.
Zmínil jsem se snad ve svém článku, že jsem student? Pro vaši informaci pracuji a na auto jsem si vydělal jen já sám bez jakékoli finanční pomoci ... zkuste si občas něco zjistit než začnete plodit nesmysly ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.11.2007 22:55, RE: diky za neco pro normalni lidi
anonym napsal:
konecne ctiva recenze (sice trochu exoticka , auto z roku 1989 uz opravdu patri do historie) díky ... nic co zacina ze je mi 18 a obvykle jezdim s tatovou 525 a maminou 116 ... kufr zaplnim petitisicovym nakupem ... na dvojku mi avensis protaci kola ... pri dvoustovce jede za 7 litru ... v zatackach drzi jak prilepenej a podobne ...
O tomhle nemůžu říct víc, než jen závist ... vytahujete z předchozího článku jen to, co se Vám hodí... zkuste taky někdy něco zplodit ...
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.