0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Galaxy - Veleúspěšné MPV

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.01.2006 11:07,
No tak! Doslovně přepisovat staré články z auto-moto speciálu mi připadá trošku jako podvod! Aspoň nějaký doplněk o konkrétních cenách náhradních dílů jste si mohli dovolit přidělat sami!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.01.2006 11:43, RE: bez předmětu
Martin napsal:
No tak! Doslovně přepisovat staré články z auto-moto speciálu mi připadá trošku jako podvod! Aspoň nějaký doplněk o konkrétních cenách náhradních dílů jste si mohli dovolit přidělat sami!
Texty od pana Vaculíka přebíráme v podobě, ve které vyšly také v dalších publikacích včetně auto-moto speciálu. Ceny náhradních dílů jsou data, která se často mění a časem se stávají nepoužitelná - to neplatí o ostatních informacích v článku. Děkujeme za pochopení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.01.2006 12:33, RE: bez předmětu
Martin napsal:
No tak! Doslovně přepisovat staré články z auto-moto speciálu mi připadá trošku jako podvod! Aspoň nějaký doplněk o konkrétních cenách náhradních dílů jste si mohli dovolit přidělat sami!
ackoliv clanek uz vysel nekde v tistene forme, tak ne kazdy mel moznost si ho precist. je fajn ze je vse na jednom miste - pro vsechny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.01.2006 18:50, RE: bez předmětu
Karel - TipCars.com napsal:
Texty od pana Vaculíka přebíráme v podobě, ve které vyšly také v dalších publikacích včetně auto-moto speciálu. Ceny náhradních dílů jsou data, která se často mění a časem se stávají nepoužitelná - to neplatí o ostatních informacích v článku. Děkujeme za pochopení.
OK. Omlouvám se. Jen jsem byl trochu naštvanej, neboť jsem se chtěl dovědět něco víc o tomto autu, a pak se mi ukázal již starý známý Vaculíkův článek. :) Jinak si nemyslím, že ty ceny náhradních dílů by byly od věci - mnoho lidí se i u četby Vašich článků rozhoduje co si pořídí za auto - cena ND je v tomto případě přínosná. (Tu aktualnost cen bych ošetřil jednou větou typu- cena ND dle xxxxx ke dni x.x.xxxx)-obdobně jako to dělají u recenzí aut ve Světě Motorů! S pozdravem Martin M.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.01.2006 17:43, Neni to pekny
je to nemecky hranaty nezazivny nema to soupaci dvere a vubec....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.01.2006 20:32, Malo informaci
Skoda, ze pisete jen obecne a zname info, vice bych toho rad vedel o motorech (vubec zde chybi srovnani motoru a ze jich bylo) a kvalite karoserie. Mam totiz zajem si tento vuz koupit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.03.2006 23:32, galaxy
Tak už ho mám doma. Koupil jsem Galaxy ´98 1,9TDI (66kW). Výkon motor mi přijde dostatečný, nejsem závodník a běžně vozím jen rodinu. Možná je slabý v porovnání s ostatními motory Galaxy, ale na vůz rozhodně stačí. A ten prostor je prostě úžasný!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.03.2006 08:17, RE: galaxy
Petr napsal:
Tak už ho mám doma. Koupil jsem Galaxy ´98 1,9TDI (66kW). Výkon motor mi přijde dostatečný, nejsem závodník a běžně vozím jen rodinu. Možná je slabý v porovnání s ostatními motory Galaxy, ale na vůz rozhodně stačí. A ten prostor je prostě úžasný!!!
Ja som tiez cerstvym majitelom Galaxy, 1,9 (81Kw) r.v.99. Som autom nadseny. Dynamika auta je urcite primerana, o luxuse cestovania ani nehovorim. Zatial vsetko OK
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 21:28, Galaxy 2.3 16 V
Super auto, máho 2 roky, přes 30 tisíc ujeto od koupě. Mohu jen doporučit, pokud nevadí spotřeba 10 lt. Mě to za to stojí. Horší je to, že když koukám po změně tak asi skončím zase u MPV. Kdo si zvykne, špatně si odvyká.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.07.2006 13:18, RE: galaxy
Petr napsal:
Tak už ho mám doma. Koupil jsem Galaxy ´98 1,9TDI (66kW). Výkon motor mi přijde dostatečný, nejsem závodník a běžně vozím jen rodinu. Možná je slabý v porovnání s ostatními motory Galaxy, ale na vůz rozhodně stačí. A ten prostor je prostě úžasný!!!
Jakou máš spotřebu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 21:04, Galaxy 2,0i
Pri kúpe v roku mal 200 tis.km, počas 4 rokov som s ním najazdil cca 130 tis. km. Závady:
240 tis. - prasknuté koleno výfuk. potrubia
245 tis. - vadné relé na benzín.čerpadlo
260 tis. - vadné relé na benzín. čerpadlo
280 tis. - kladky
320 tis - "kosti" - predná náprava hrozne klepala
330 tis - totálne ucpaný katalyzátor (auto nad 1500 otáčok nešlo...)
Spotreba cca 10 l/100 km, s karavanom (1000 kg) cca 13 litrov
Inak bežná údržba: výmena kotúčov, brzdového obloženia.
Som s ním obzvlášť spokojný, ale asi ho vymením za niečo mladšie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.12.2007 12:13, 2,3I 16V 107kW
190tis najeto, jsem ho loni na podzim koupil.
asi 20 tis km najeto za rok, zatím jen jedna větší a dvě menší opravy, dané asi stářím vozu. Poprvé výměna stab. tyček řízení, druhá oprava výměna předního kapoťáku-měl svod a autoalarm spouštěl falešné poplachy, třetí oprava byla dražší, letos po dovolené - váha vzduchu, snímač polohy plyn. pedálu, indukční cívka, lambda sonda + nové svíčky. cena 20tis kč. V lednu montáž LPG, na LPG najeto zatím asi 16tis. km. Spotřebu nevím, počítám si jen náklady na 1km jízdy, ty mírně stoupají tak jak zdražují plyn. Dnes cca 2 kč/km v létě, 2,5 kč/km v zimě. Jinak naprostá spokojenost. Hodně místa i vzadu, živé auto, výborná akcelerace, hezky se v tom sedí i na delších trasách bez únavy.
Auto kupodivu sedí i v zatáčkách, a co bylo pro mě překvapením, nikdy jsem předokolku neměl, tak to dobře jezdí i na sněhu. Podmínkou jsou dobré zimní gumy. Ve srovnání se zadním náhonem, měl jsem Sierru 1,8 combi, je na sněhu daleko víc znát rozdíl mezi zimní a letní gumou. Mějte se fajn.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.12.2011 20:57, RE: 2,3I 16V 107kW
anonym napsal:
190tis najeto, jsem ho loni na podzim koupil.
asi 20 tis km najeto za rok, zatím jen jedna větší a dvě menší opravy, dané asi stářím vozu. Poprvé výměna stab. tyček řízení, druhá oprava výměna předního kapoťáku-měl svod a autoalarm spouštěl falešné poplachy, třetí oprava byla dražší, letos po dovolené - váha vzduchu, snímač polohy plyn. pedálu, indukční cívka, lambda sonda + nové svíčky. cena 20tis kč. V lednu montáž LPG, na LPG najeto zatím asi 16tis. km. Spotřebu nevím, počítám si jen náklady...
prosím o radu mám tohle auto mám problémy když ho nastartuji asi po 3 minutách se začne dusit motor a vychází bílý kouř vyměnil sem lambda sondu a ruzná čidla pak se auto normálně rozjede ale nemá tak adekvátní víkon nevím co už mám viměnit na diagnostice zase ukazuje špatná lambda sonda a porucha*po132 lambda sonda-vysoké napětí a porucha p1132 lambda sonda -bohatá směs prosím poradtě mi někdo ford galaxy 2.3 benzin 107 kw děkuji borrat
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.