0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaký je Ford Mondeo po 250 tis. km?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.05.2009 19:59, RE: hmmmm
pargi napsal:
Ok, Avensis z prvních let výroby. Co dál?
Jojo kolega má pravdu, japonci pomalu strácí a strašně mě to štve!! Měl jsem Accorda r.v. 1998 2.0i a první opravy jako tlumiče, ložiska, atd přišly kolem 300-350tkm!! Kamarád má novou Mazdu 3 a v60tkm měnil obě ložiska, je to smutné!! Druhý kolega má Mazdu 6 a po třech letech a cca 120tkm koroze zadních lemů, a ložiska. Třeba Mazda 6 se mi strašně líbí a uvažoval jsem o ni, ale mám strach do toho jít. Nemáte někdo zkušenosti s LEXUSem? Díky za info!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.05.2009 09:31, RE: hmmmm
pargi napsal:
Ale ale ale, tak jsem to snad neřekl co jsem chtěl ale říct je, že já, narozdíl od kolegů, co jezdí na frantících a skopčácích, zatim nemusel řešit vodní pumpy, čerpadla, altík, startér, centrál, prasklou hlavu válců, vadnou klimu a pod. Na druhou stranu je fakt, že většina japonců dizajnem asi neoslní tolik lidí, ale to je ta poslední věc, co mě trápí.
Japonske vozy jsou kvalitni vozy.
Moc se nekazi, protoze jsou vyrabeny kvalitnimi lidmi z Japonska, kteri dbaji na kvalitu. Na druhou stranu nesou tyto vozy prilis libive, ale to lide, kteri uprednostnuji kvalitu pred obalem nemaji potrebu resit.
Mel jsem kdysi japonsky vuz a nemenil jsem vubec NIC. Ani gumy neubyvaly, jak byly kvalitni. No proste Japonec.
A ted?? Od doby co nejezdim v Japoncovi travim polovinu casu ve frontach pred servisem. Jednou hlava, podruhe central, potreti hlava a pak treba znovu hlava. A japonci jenom jezdi okolo a uzivaji si kvalitni zivot, protoze to nemaji potrebu resit. Tak to proste je.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.05.2009 16:41, RE: hmmmm
Krkovicka napsal:
Japonske vozy jsou kvalitni vozy.
Moc se nekazi, protoze jsou vyrabeny kvalitnimi lidmi z Japonska, kteri dbaji na kvalitu. Na druhou stranu nesou tyto vozy prilis libive, ale to lide, kteri uprednostnuji kvalitu pred obalem nemaji potrebu resit.
Mel jsem kdysi japonsky vuz a nemenil jsem vubec NIC. Ani gumy neubyvaly, jak byly kvalitni. No proste Japonec.
A ted?? Od doby co nejezdim v Japoncovi travim polovinu casu ve frontach pred servisem. Jednou hlava, podruhe central, potreti hlava a pak tr...
Také jsem vyznavač japonských aut, ale nutno podotknout, že dnešní "šikmooká auta" již Zemi Vycházejícího slunce neviděla ani z rychlíku. Třeba Hondy se tuším vyrábí pro Evropu v Británii..atd. ..., poctivé japonské ruce montovaly auta, která jsem také kdysi měl, jako M. Galant z r. 1990, Civic z 1993, či M.323F z 1994...moc rád vzpomínám, což byla skutečně nesmrtelná vozítka, která najela bez problémů a oprav 250 tis.km i více (osobní zkušenost) a vše bylo na autech původní. Jak je to s kvalitou dnes, těžko říci, přesto se určitě drží japonci i dále mezi nejlepšími.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.