0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Mondeo

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.04.2006 18:47,
No jo,ženský.Né,nejsem žádnej šovinista,to se může stát každýmu,ale prostě sem si musel rejpnout))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.04.2006 19:35, RE: bez předmětu
xganga napsal:
No jo,ženský.Né,nejsem žádnej šovinista,to se může stát každýmu,ale prostě sem si musel rejpnout))
Stačí jednou ty prde
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.04.2006 11:10, Obyvatelé Španělska
Jó v Česku .... jeden španěl se mně ptal, jestli prý u nás jezdí taxíky a jestli se dá někde slušně ubytovat. To jenom pro vysvětlenou, proč se autor recenze domnívá, že v čechách by některé auta nemusely startovat ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.04.2006 11:15, RE: Obyvatelé Španělska
Riccardo napsal:
Jó v Česku .... jeden španěl se mně ptal, jestli prý u nás jezdí taxíky a jestli se dá někde slušně ubytovat. To jenom pro vysvětlenou, proč se autor recenze domnívá, že v čechách by některé auta nemusely startovat ...
Zřejmě to myslel tak, že při minimálních zímních teplotách ve Španělsku (5 C) má auto docela problém a v Čechách by to chytalo ještě hůř, protože tu bejvá mnohem větší zima. Už si to pochopil chytráku?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.04.2006 11:18, špatné parkování?
Já spíš moc nepochopil jak napsal do mínusů auta, že se špatně hledá místo k parkování. To je spíš mínus místa kde bydlíš, ne? S mondeem se fakt blbě couvá protože je dozadu prd vidět, tak bych to spíš napsal tak, že je omezený výhled při couvání, nebo tak nějak...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.04.2006 14:26, RE: špatné parkování?
Roman Janeček napsal:
Já spíš moc nepochopil jak napsal do mínusů auta, že se špatně hledá místo k parkování. To je spíš mínus místa kde bydlíš, ne? S mondeem se fakt blbě couvá protože je dozadu prd vidět, tak bych to spíš napsal tak, že je omezený výhled při couvání, nebo tak nějak...
souhlas
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.