0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Focus Combi 1,8i slouží i po 212 tis.km.

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.09.2009 06:36, RE: Krásné auto?
T.J. napsal:
Pomiňme na moment technickou stránku...
"focus Ghia je krásné a nestárnousí auto" -to je myšleno skutečně vážně?
Chtít po obdivovateli exteriéru Daewoo Lanos či Škody Octavia, aby pochopil čisté linie Focusu, je stejné, jako chtít po obdivovatelce latinskoamerických telenovel, aby pochopila Bergmannovy filmy, či Bernhardovy divadelní hry. On i ona samozřejmě prožijí život v přesvědčení o nesmírné vytříbenosti vlastního vkusu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.09.2009 10:30, RE: Krásné auto?
T.J. napsal:
Respektovat odlišné názory mě něčiní sebemenší problém. Jen se ptám, zda jsem to pochopil správně. Víte, v autech dělám už nějaký ten pátek, a zatím jsem se nesetkal s nikým, krom mého otce, komu by se starý focus vyloženě líbil. Možná spoustu lidí překvapil, šokoval... ale že by se vyloženě líbil? Design extravagantní, ale ne zrovna záživný. Tvrdý, ostrý, strohý, jednoduchý... v ničem není síla. Žádná nedbalá elegance ani nic jiného. Prostě nic, jen extravagance. Interiér je hrozný, k tomu nen...
Mě osobně se libí zvenku a nelíbí zevnitř, tedy do roku 05, pak je interier ucházející. A který je tedy podle vás krásný auto?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.09.2009 16:10, RE: Krásné auto?
T.J. napsal:
Pomiňme na moment technickou stránku...
"focus Ghia je krásné a nestárnousí auto" -to je myšleno skutečně vážně?
Nezapomeňte, že měl před tím Renaulta 21. I nabouraný kontejner by se mu zdál hezčí . Jinak jsem Focus I Ghia v také měl a na svou dobu musím vyzdvihnout právě interiér. Navíc byl do 180t km bez závad (tedy než bratr nezavadit o dodávku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.12.2009 19:55, RE: Krásné auto?
focus napsal:
Naprostý souhlas, když srovnám Focuse a Oktávku, tak Focus je naprostý krasavec. Oktávka je studené, škaredé tuctové nepovedené auto , je to krabice na nepřiměřeném labilním a nebezpečném podvozku /Golf/ .Rozhodně se mě a nejen mě - mám spoustu známých, kteří tvrdí to samé a na tom jsme se shodli, že jednička je hezčí než-li dvojka - myslím v kombíku.
Souhlas !
Mně se u jedničky líbily všechny verze a vnitřek byl prostě božský.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.