0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Focus 1,6 16V - zkušenosti po pěti letech provozu

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 10:34, RE: Lízing
anonym napsal:
Autorádio směšný zakladní model za 7tis.??za ty peníze bych raději koupil rámeček s DIN otvorem a dal tam normální rádio-třeba to sony bude za 7tis. určitě o 2 třídy lepší s MP3
Směšný byl asi majitel. Základní model (bylo beztak taky Ford,ne?!) znamenalo s kazetovým přehrávačem. Koupit si kazeťák do auta za min. 400 000 v roce 2003 mohl jen blbec nebo důchodce (otec autora).
Vrcholný model asi nemáte (pomineme-li ten s navigací), uměl totiž i MP3.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 10:34, Lízing
Kolega z práce to má taky tak. Vezme auto na lízing, tři roky to platí a pak hned prodá a koupí zase jiný. Těch prachů co nacpe škofinu navíc, no blázen.......
Ale má nový auto a sousedi na vesnici, kam jezdí na chalupu mu to chodí očumovat a on z toho má dobrej pocit. Přitom najede asi 12000km za rok.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 10:36, Zpátečka u FF
Problém s řazením zpátečky občas mívám u svého Focuse (rv 99), pomáhá to co u Felicie, nejdříve zařadit čtyřku a pak hned zpátečku (pro případného rýpala, samozřejmě když auto stojí a je vyšlápnutá spojka).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 10:38, ford - jednou za život
Já bych řekl že už toho etalónu (oblíbený termín redakčních autorů) má plný zuby tak musí z baráku. A naposled se dožere až uvidí kolik za něj dostal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 12:57, RE: Lízing
anonym napsal:
A já znám zase pár cvoků, co do každého navážejí při sebemenší zámince a lěčí si tím vlastní mindráky. Někteří z nich dokonce píšou "ve zlím" s měkkým i.
No aspoň si se mohl blejsknout jak umíš pravopis jako když byčem mrská.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 13:03, Závistivec závistivý
Brát si auto na lízing, pokuď to není do podnikání kvůli snížení daňového základu, je pěkná pytlovina a může jí udělat jenom blázen nebo lechkomyslník kterýmu ještě nestačily udělat papíry na hlavu. A teď do mně jakej jsem závistivec co jezdí leda na tragači.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 13:45, RE: Závistivec závistivý
anonym napsal:
Brát si auto na lízing, pokuď to není do podnikání kvůli snížení daňového základu, je pěkná pytlovina a může jí udělat jenom blázen nebo lechkomyslník kterýmu ještě nestačily udělat papíry na hlavu. A teď do mně jakej jsem závistivec co jezdí leda na tragači.
Ty nejsi závistivec, ale obyčejnej vůl...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 13:49, RE: Lízing
David V napsal:
De facto nám nic není ani po recenzích, ale prostě je tady server, kam se píší a nás, co to zajímá, je čtem. A jelikož je zde prostor se k čemukoliv vyjádřit, tak to činíme. V něčem se obohatí naše obzory a v něčem obohatíme obzor jiným. Takže poznámky o závisti, a že do toho nikomu nic není, jsou zbytečnější než poukázání na to, že některé činnosti nerozumím: např. nákup auta na leasing jako soukromá ososba s nájezdem 15 000 km ročně. Pokud se najde někdo, kdo mi v tomto rozšíří obzor o něco, ...
Určitě je dobré točit stále nová auta. Prodáš, přidáš a máš zase nové.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 13:59, RE: Závistivec závistivý
anonym napsal:
Brát si auto na lízing, pokuď to není do podnikání kvůli snížení daňového základu, je pěkná pytlovina a může jí udělat jenom blázen nebo lechkomyslník kterýmu ještě nestačily udělat papíry na hlavu. A teď do mně jakej jsem závistivec co jezdí leda na tragači.
Ty jako já mám na leasing i gaťata Víme!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 14:05, RE: Závistivec závistivý
anonym napsal:
Brát si auto na lízing, pokuď to není do podnikání kvůli snížení daňového základu, je pěkná pytlovina a může jí udělat jenom blázen nebo lechkomyslník kterýmu ještě nestačily udělat papíry na hlavu. A teď do mně jakej jsem závistivec co jezdí leda na tragači.
Nevím na čem jezdíš, možná i ten trakáč bude aktualní, ale nekomentuj to , čemu nerozumíš.Chytráku ony i lízy existujou úplně nulový, ovšem to ty zřejmě neznáš co?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 14:06,
Stačí se podívat občas do Avíza, nebo jinde a občas se tam najde typek co přenechá leasing za směšné prachy páč zjistil že cvakat skoro 6 litrů měsíčně jen tak nejde. Pocit z funglovky je dobry dokud nedojdou prachy...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 14:17, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Stačí se podívat občas do Avíza, nebo jinde a občas se tam najde typek co přenechá leasing za směšné prachy páč zjistil že cvakat skoro 6 litrů měsíčně jen tak nejde. Pocit z funglovky je dobry dokud nedojdou prachy...
6000,Kč? směšné prachy, tahám leasing za 60000 měsíčně, v poho
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 14:29, RE: Taky převodovka?
anonym napsal:
ty převodovky jsou všeobecně známé, většinou je to možné opravit seřízením v servise a hotovo.Zcela souhhlasím , že Focus je supr auto, podvozek je excelentní, trochu je nepěkná palubka z tvrdých plastů a časem povrzává, to jsou takové drobnosti, které má snad každé auto.Opravdu mohu FF doporučit, jen asi zvolit benzín, než diesely / ty Fordovi moc nejdou/Ale určitě se tady za chvíli ozvou zarytí odpůrci Fordů typu jedině made in Japan, France, konzern VW.......
to je jasný, ford je hnus , jedině Vw passat 1,9/74 kW. Najeto přes 200 tis. a stále běhá jako za mlada....Jediný co mě trochu štve jsou žárovky u pravého předního světla. Měnim je tak 4x za rok a dostat se ke světlu je hrůza. Do jiný značky než je Vw bych už nešel... Ale každej má jinej vkus a je to dobře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 14:29, RE: Taky převodovka?
anonym napsal:
ty převodovky jsou všeobecně známé, většinou je to možné opravit seřízením v servise a hotovo.Zcela souhhlasím , že Focus je supr auto, podvozek je excelentní, trochu je nepěkná palubka z tvrdých plastů a časem povrzává, to jsou takové drobnosti, které má snad každé auto.Opravdu mohu FF doporučit, jen asi zvolit benzín, než diesely / ty Fordovi moc nejdou/Ale určitě se tady za chvíli ozvou zarytí odpůrci Fordů typu jedině made in Japan, France, konzern VW.......
to je jasný, ford je hnus , jedině Vw passat 1,9/74 kW. Najeto přes 200 tis. a stále běhá jako za mlada....Jediný co mě trochu štve jsou žárovky u pravého předního světla. Měnim je tak 4x za rok a dostat se ke světlu je hrůza. Do jiný značky než je Vw bych už nešel... Ale každej má jinej vkus a je to dobře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 14:29, RE: Taky převodovka?
anonym napsal:
ty převodovky jsou všeobecně známé, většinou je to možné opravit seřízením v servise a hotovo.Zcela souhhlasím , že Focus je supr auto, podvozek je excelentní, trochu je nepěkná palubka z tvrdých plastů a časem povrzává, to jsou takové drobnosti, které má snad každé auto.Opravdu mohu FF doporučit, jen asi zvolit benzín, než diesely / ty Fordovi moc nejdou/Ale určitě se tady za chvíli ozvou zarytí odpůrci Fordů typu jedině made in Japan, France, konzern VW.......
to je jasný, ford je hnus , jedině Vw passat 1,9/74 kW. Najeto přes 200 tis. a stále běhá jako za mlada....Jediný co mě trochu štve jsou žárovky u pravého předního světla. Měnim je tak 4x za rok a dostat se ke světlu je hrůza. Do jiný značky než je Vw bych už nešel... Ale každej má jinej vkus a je to dobře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 14:47, RE: bez předmětu
anonym napsal:
6000,Kč? směšné prachy, tahám leasing za 60000 měsíčně, v poho
A co jako, si myslíš že se z tebe posadíme na zadek?
Při průměrným českým platu je 6tis. pořádnej balík! Debile!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 15:00, RE: Taky převodovka?
anonym napsal:
to je jasný, ford je hnus , jedině Vw passat 1,9/74 kW. Najeto přes 200 tis. a stále běhá jako za mlada....Jediný co mě trochu štve jsou žárovky u pravého předního světla. Měnim je tak 4x za rok a dostat se ke světlu je hrůza. Do jiný značky než je Vw bych už nešel... Ale každej má jinej vkus a je to dobře.
ty jsi ale blbeček!!!!!! a ještě neumí posílat odpovědi!!!!! Hnus si ty, troubo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 15:04, RE: bez předmětu
anonym napsal:
6000,Kč? směšné prachy, tahám leasing za 60000 měsíčně, v poho
I takové typy znám. Bydlí v nájemním bytě, ale auto mají za 2 mega, které parkují na sídlišti u popelnic. "Protože to jde vidět a můžu s tím machrovat 24 hodin denně před celým městem."
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 15:04, RE: bez předmětu
anonym napsal:
A co jako, si myslíš že se z tebe posadíme na zadek?
Při průměrným českým platu je 6tis. pořádnej balík! Debile!!!
funíš na něj dlouho co?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 15:06, RE: bez předmětu
watchtower napsal:
I takové typy znám. Bydlí v nájemním bytě, ale auto mají za 2 mega, které parkují na sídlišti u popelnic. "Protože to jde vidět a můžu s tím machrovat 24 hodin denně před celým městem."
neříkej, že by Chánov?
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.