0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Fiesta 1.3 z roku 1998 - na co pozor?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.09.2007 20:55, RE: to JP
anonym napsal:
O čem nejsem přesvědčený, neventiluji na internetu. To Mondeo a Fiestu, a hlavně jejich majitele potkávám 2-3x týdně, nejsou to žádní auto-analfabeti, takže si jejich zkušenost troufám zveřejnit. S hospodskými výkřiky typu "sou to všechno sr*čky, bo to řikala Máňa v karvíně" bych to nesrovnával.
JP
Tak jo, tak já to teda beru a končíme diskusi o stáčení kotoučů. A k tomu vlnění- je zvláštní, že tím trpí zejména některé modely a jiné zase ne. Měl jsem 3 Mitsubishi a u žádného se mi nezvlnily, měl jsem Mazdu 323 a zvlnily se mi 2x. Jednou původní a po druhé ty nové. Asi je to dáno konstrukcí brzd a chlazením. Všechna větší auta maj kotouče odvětrávaný, ale stejně se některé skroutí. Jinak desky na předku mi vydrží kolem těch 50 000km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.10.2007 16:14, RE: 59 000km
anonym napsal:
Starší Fordi mají pouze pětimístný tachometr,to nikdo nezmínil - takže nabízím na výběr - 59000,159000,259000 atd.Věřil bych těm 159000,další varianta u Fordu snad ani nepadá v ůvahu.Jako alternativu doporučuji Hondu Civic 1,4,nesmrtelný motor,spotřeba 5,5 a cestu do servisu za chvíli zapomenete.Bývalý majitel několika vozidel Ford.Američani říkají - tam Fordem,zpátky vlakem
Mám fiwstu r.v.1999 a počítadlo kilometrů je digitální takže stebou nemohu souhlasit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.11.2007 21:13, RE: 59 000km
anonym napsal:
Starší Fordi mají pouze pětimístný tachometr,to nikdo nezmínil - takže nabízím na výběr - 59000,159000,259000 atd.Věřil bych těm 159000,další varianta u Fordu snad ani nepadá v ůvahu.Jako alternativu doporučuji Hondu Civic 1,4,nesmrtelný motor,spotřeba 5,5 a cestu do servisu za chvíli zapomenete.Bývalý majitel několika vozidel Ford.Američani říkají - tam Fordem,zpátky vlakem
Souhlasím, měl jsem ji také (1.3, 3D, 1997). tachometr má jen 5 míst, v době nákupu jsem na něm měl cca 40 tkm, ve skutečnosti to bylo 140 tkm, brzdy se mi nezdály až tak špatné, jak je zde psáno, daly se velmi dobře dávkovat, lépe než u Focusu. Problém je spíš špatná konstrukce ruční brzdy a s tím spojené problémy. Motor 1.3 na vozidlo stačí velmi dobře, v provozu brzdou určitě nebudete. Dronte Mauricijský.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.