0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Punto - Punto je levné a stále se líbí

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.11.2005 17:22, Punto nejede
Praskl mi rozvodový řemen, rozvody jsou nastaveny správně, ale auto nejde nastartovat. Je možné, že se to potkalo anebo může být závada i někde jinde?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.11.2005 19:59, RE: Punto nejede
Hurvajs napsal:
Praskl mi rozvodový řemen, rozvody jsou nastaveny správně, ale auto nejde nastartovat. Je možné, že se to potkalo anebo může být závada i někde jinde?
Co je to za motor?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.11.2005 17:14, RE: Punto nejede
Martin Vaculík napsal:
Co je to za motor?
1,1 40 kw
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 06.11.2005 15:26, RE: Punto nejede
hurvajs napsal:
1,1 40 kw
Nepotkalo... Někde jinde
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.11.2005 09:02, Doporučený model
1.2 8V 44kW určitě nemá šestnáctiventil..... V článku je chyba.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 15:12, fiat punto 55 S objem 1,1
ak otvorim okno citit v kabine benzin uz som to dal skontrolovat ale zavadu nie je mozne najst, poradte ak mate skusenost
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.05.2007 13:25, Fiat Punto, problém
Vlastním Fiat Punto první generace, motor 1,2 benzin a mám problém, že se přehřívá, při popojíždění v zácpě, nebo delším stoupání se rozsvítí červená kontrolka přehřátí. Už jsem nechal dvakrát přetěsnit hlavu, nepomáhá to, také jsem vyměnil termostat a víčko u expanzní nádržky. Pokud má někdo zkušenost, rád uvítám radu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.05.2007 00:11, Punto, hodnocení
Nemohu se ztotožnit většinou příspěvků. Koupil jsem ojeté Punto 55S v roce 1999 (rok výr.1996). Mám najeto 132000 km. Opravu potřebovala zadní náprava, ale jinak jsem zcela spokojen. Motor i převodovka jsou těsné, olej neuniká. Obsah 1108 se výkonem vyrovná jiným 1400. Asi mám jiný vůz, ale uvedené závady jsem nezaznamenal a jsem spokojený. Měl jsem za život 11 různých aut. Aero 3O, Ford, 7x Škoda, VAZ a Punto. Kovář, Vlašim
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 12:57, punto 1,2
tento článek mě velmi potěšil a také mu musím dát za pravdu. Měl jsem punto r.v. 2000, byla to 1,2 8v, opomenu-li tu hroznou výbavu, tak jsem byl naprosto spokojený. Teda až na jednu věc, asi po 3 tis. km mi odešla řídící jednotka, naštěstí to bylo úolně nové auto, takže to servisáci od fiata dali dohromady a od té doby jsem nebyl ani jednou v servisu kvůli nějaké opravě. Před rokem jsem zakoupil opět uplně nový facelift a jsem spokojen ještě více. Jedině, čeho se fiat nezbavil ani u nového modelu jsou blinkry. Občas se stává , že nedrží v poloze když chcete blikat. Ale to je snad jediný menší problém, jinak je to opravdu spolehlivý vůz.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 11:00, RE: fiat punto 55 S objem 1,1
srdos@trnava.sk napsal:
ak otvorim okno citit v kabine benzin uz som to dal skontrolovat ale zavadu nie je mozne najst, poradte ak mate skusenost
Je potřeba rozpojit takovou nádobku která je na hadici kde se nalévá benzín a vylít z ní benzín který tam natehl přepadem. Benzín už v autě cítit nebude.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 21:43, RE: punto 1,2
anonym napsal:
tento článek mě velmi potěšil a také mu musím dát za pravdu. Měl jsem punto r.v. 2000, byla to 1,2 8v, opomenu-li tu hroznou výbavu, tak jsem byl naprosto spokojený. Teda až na jednu věc, asi po 3 tis. km mi odešla řídící jednotka, naštěstí to bylo úolně nové auto, takže to servisáci od fiata dali dohromady a od té doby jsem nebyl ani jednou v servisu kvůli nějaké opravě. Před rokem jsem zakoupil opět uplně nový facelift a jsem spokojen ještě více. Jedině, čeho se fiat nezbavil ani u nového mode...
mam punto 1.2 rv 2001 a je to bezchybne auto az na male bezne opravy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 21:47, RE: punto 1,2
anonym napsal:
mam punto 1.2 rv 2001 a je to bezchybne auto az na male bezne opravy
dam vam za pravdu je to super auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.01.2008 16:55, RE: Punto nejede
hurvajs napsal:
1,1 40 kw
KUP SI DIESEL 1.7 TD
reagovat
uveecek
počet příspěvků4
datum registrace10.04.2019
Středa 10.04.2019 13:16, Měl jsem první řadu Punta s motorem 1,6
tenhle kousek mě dostal nádherným vzhledem a v poměru motor/váha auta to bylo letadlo. V kopci jsem za sebou viděl oktávky jak vyhazují blinkr, ale za chvilku změnily názor a poslušně mě pomalu následovaly. Na Punto jen a jen chválu.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.