0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Mondeo 2,0i

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 09:35,
Mám Sirrku 2.0 DOHC a o Mondeu jsem uvažoval. Zvláště to poslední je opradu povedené a krásné. Jezdím už s Fordkama 10 let a jsem spokojený. Jediné, co mě na Fordech mrzí, že opustili klasický náhon na zadek. Kdyby to poslední Mondeo bylo zadokolka, bylö by to auto mých snů.. Takže holt budu muset přejít ke konkurenci.. BMW to jistí Jaký byl přechod na předohrab? Zezačátku asi krušný, co?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 10:12, RE: bez předmětu
David napsal:
Mám Sirrku 2.0 DOHC a o Mondeu jsem uvažoval. Zvláště to poslední je opradu povedené a krásné. Jezdím už s Fordkama 10 let a jsem spokojený. Jediné, co mě na Fordech mrzí, že opustili klasický náhon na zadek. Kdyby to poslední Mondeo bylo zadokolka, bylö by to auto mých snů.. Takže holt budu muset přejít ke konkurenci.. BMW to jistí Jaký byl přechod na předohrab? Zezačátku asi krušný, co?
Za tech par mesicu jsem si uz jakztakz zvykl....v zime mi to ve meste prislo vhod, ale jinak se mi po zadokolkach moc styzka...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 10:19, RE: bez předmětu
Tomas - autor recenze napsal:
Za tech par mesicu jsem si uz jakztakz zvykl....v zime mi to ve meste prislo vhod, ale jinak se mi po zadokolkach moc styzka...
Je pravda, že v zimě zadokolka občas ztrácí.. Když jsem se s Granadou 2,8 V6 na sněhu a s letním obutím snažil vyškrábat do Líšeňskýho kopce, nebylo to pravda nic moc Ale co si zase šlověk se zadkem užije zábavy, to mi žádnej předohrab nenabídne... Ač nerad, budu muset opustit Fordky.. Výběr aut se zadkem je už dneska dost omezený, ale myslím, že koupí BMW 3 e36 chybu neudělám Takže ať ti Mondeo ještě dlouho slouží, jsou to povedený káry...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 10:22, Rozvody
Na ty rozvody bych se alespoň podíval, jestli byly fakt měněny, než bych později moc plakal.
Dát razítko do servisky může i noční hlídač :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 10:25, Brno-venkov
Tome vídím ,e brázdíme podobné silnice. Já hlavně Tvarožná Pozořice a okolí. A kde ty?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 10:27, RE: Brno-venkov
Aleš napsal:
Tome vídím ,e brázdíme podobné silnice. Já hlavně Tvarožná Pozořice a okolí. A kde ty?
ja se rozhanim kolem Modric, Orechova a ve vsedni dny v Brne :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 10:28, RE: bez předmětu
David napsal:
Je pravda, že v zimě zadokolka občas ztrácí.. Když jsem se s Granadou 2,8 V6 na sněhu a s letním obutím snažil vyškrábat do Líšeňskýho kopce, nebylo to pravda nic moc Ale co si zase šlověk se zadkem užije zábavy, to mi žádnej předohrab nenabídne... Ač nerad, budu muset opustit Fordky.. Výběr aut se zadkem je už dneska dost omezený, ale myslím, že koupí BMW 3 e36 chybu neudělám Takže ať ti Mondeo ještě dlouho slouží, jsou to povedený káry...
Jj, Granada 2,3. byla i v nasi rodine:)) super kocar....nastesti otec ma aktulane v zaloze jeste jednu sirrku DOHC...tak si obcas chodim zavzpominat na stary casy:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 10:31, RE: bez předmětu
Tomas - autor recenze napsal:
Jj, Granada 2,3. byla i v nasi rodine:)) super kocar....nastesti otec ma aktulane v zaloze jeste jednu sirrku DOHC...tak si obcas chodim zavzpominat na stary casy:)
Otec má scorpio, máš nějakej speciální typ na obchod s dílama? Slyšel jsem také něco o vrakovišti u rosic kde je prý dost věcí na fordy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 10:34, RE: bez předmětu
Aleš napsal:
Otec má scorpio, máš nějakej speciální typ na obchod s dílama? Slyšel jsem také něco o vrakovišti u rosic kde je prý dost věcí na fordy.
Rosice jsou předražený !!!!!! Fordklub v Želešicích, nebo ve Slatině (vedle BMW). A nový díly za super ceny v Židenicích naproti Dělnickýmu domu - ul. Vančutova.. www.mjauto.cz - můžu vřele doporučit. Chlapi mají dost přehled, ochotní, super ceny..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 10:35, RE: bez předmětu
David napsal:
Rosice jsou předražený !!!!!! Fordklub v Želešicích, nebo ve Slatině (vedle BMW). A nový díly za super ceny v Židenicích naproti Dělnickýmu domu - ul. Vančutova.. www.mjauto.cz - můžu vřele doporučit. Chlapi mají dost přehled, ochotní, super ceny..
Oprava - ulice Vančurova...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 10:37, RE: bez předmětu
David napsal:
Rosice jsou předražený !!!!!! Fordklub v Želešicích, nebo ve Slatině (vedle BMW). A nový díly za super ceny v Židenicích naproti Dělnickýmu domu - ul. Vančutova.. www.mjauto.cz - můžu vřele doporučit. Chlapi mají dost přehled, ochotní, super ceny..
Jsem prave ze Zelesic :) pokud ma tvuj otec "klauna"...tak se obavam, ze tam moc dilu nesezenes...jinak na predchozi modely maji celkem dost veci. Ja tam jezdil pro dily jeste se Sierrou....ted jsem zatim zadny dily nepotre boval (tuk, tuk) , zatim nemam zmapovany kam pro dily na Mondeo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 10:39, RE: bez předmětu
David napsal:
Oprava - ulice Vančurova...
Dík za rady otec ho má už 16 let a nic jinýho nechce. Měl asi štěstí na kus, má najeto přes 300 000 a dá se říci, že jen běžná údržba. Nejvíc mě překvapilo že jezdí za 7 l - 2,0 88KW dohc a hlavně že po tak dlouhé době motor stále těsní bez kapek oleje
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 11:57, RE: bez předmětu
David napsal:
Mám Sirrku 2.0 DOHC a o Mondeu jsem uvažoval. Zvláště to poslední je opradu povedené a krásné. Jezdím už s Fordkama 10 let a jsem spokojený. Jediné, co mě na Fordech mrzí, že opustili klasický náhon na zadek. Kdyby to poslední Mondeo bylo zadokolka, bylö by to auto mých snů.. Takže holt budu muset přejít ke konkurenci.. BMW to jistí Jaký byl přechod na předohrab? Zezačátku asi krušný, co?
BMW je výborný, ale ty náklady. Doma to brácha má E46 s M=paketem a já jsem rád, že jezdím Mondeem. Občas si to teda pujším, ale živit bych to nechtěl Výměna tlumičů (po 80tis km) na BMW 44tis Kč a to se s tim nejezdilo vůbec po městě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 13:00, RE: bez předmětu
anonym napsal:
BMW je výborný, ale ty náklady. Doma to brácha má E46 s M=paketem a já jsem rád, že jezdím Mondeem. Občas si to teda pujším, ale živit bych to nechtěl Výměna tlumičů (po 80tis km) na BMW 44tis Kč a to se s tim nejezdilo vůbec po městě.
No jo, e49 už je pro mě docela "novátor", tam jsou ceny opravdu vyšší.. Ale pro mou vytouženou e36 už jsou ceny naprosto v pohodě i v originále, druhovýroba bez problémů. Přecijenom už je to pro fabriku BMW docela "staré" auto a přizpůsobili tomu i ceny. Předběžně jsem si zjišťoval ceny klasických dílů (brzdy, tlumiče, řízení, výfuk atd.) a byl jsem docela mile překvapen. Rozhodně nejsou tak vysoké jak jsem čekal..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 14:57, RE: bez předmětu
David napsal:
No jo, e49 už je pro mě docela "novátor", tam jsou ceny opravdu vyšší.. Ale pro mou vytouženou e36 už jsou ceny naprosto v pohodě i v originále, druhovýroba bez problémů. Přecijenom už je to pro fabriku BMW docela "staré" auto a přizpůsobili tomu i ceny. Předběžně jsem si zjišťoval ceny klasických dílů (brzdy, tlumiče, řízení, výfuk atd.) a byl jsem docela mile překvapen. Rozhodně nejsou tak vysoké jak jsem čekal..
Forda bych si nekoupil ani za mák
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 15:01, RE: bez předmětu
peter napsal:
Forda bych si nekoupil ani za mák
Peter: Však ti ho nikdo nenutí. A když nemáš nic k tématu, tak se laskavě zdrž komentářů... Já bych si v životě nekoupil šáde ani japonca ani itala ani frantíka a nikomu svůj názor nevnucuju.... Tak si laskavě běž oprášit ten svůj výjimečný a exklusivní stroj. Papa
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 15:59, RE: bez předmětu
David napsal:
Peter: Však ti ho nikdo nenutí. A když nemáš nic k tématu, tak se laskavě zdrž komentářů... Já bych si v životě nekoupil šáde ani japonca ani itala ani frantíka a nikomu svůj názor nevnucuju.... Tak si laskavě běž oprášit ten svůj výjimečný a exklusivní stroj. Papa
to by ses divil co mám za auto, určitě to není fort!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 16:06, RE: bez předmětu
anonym napsal:
to by ses divil co mám za auto, určitě to není fort!
hmhm, tak se pochlub;)

Ja taky nemam zadnyho Forta :)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 16:11, RE: bez předmětu
Tomas - autor recenze napsal:
hmhm, tak se pochlub;)

Ja taky nemam zadnyho Forta :)))
vsak to T je naschvál a radši psát nebudu co mám, aby někdo nepuknul závistí:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 16:15, RE: bez předmětu
anonym napsal:
vsak to T je naschvál a radši psát nebudu co mám, aby někdo nepuknul závistí:)
Jejda jejda ) Pán má Mercedes S-Klasse, nebo novýho Jaguára?? Ale ne, nemá, to byl jen jeho vlhký sen.... Tak nám nech ty Forty a šup šup nablejskat Favorita.. Ubožáku.. Opruzuj někde jinde, díky.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.