0
zpět
 

diskuze k tématu: Hlavní změny pravidel: pozor na detaily

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.05.2006 11:28, Telefonování
Já mám na cestě do práce dva přechody a pokud se na to zaměřím, tak téměř vždy najdu řidiče, který telefonuje. A to na něj vůbec nečekám, prostě jenom zastavím na přechodu a rozhlídnu se po autech ...
Zákony nic neřeší, pokud policajti konečně nezačnou pracovat ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 01:00,
Kecy, policajti pracují moc dobře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 16:02, RE: Telefonování
Riccardo napsal:
Já mám na cestě do práce dva přechody a pokud se na to zaměřím, tak téměř vždy najdu řidiče, který telefonuje. A to na něj vůbec nečekám, prostě jenom zastavím na přechodu a rozhlídnu se po autech ...
Zákony nic neřeší, pokud policajti konečně nezačnou pracovat ...
Souhlas. Mam stejnou zkusenost. To same plati i o koureni na zastavkach. Zakon na to je, ale kdyz nikdo nedohlizi na to aby se dodrzoval..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 22:20, RE: Telefonování
Lukas (Sumperk) napsal:
Souhlas. Mam stejnou zkusenost. To same plati i o koureni na zastavkach. Zakon na to je, ale kdyz nikdo nedohlizi na to aby se dodrzoval..
Problem je ten ze je bud malo policajtu nebo maji neco jineho na praci. Zakony jsou na hodne veci, ale nikdo je nehlida, a nebo jen obcas. Proc je treba nektery den akce na Alkohol? Proc to tak neni kazdou chvili, skoro porad. Mereni rychlosti se provadi porad na stejnych mistech, takze kazdy mistni vi ze kolem jednoho stromu musi jet 50 a zbytek cesty jede 80
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 22:20, RE: Telefonování
Lukas (Sumperk) napsal:
Souhlas. Mam stejnou zkusenost. To same plati i o koureni na zastavkach. Zakon na to je, ale kdyz nikdo nedohlizi na to aby se dodrzoval..
Problem je ten ze je bud malo policajtu nebo maji neco jineho na praci. Zakony jsou na hodne veci, ale nikdo je nehlida, a nebo jen obcas. Proc je treba nektery den akce na Alkohol? Proc to tak neni kazdou chvili, skoro porad. Mereni rychlosti se provadi porad na stejnych mistech, takze kazdy mistni vi ze kolem jednoho stromu musi jet 50 a zbytek cesty jede 80
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.05.2006 08:40, RE: Telefonování
Martin napsal:
Problem je ten ze je bud malo policajtu nebo maji neco jineho na praci. Zakony jsou na hodne veci, ale nikdo je nehlida, a nebo jen obcas. Proc je treba nektery den akce na Alkohol? Proc to tak neni kazdou chvili, skoro porad. Mereni rychlosti se provadi porad na stejnych mistech, takze kazdy mistni vi ze kolem jednoho stromu musi jet 50 a zbytek cesty jede 80
a taky, porad jeste vetsina mereni rychlosti probiha na miste, kde je to nejjednodussi a ne tam, kde je prekroceni povolene rychlosti opravdu nebezpecne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.05.2006 17:57, RE: Telefonování
gravedigger napsal:
a taky, porad jeste vetsina mereni rychlosti probiha na miste, kde je to nejjednodussi a ne tam, kde je prekroceni povolene rychlosti opravdu nebezpecne
Jasně, policie má plno "práce" s buzerací na rovných a přehledných místech. Taky jsem si všiml zajímavého úkazu: hlídka měří za stromem rychlost, o kus dál další páreček vyhlíží, komu udělí cenu. Přede mnou jel šofér, sice pomalu, ale telefonoval.... Malá hádanka: zastavili ho policisté, kteří měli za úkol stavět rychlíky? (a moc dobře viděli, jak telefonuje?). Kdepak, dneska měříme rychlost, telefony až příště... Asi to bylo moc složité....
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.