0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaký diesel pro Fod Mondeo? TDDi nebo TDCi? (doplněno)

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 20:36, RE: koroze u monde 2001 a mladsich
Marian napsal:
Muzete nekdo poradit? Rad bych si koupil ford mondeo 2-3 roky stare. Mel jsem moznost prohlidnout si nekolik vozu, ktere byly sice z r.v. 2001-2 a ze sesti vozu, ktere jsem prohlizel, jen JEDNO NEMELO zespoda prahy v mistech cca 5cm za prednima i pred zadnima kolama s pocinajici korozi a odlupujici se barvou (i pres nejaky naznak pozinku).
Jedno z tech "kvetoucich" melo i oboje zasterky.
U jednoho vozu jsem videl "puchyre" i na prednich dverich zespoda. Na vozy z roku 2001 mi to prijde na koroz...
Forda si nekupujte, nebuďte blázen! Měl jsem 3 ks, Scorpio a 2x Mondeo. Fakt to nedělejte. Vím o čem mluvím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.07.2007 15:29, RE: koroze u monde 2001 a mladsich
Šakal napsal:
Forda si nekupujte, nebuďte blázen! Měl jsem 3 ks, Scorpio a 2x Mondeo. Fakt to nedělejte. Vím o čem mluvím
Asi mám jiného Forda, mám Mondeo, na tach 370 000. Jediný problém slabší přední náprava, jinak absolutně spolehlivé. A to jezdí na TAXI, takže dostává pořádný "záhul"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.07.2007 15:36, RE: Poradna mimo mísu - dotaz na p. Vaculíka
Martin Vaculík napsal:
Jediný z problémů čerpadla, který s naftou nesouvisí, je selhávání řídicích jednotek. Té prostě shoří výkonový stupeň, takže se ani neotvírá dávkovací ventil. Motor pak točí, ale ani neškytne, prostě do něj nejde nafta. Tato vada je konstrukční chybou čerpadla.
V druhém případě již kvalita nafty hraje významnou roli. V tělese čerpadla jsou kanálky vybavené miniaturními sítky. Ta se ucpou zejména v případě, že tankujete nekvalitní naftu nebo neměníte pravidelně naftový filtr. Chybou čerpadla je ž...
Mám jen dotaz ohledně zadírání systému common rail - chtěl bych si koupit jeté Mondeo 2001 - 2002 a nevím, jek to vypadá u aut dovezených z venku, zda tato auta měly také s tímto problém a vstřikování se měnívalo taky, nebo zda tam používali stejný systém jako u nás a časem hrozí zadření. děkuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.12.2007 03:23, RE: koroze u monde 2001 a mladsich
Šakal napsal:
Forda si nekupujte, nebuďte blázen! Měl jsem 3 ks, Scorpio a 2x Mondeo. Fakt to nedělejte. Vím o čem mluvím
Proč jste měl 3 ks, když víte o čem mluvíte?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 13:25, RE: koroze u monde 2001 a mladsich
Šakal napsal:
Forda si nekupujte, nebuďte blázen! Měl jsem 3 ks, Scorpio a 2x Mondeo. Fakt to nedělejte. Vím o čem mluvím
Tak proc jsi mel 3, kdyz jsou tak hrozny?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 24.06.2012 21:15, RE: common-rail
vlada napsal:
Nejsem v zadnem pripade odbornik a to ani pseudo. Ale z toho co jsem casem pochitil si myslim ze v clanku je chyba. Ten vychvalovany common-rail je pouze ten motor s 96kw. Kdyztak me opravte vy co to vite presne.
ten 96kw tdci co se mu ohybaji ojnice ?? to bych jako vyhru teda nevidel.
reagovat
jirit
počet příspěvků1
datum registrace07.02.2013
Čtvrtek 07.02.2013 21:47, Dobrý članek
Dobrý článek k osvětlení Ford motorů.Jen bych se chtěl zastat motorů Zetor,ten poslední s předkomůrkou se montoval do Z25 naposledy v roce 1961 a to už od roku 56 montoval Zetor model Super 35 s přímym vstřikem.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.