0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Focus - právoplatný etalon?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 07:01, RE: Franz ?
anonym napsal:
Milý synu, žádný běžně prodávaný auto typu Focus, stříbrná Octávie, na hlínách, s TDi atd. se sportovnímu, tedy skutečně sportovnímu vozu neblíží ani na deset parseků. Jednou jsem se s kámošem, který jezdí (polo)závodně a patří v ČR k šedému průměru svezl na okruhu v Brně při jeho tréningu ve skutečně závodním voze. Od tý doby ty Vaše časopisecký hemzy o sportovní jízdě atd. nežeru. Prasácká jízda na silnici se stříbrnou Octávií RS nemá se sportovní jízdou nic, ale nic společnýho. Takže táhni do...
osle-nemám připomínek,souhlasím,je vidět,že ti to pálí-pochvala
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.10.2011 14:22, Skvělost bezzátkového systému...
Dobrý den, chci se zeptat ohledně toho slavného bezzátkového systému. Snažil se mi tam nějaký inteligent dobývat, když mu to nešlo poškodil mi aspoň vnitřní plíšek a prořízl kousek gumové hadice co je hned od nádrže a benzín vytáhl tak. Chtěl bych se zeptat, zda nevíte zda se tento systém dá předělat na zátkový normálně co je u starších fordů a zda je možné tuto gumovou hadici opravit, nebo se musí měnit celá nádrž. Bohužel jsem si všiml, že je totiž hadice přidělaná k nádrži a do ní se vsouvá kovová trubka od bezzátkového systému.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.