0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Focus 1.6

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.01.2007 17:49, RE: Jak poznat facelift s pozinkovanou karoserii
watchtower napsal:
Jednoduše. Je to již ten, co má čirou optiku předních světel a nemá přední blinkry v nárazníku, protože je už má integrované ve světlech.
Hmmm, tak řazení je srovnatelné s Německými vozy? A Focus pochází odkud? Asi z Číny co? Jo a mimochodem neže bych měl o toto auto zájem, ale můžu říct, že je jich v bazarech mrtě! Je fakt, že jsem viděl shnilý kusy taky a docela mě to dostalo. Jinak si myslím, že je to první Ford, který už za něco stojí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.01.2007 17:52, RE: koroze
Peet napsal:
Skutečně se mi ani nechce věřit, že by Focus neměl do faceliftu pozinkovanou karoserii - snad alespoň částečně ne ???
Ale to měla již Felicia....................
A proč ty Felicie teda tak hnijou?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.01.2007 18:00, RE: Focus
Maverick napsal:
Mala zkusenost uzivatele. Mel jsem 3 roky Focus combi s 1.6, verze po faceliftu, najezdil jsem s nim cca 140.000.
Klady: podvozek, pruzny motor, velikost prostoru pro posadku a naklad, spotreba (7l)
Zapory: mene vykonny motor, malo fci v PP,
Zavady: koroze 5. dveri, ve 120.000 vymena bloku+souvisejici dily z duvody absence olejezapomnel jsem ho kontrolovat a dolivat, oprava stala cca 50tis, ale holt za blbost se plati).
Shrnuti: Pred focusem jsem mel Forma,na Felicii, Fiat Brava (1.2 a 1.6) ...
Tak to jste asi s moc autama nejel. Nojo z formana a fiatu, tak to se nedivím)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.02.2007 09:59, RE: Jak poznat facelift s pozinkovanou karoserii
Šakal napsal:
Hmmm, tak řazení je srovnatelné s Německými vozy? A Focus pochází odkud? Asi z Číny co? Jo a mimochodem neže bych měl o toto auto zájem, ale můžu říct, že je jich v bazarech mrtě! Je fakt, že jsem viděl shnilý kusy taky a docela mě to dostalo. Jinak si myslím, že je to první Ford, který už za něco stojí.
Ford je AMERICKÁ značka... Pro evropský trh se vyrábí v Belgii a v Německu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 21:20, RE: shnilé dveře
Kamil napsal:
Před rokem jsem koupil Mondeo r.v. 11/2001 (tedy poslední model !!) - vnitřní spodní lemy PP a LZ - rez. Naštěstí jsem k vozu měl platnou servisní knížku. Napřed opravovavali, ale teď, už je to týden, mám oboje dveře vyměněny přes zanačkový servis za nové. Doporučuju pořídit auto s platnou serviskou (tedy kontroly po roce a 20.000 Km a u značkového servisu) - záruka na karoserii je 12 let. Kamil
A CO ZADARMO TI UROBILY TIE DVERE
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 21:25, RE: Jak poznat facelift s pozinkovanou karoserii
Dusan napsal:
Ahoj, chystám se koupit focuse z roku 2001. Jak poznám na první pohled, že je po faceliftu s pozinkovanou karoserii?
Díky za radu
TAKY SE CHISTAM KOUPIT FOKUSE 1,6 R.V.1999 NACO MUSIM DAT POZOR DIK.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.03.2007 00:37, RE: Jak poznat facelift s pozinkovanou karoserii
revak napsal:
TAKY SE CHISTAM KOUPIT FOKUSE 1,6 R.V.1999 NACO MUSIM DAT POZOR DIK.
na pravopis
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.06.2007 06:54,
opjéi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.06.2007 07:00, zly rozbeh
chcem sa poradit
ked auto zastavjm v kopci a chcem sa rozbehnuť motor strati výkon arozbeh je velmi slaby takže ho musim držať na spojke aby motor nezhasol
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.07.2007 16:32, RE: zly rozbeh
anonym napsal:
chcem sa poradit
ked auto zastavjm v kopci a chcem sa rozbehnuť motor strati výkon arozbeh je velmi slaby takže ho musim držať na spojke aby motor nezhasol
To chce odbrzdit ruční brzdu. :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.08.2007 18:24, RE: zly rozbeh
anonym napsal:
To chce odbrzdit ruční brzdu. :)
brza je odbrzdena
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.08.2007 19:45, RE: Jak poznat facelift s pozinkovanou karoserii
Dusan napsal:
Ahoj, chystám se koupit focuse z roku 2001. Jak poznám na první pohled, že je po faceliftu s pozinkovanou karoserii?
Díky za radu
fokusy po roku 2000 su všetky zinkovane
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.08.2007 18:10, RE: Focus
Tonny napsal:
Co se týče zkušenosti ohledně Focusu,tak mám takovou: Mám Focuse Combi 1,8Tdci,r.v.12/04 v plné výbavě a koupila mi ho firma jako firemní auto,předtím jsem měl 3roky Hondu Civic 1.6 V-Tec Combi, co říct o Focusu ? Ve srovnání s Hondou totální šrot, hodí se tak pro rodinu, která s ním jezdí nakupovat a jednou za rok na dovolenou, mám už na něm nalítané 125tis. a celá přední náprava je už vyměněná( při 85tis. !!!!) Tlumiče všechny čtyři taky, brzdové destičky odchází po 20tis.,a koukám, že mi kaž...
Nesmis jezdit jako prase.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.10.2007 21:03, vymena rozvodoveho remene
zajimalo bi mne kdy mam vymenit rzvodovy remen u fordu 16.16v 74kw kdyz prvni vymena bila provedena po 60000 tisi km. diky za zodpovezeni
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.