0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Punto SX 1,2

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 22:35, RE: Pánové, ženská uvažuje jinak
Ryšár napsal:
Milí kolegové muži,
za svůj život jsem vlastnil celkem čtyři auta (Š 105, Feldu 1,3 MPi 50kW, Daewoo Nubiru combi 1,6 16V a nyní Oktávku combi 1,9 TDi 96kW). To poslední mě celkem uspokojilo, ale jaké bylo mé překvapení, když mě žena řekla, že nejlepší byla Felicie!!! "Vždyť to žralo, bylo to pro naši rodinu malé, na dálnici to plavalo a na to, že to byla funglovka, celá zrazavěla, neměla posilovač a klimatizaci", odpověděl jsem. "O to mi vůbec nejde, když řídím" reagovala opět žena. "A v čem by...
Jo jo, moje přítelkyně si zamilovala můj starší mitsubishi colt 1,3 1998 a no BMW compact jí vůbec nevyhovuje. Jo chlap se někdy díví :o). No a chraň bůh ji dát zadní náhon na sněhu :o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 22:52, RE: Pánové, ženská uvažuje jinak
Aleš napsal:
Jo jo, moje přítelkyně si zamilovala můj starší mitsubishi colt 1,3 1998 a no BMW compact jí vůbec nevyhovuje. Jo chlap se někdy díví :o). No a chraň bůh ji dát zadní náhon na sněhu :o))
Ta moje zase nechápe,proč tomu přibližovadlu věnuju tolik času...tak jí odpovídám,že auto nikdy nebolí hlava a že dokáže mlčet, Si koupila Scénica a já padal do mdlob,ale jí se právě scénic líbil...no na zabití:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 23:19, super...
Dufam, ze autorka si tymto clankom odbila akekolvek dalsie publikovanie na tomto servere a nebude nas podobnym sposobom informovat aj o svojich dalsich "lahôdkach", ktore si mieni kupit. Zaroven sa cudujem redakcii, ze to sem vôbec davaju. Bud je malo inych recenzii, alebo to bolo zo srandy, inak neviem, este ze by to necitali...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 00:01, RE: Pánové, ženská uvažuje jinak
Aleš napsal:
Jo jo, moje přítelkyně si zamilovala můj starší mitsubishi colt 1,3 1998 a no BMW compact jí vůbec nevyhovuje. Jo chlap se někdy díví :o). No a chraň bůh ji dát zadní náhon na sněhu :o))
Možná je pro ni rozhodující, že ten colt má červenou barvu... (třeba). Tak i takhle to některý maj... Jinak z toho, co bylo navýběr, asi nejlepší motorově Renault Clio 2 benzín, ale za cenu nejdražších ostatních dílů (a pravděpodobně jich nebude málo). Hlavou fabii 1,4 16V, pro lidi bez fantazie. Sehnat kvalitní Yaris je nejleší volba (ale sehnat někoho, kdo se ho dobrovolně vzdá, chce čas). Hranice 100.000 je spíš magická proto, že do té doby se zpravidla nic nedělo, a najednou to začne zepředu dozadu a hned zase zpátky - brzdy (kotouče), tlumiče, svíčky, pneu, kdejaké těsnění, silentboky, výfuk atd. Prostě u sousedů vědí, proč po pár letech udělat dobrej kšeft směrem na východ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 12:39, RE: super...
Meč Katanu napsal:
Dufam, ze autorka si tymto clankom odbila akekolvek dalsie publikovanie na tomto servere a nebude nas podobnym sposobom informovat aj o svojich dalsich "lahôdkach", ktore si mieni kupit. Zaroven sa cudujem redakcii, ze to sem vôbec davaju. Bud je malo inych recenzii, alebo to bolo zo srandy, inak neviem, este ze by to necitali...
Vážený pane, já doufám že toto byl naopak Váš poslední příspěvek do jinak plodné debaty. Paní, slečna chtěla poradit s výběrem vozu což ostatní debatující zjevně pochopili.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 16:31, RE: Nebojteb se francouzů
Aleš napsal:
Ovšem si zapoměl jednu vlastnost clio převodovek a to je netěsnost. Do 100 tis. km ok pak prolíná nad 150tis km užpomalu teče :o)
Vysoké ceny náhradních dílů na renault obecně si také nezmínil.
No to máš pravdu a k těm převodovkám ještě můžu dodat, že na 206 je lehký únik oleje již po cca 1 roce nebo 30000 km. Jinak ty ceny dílů na Renault, můsíš vědět, které koupit. Existují toiž dva typy plně záměnných dílů na Renault distribuované sítí Renault, jedny dražší a druhé levnější.A ty levnější nejsou tak hrozný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 16:40, RE: Nebojteb se francouzů
Tomáš napsal:
No to máš pravdu a k těm převodovkám ještě můžu dodat, že na 206 je lehký únik oleje již po cca 1 roce nebo 30000 km. Jinak ty ceny dílů na Renault, můsíš vědět, které koupit. Existují toiž dva typy plně záměnných dílů na Renault distribuované sítí Renault, jedny dražší a druhé levnější.A ty levnější nejsou tak hrozný.
30% dílů pro Renault vyrábí společnost Valeo. Když koupíš díl se značkou Renault bude stát 2x tolik co ten samý díl se značkou Valeo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.06.2006 01:13, RE: bez předmětu
java napsal:
Vlastním fabii 1,4 55 kw a jezdím dálnice kolem 120km/h a spotřeba..... 10 L normal a 1,2HTP při stéjné rychlosti ještě větší šit....
tak to asi neumíš jezdis s tím motorem,
1,2 12 v při 120 km/h 6 l/100
při rychlosti 140 km/h do 7l/100, oboji ověřeno na D5 z prahy do plzne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.06.2006 01:17, RE: punto
Kukinek napsal:
Punto posledních let mi přijde jako lepší varianta než u nás tak populární Fabie...je spolehlivější,jednoduché a na přeprpavu z bodu A do bodu B naprosto dostačující...takže souhlasím s Tebou.
punto je hrozne auto, sedacky bez jakehokoliv bocniho vedeni, kratke sedaky. Fabie je proti na tom daleko lepe. PS: nemluvim o grande punto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.06.2006 20:22, RE: punto
dhds napsal:
punto je hrozne auto, sedacky bez jakehokoliv bocniho vedeni, kratke sedaky. Fabie je proti na tom daleko lepe. PS: nemluvim o grande punto
Jestli říkáš, že Grande Punto má horší sedačky než Fabie, tak si jdi koupit obrázek invalidy za okno ty pako. Jestli má Fabie nějaké boční vedení, tak to sedadlo sežeru..... Bože můj to je zase odborník v diskuzi....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.06.2006 20:24, RE: super...
Meč Katanu napsal:
Dufam, ze autorka si tymto clankom odbila akekolvek dalsie publikovanie na tomto servere a nebude nas podobnym sposobom informovat aj o svojich dalsich "lahôdkach", ktore si mieni kupit. Zaroven sa cudujem redakcii, ze to sem vôbec davaju. Bud je malo inych recenzii, alebo to bolo zo srandy, inak neviem, este ze by to necitali...
... náhodou jsem se pobavil, když jsem se dozvěděl, že punto je málo bezpečné, protože má tenké plechy...))) ještě bych chtěl vidět, kdy v něm třeba naposled měnila olej, jestli vůbec....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.06.2006 22:12, RE: super...
Dealer napsal:
... náhodou jsem se pobavil, když jsem se dozvěděl, že punto je málo bezpečné, protože má tenké plechy...))) ještě bych chtěl vidět, kdy v něm třeba naposled měnila olej, jestli vůbec....
Slecna /pani zrejme merila tloustku plechu, inu odbornik se pozna na prvni pohled. I dalsi detaily jejiho sugestivniho popisu vsak vyznivaji podobne presvedcive... Skoda devalvovat tento server...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 18.06.2006 10:47, RE: punto
Dealer napsal:
Jestli říkáš, že Grande Punto má horší sedačky než Fabie, tak si jdi koupit obrázek invalidy za okno ty pako. Jestli má Fabie nějaké boční vedení, tak to sedadlo sežeru..... Bože můj to je zase odborník v diskuzi....
Precti si (obzvlast peclive) posledni vetu od dhds.Asi jsi to moc nepochopil ty odborniku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.10.2006 08:52, RE: punto
standa napsal:
Já mám Punto taky z roku 1997 a mám naježděno něco málo přes 150 000 km. Na autě jsem neměl žádnou velkou opravu, kromě pravidelných servisů, výměny brzdových destiček a kotoučů a samozřejmě výfuku. Záleží hlavně na tom, jak s k autu chováte.
MOC PROSIM, ozvi se mi na mail: Majlinek@seznam.cz. Dekuji :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.01.2007 22:17, RE: Nebojteb se francouzů
Tomáš. napsal:
Všichni tady odsuzují francoouzké vozy, ale co třeba takový peugeot 206? To není určitě úplně nejhorší volba a ebo renault Clio 2 generace( od roku 1998, výrazá modernizace v roce 2001) Měl jsem možnost většinu 206 vyzkoušet, v pár cliích se svézt a Fiata Punto 75 měl léta můj dobrý kamarád, takže jsem i s ním něco ujel. Ve srovnání s ním budete překvapeá jak působí 206 a Clio 2 jako větší auto, jejich pasivní bezpečnost je troufnu sí říci dvojnásobná oroti starému Puntu (2 hvězdičky proti 4 dle...
Co to blekotas... Peugeot 206 je vubec nejhorsi auto ve kterem jsem sedel. Ma akorat jedine plus a to ze se libi zenskym jinak francouze nebrat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.01.2007 12:43, 98 Punto 1,2
Dobry den. Jezdim s manzelcinym Puntou, ktery ma cca 80 tisic km, rocne udelam 22-25 tisic km. Zavady-zaklepat zatim zadne. Menil jsem: rozvodak pri 75 tisicich, vyfuk-ten shnil po 7 letech, tahlo otvirani kufru. Vyhody: jezdi spolehlive vcetne dalnice, parkuje dobre, jezdi dobre na snehu-napr za kalamity minuly tyden. Nevyhody: s volantem se peru pri couvani, u neznaleho ridice dela dojem ze na silnici plave, podprumerne plasty v interieru, prumerna kvalita dilenskeho zpracovani. Doporucuji zejmena pro duchodce a dalsi ridice, kteri chteji jezdit spis min za nizsi naklady. Zivotnost modelu 98 odhaduji cca do roku 2013.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.