0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Punto 1.1i - slouží i po deseti letech provozu

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.04.2010 19:56, RE: Líbily se mi české Felicie...
Petr S napsal:
Ne vždy však bourají auta spolu. Taky lze trefit strom, mostní pilíř, příp. zaparkované auto. Pak novejší, ještě nezkorodované auto a hvězdy NCAP májí smysl.
Hm, ale to má jaksi v rukách ten příslušný řidič. Mě bezpečnost spíše zajímá s ohledem na ostatní řidiče a ne na stromy a mostní pilíře. Konec konců se celé toto vlákno motá kolem interakce dvou vozidel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.05.2010 00:15, RE: Líbily se mi české Felicie...
David V napsal:
Hm, ale to má jaksi v rukách ten příslušný řidič. Mě bezpečnost spíše zajímá s ohledem na ostatní řidiče a ne na stromy a mostní pilíře. Konec konců se celé toto vlákno motá kolem interakce dvou vozidel.
Nemám takovou víru v sebe sama, že nikdy sám neudělám řidičskou chybu (přestože jsem žádnou nehodu ještě nezpůsobil). Nebo že se nebudu muset vyhnout mnohem většímu autu v protisměru (třeba do stromu). Ale každý to samozřejmě může vidět jinak, to chápu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.05.2010 23:05, RE: a co pět lidí v Punťovi?
kadr03 napsal:
Mě by jen zajímalo, jestli pán pak někdy zkusil nacpat těch pět lidí do Fiatky, protože pokud nenaložíte dozadu tři buchty v dietě, nenaložíte je vůbec. Já mám Fiatky rád, jezdí dobře, chovají se dobře, ale pěti lidmi nacpané malé auto, to myslím, že je jedno, jestli máte Fíťu nebo Feldu, musíte jet opatrně, aby nikdo nevypadl.
Jelikož mám už 6 let stejné auto, které mi dneska slouží jen pro městský provoz na dojíždění do zaměstnání a po nákupech, ale dřív plnilo roli hlavního vozu, mohu zodpovědně říct, že 5 lidí i se základním motorem odveze. Lidi se tam vejdou po 100 km nenadávali, vystoupili, pomačkaní taky nebyli. Poznat to bylo spíš motoricky v prudších stoupáních. Ale jasně, chce to toleranci pasažérů a na dovolenou v Chorvatsku to asi nebude... :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.05.2010 08:42, RE: Líbily se mi české Felicie...
Petr S napsal:
Nemám takovou víru v sebe sama, že nikdy sám neudělám řidičskou chybu (přestože jsem žádnou nehodu ještě nezpůsobil). Nebo že se nebudu muset vyhnout mnohem většímu autu v protisměru (třeba do stromu). Ale každý to samozřejmě může vidět jinak, to chápu.
To se mi zdá, jako příliš vykonstruovaná argumentace. Když sedám do auta, tak věřím, že nebudu ze své viny fatálně bourat a taky podle toho jezdím.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.