0
zpět
 

diskuze k tématu: Mondeo, Picasso – nafta nebo benzín?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, německá vozidla, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.12.2007 21:00, RE: Picasso vs Mondeo (Ne)
Šakal napsal:
No, já teď nevím, jestli reaguješ na můj příspěvek, nebo na anonyma přede mnou. Pokud reaguješ na můj, tak věz, že jsem si přečetl, jak článek, tak diskusi a je to reakce na anonyma, co píše, že se i u průměrně spolehlivého CR musí stejně měnit vstřiky a to si myslím, že není vždycky pravda. Znám několik vozů s CR, které najeli bez problémů 250 000 a žádné vstřiky se nekonaly. Byly to jak HDI, tak D4D a dokonce tolik propíraný TDCI. Nebavím se konkrétně o Mondeu, ale obecně o syst. CR
Vstriky jsou spotrebni material s zivotnosti kolisajici nekde mezi 150.000km az 250.000km s tim, ze u beznych aut vetsinou umrou do dvouset tisic, ale obcas se nedoziji ani stopadesati. Spatnou naftou muzete smrt vyrazne urychlit, ale dobrou neprodlouzite.
Japonske vozy maji vetsinou vstrikovace Denso, ktere jsou o neco lepsi nez evropske Bosch nebo Delphi a najedou vice.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 19:11, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Vynikající zkušenost se XPica 2,0HDi. Najeto přes 200tis. a bez problémů!!! Nic nevrzalo, byl absolutně spolehlivý - velmi spolehlivý! Prostě paráda! Jen problém byl se servisem v Ostravě - CIMO - ubohost nejvyššího stupně. Meteorcar Orlová - super borci. Poradí, doporučí, fakt dobré. Takže Picasso ano, ano, ano. A je velmi praktické a uveze bez problémů i 400kg.
No, tak to je zrovna dobrá mrdka!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.12.2007 14:00, sporťák :-)
"...podvozek ale bohužel naprosto nezvládá pokusy o sportovnější jízdu, zejména díky konstrukci a naladění zadní nápravy..."

Sportovní jízda s MPV? A co takhle naopak zkusit treba v Mazdě MX 3 odvezt celou rodinu s výbavou na lyže ? ........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.03.2008 09:45, Sněhulák varuje - Picasso = záruka potíží
Je to nadprůměrně poruchové auto. Nejen elektronicky, ale i mechanicky
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.