0
zpět
 

diskuze k tématu: FIAT Multipla 1.9 MultiJet - umí šestimístné MPV spořit?

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 22:18, Pepa
Jsem vlastnikem tohoto auta s timto motorem a musim rict, ze jsem dost spokojenej. Spotreba v testu odpovida me spotrebe jen napul, kdyz na to hodne slapu, dostavam se k sedmi litrum, rekl bych, ze neplynula jizda mi moc nejde... Nastaveni podvozku je pri obsazeni pouze ridicem dost tvrde, pri plnem obsazeni je to o dost lepsi. Kvalita zpracovani mi prijde primerena cene, na tom zas tolik neujizdim, pro me bylo rozhodujici pri vyberu nekolik veci : Dozadu se vlezou tri aurosedacky, deti maji vynikajici vyhled (=mene zlobi), zadni sedacky se daji vyndat a je z toho slusna dodavka s vyssim stropem nez bezne kombi a vyborne se s tim parkuje, neb je to dlouhe zhruba jako kratka fabie, coz se mi ve meste hodne hodi, a hlavne se to nekrade.
Toto auto si rozhodne nema cenu kupovat, paklize clovek jezdi casto sam nebo ve dvou, jezdi hodne na kratke vzdalenosti, nema problemy s mistem na parkovani, auto se mu nelibi a ocekava od fiatu japonskou kvalitu produkce. S vetsinou spotrebnich nemeckych aut si jiz fiat podle me dnes jiz zas tolik nezada, o francouzech nemluvim.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 09:38, Multipla
Krabicovity tvar chapu - je to dan za ucelnost. Po faceliftu je toto auto pro me zvenku podstatne prijatelnejsi, nez byla puvodni verze, ktere se ovsem neda uprit naprosta originalita. Take se potvrzuje, ze kola delaji auto, takze zvenku docela dobry. Ovsem ty vnitrni vyplne dveri nebo stred palubni desky, to je na muj vkus stale katastrofa. Jiste je to velmi prakticke auto vhodne predevsim k pohodlnemu sexu a naslednemu prevazeni detskych sedacek a kocarku, ale ja bych si ho proste koupit nemohl kvuli tomu, jak vypada. A to se mi ostatni nove Fiaty opravdu libi (Grande Punto, 500, Bravo), teda krome modelu Croma - ta je podobne extravagantni jako Multipla. Ale jinak ani jejich techniky bych se dneska uz nebal (na rozdil od starych Bravo/Brava, Marea apod.).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 10:58, RE: Multipla
anonym napsal:
Krabicovity tvar chapu - je to dan za ucelnost. Po faceliftu je toto auto pro me zvenku podstatne prijatelnejsi, nez byla puvodni verze, ktere se ovsem neda uprit naprosta originalita. Take se potvrzuje, ze kola delaji auto, takze zvenku docela dobry. Ovsem ty vnitrni vyplne dveri nebo stred palubni desky, to je na muj vkus stale katastrofa. Jiste je to velmi prakticke auto vhodne predevsim k pohodlnemu sexu a naslednemu prevazeni detskych sedacek a kocarku, ale ja bych si ho proste koupit nemoh...
jo, vyplne dveri by jeste sly, palubni deska je skutecne designem dost zastarala, me se taky nelibi, ale nutno rict, ze je fakt velmi ucelna, coz me s ni smiruje. Presto vsak doufam, ze fiat udela nejakou postatneji inovovanou verzi, az mi toto auto doslouzi (nova multipla 1.9jtd dynamic z roku 2005), zejmena co se tyce bezpecnosti a vnitrniho designu, event verzi s tempo- a automatem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 12:04, RE: Multipla je super:-)
anonym napsal:
Do mé tdi, co táhne neskutečně vodspodu se vešlo 32 lidí machýrku!
nechci se rouhat,ale pane bože,co jseš to blba !!! co to meleš o octávii..?!!! je vidět,že s autama a vším kolem nich nemáš vůůbec žádné zkušenosti !!! inteligentní člověk to naštěstí plně chápe a pozná se to i na tom co píše...
nehaním a ani nechválím octavie,a že by se také něco našlo,tomu věří asi všichni...a jestli nějaká jezdí,třeba se všema písmenkama v červené barvě,za 2,8 nebo 3 litry /100km,tak to asi někde z kopce a jeden válec....
a ted pro všechny inteligenty..... kdo se nesvezl Multiplou,tak neví o čem to je...a opět ji nechvalim (jsem majitelem) a mohl bych,ale ani nehaním...komu se líbí,ten si ji koupí....
tot vse... rada
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 12:08, RE: bez předmětu
anonym napsal:
hmm.. dva nesložený kočárky,to chci vidět.A taky ten posez pro ty dva ubožáky vzadu.Co máš furt s tím "táhne vodspodu" ? Mám se s toho udělat nebo co? Zkus si občas čichnout co se line z výfuku z toho tvýho traktoru a co z benzináku.Když jedu za Ochtávkou co zrovna táhne vodspodu,musím zavřít topení,abych se neotrávil.Mimochodem to je diskuse k Multiple a ne ke škodárně
chlapi....nafta patrí do kamen...!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 12:11, RE: HNUS
anonym napsal:
Velebnosti to je hnus, a jeste to zere jak nemeckej zajezd kdyz se na to slape. Zlaty Octavie ty jezdej za 3/100
Blbe
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 12:58, RE: bez předmětu
anonym napsal:
hmm.. dva nesložený kočárky,to chci vidět.A taky ten posez pro ty dva ubožáky vzadu.Co máš furt s tím "táhne vodspodu" ? Mám se s toho udělat nebo co? Zkus si občas čichnout co se line z výfuku z toho tvýho traktoru a co z benzináku.Když jedu za Ochtávkou co zrovna táhne vodspodu,musím zavřít topení,abych se neotrávil.Mimochodem to je diskuse k Multiple a ne ke škodárně
Copak nechápeš, že on si z toho fšeho dělá srandu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 17:54, RE: Multipla
anonym napsal:
jo, vyplne dveri by jeste sly, palubni deska je skutecne designem dost zastarala, me se taky nelibi, ale nutno rict, ze je fakt velmi ucelna, coz me s ni smiruje. Presto vsak doufam, ze fiat udela nejakou postatneji inovovanou verzi, az mi toto auto doslouzi (nova multipla 1.9jtd dynamic z roku 2005), zejmena co se tyce bezpecnosti a vnitrniho designu, event verzi s tempo- a automatem.
Musím tě zklamat, ale vypadá to tak, že nejen neproběhne žádná úprava, ale za dva roky už se Multipla nebude ani vyrábět
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 17:55, RE: Multipla je super:-)
anonym napsal:
Do mé tdi, co táhne neskutečně vodspodu se vešlo 32 lidí machýrku!
Nemáš z té akce nějaké fotky? Fotky Multiply s 31 lidma jsem viděl...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 18:00, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Já jsem říkal, oktávku mám pro 7, slovy sedm lidí a to proto, že je to to božský tdi co táhne vodspodu. Jo a ještě k tomu tam dám 2 nesložený kočárky. Kam se hrabe multipla.
Nemáš těch sedm lidí s dvouma kočárkama vyfocených? To by bylo na zápis do Guinesse. Jinak nás jelo v Multiple 5 docela urostlejch chlapů a 4 jízdní kola. A taky jsem v ní jednou vezlo Europaletu s krbovejma kamnama... To jen tak pro představu o prostornosti...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 18:17, Spotřeba
Nevím, jak MultiJet, ale moje 1,9 JTD se přes 7 litrů nedostane ani když jezdím s boxem na střeše, plným autem lidí a 130 po dálnici, či od křižovatky ke křižovatce po městě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 18:18, RE: Paulo
anonym napsal:
Až na ten malej kufr dobrý. Ale hezčí byla ta starší ošklivá verze. Ta aspoň nikoho nekopírovala jako dnešní euroauta
Podle čeho soudíš, že je kufr malej? V kterým autě seš schopnej svézt pět lidí společně s čtyřma jízdníma kolama?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 20:16, RE: Multipla je super:-)
Globusman napsal:
Nemáš z té akce nějaké fotky? Fotky Multiply s 31 lidma jsem viděl...
a nebyls v Olmiku na srazu ? Tam to bylo.Fotky jsou na našem domácim webu (multipla.wz.cz)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 21:55, RE: Multipla je super:-)
anonym napsal:
a nebyls v Olmiku na srazu ? Tam to bylo.Fotky jsou na našem domácim webu (multipla.wz.cz)
Oktávky mají web multipla.wz.cz? To je docela podobný stránkám Multipla klubu www.multiplaklub.cz . Ale teď vážně - sraz v Olomouci jsem dělal já a tam bylo v Multiple jen 30 lidí. 31 lidí bylo v Rakovníku letos v květnu.
Ale já myslel fotky z té akce, kdy bylo 32 lidí v Ochcávce - teda v octavii co táhne odspoda...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.07.2008 23:34, RE: Multipla je super:-)
Globusman napsal:
Oktávky mají web multipla.wz.cz? To je docela podobný stránkám Multipla klubu www.multiplaklub.cz . Ale teď vážně - sraz v Olomouci jsem dělal já a tam bylo v Multiple jen 30 lidí. 31 lidí bylo v Rakovníku letos v květnu.
Ale já myslel fotky z té akce, kdy bylo 32 lidí v Ochcávce - teda v octavii co táhne odspoda...
To byla akce doma na dvorku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.07.2008 07:29, Onofrey
Až na tu šílenou palubku se mi to auto celkem líbí a nebál bych se to pořídit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.07.2008 20:27, RE: Onofrey
anonym napsal:
Až na tu šílenou palubku se mi to auto celkem líbí a nebál bych se to pořídit.
lepší než fundebrácká palubka z fobie htp.Starší multiply ji měli podstatně lepší.Tvar byl stejný,akorát že tam byla kombinace textilie v barvě sedaček a světle šedý plast
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.07.2008 11:40, RE: V době Outbacka 2.0 D si tohle může koupit je n MultiDebil
anonym napsal:
Moje tdi na hlínách je pro 7 lidí.
A vejdou se ti do Outbacka DOVNITŘ 4 lidi i s kolama? Asi ne, co.
To není nIc proti Outbacku, jen lehké upozornění, že neexistuje univerzální auto pro celou populaci (doba Fordky T je přece jen pryč). Jak Multipla, tak Outback má své (konečně, i ta omílaná Octavia taky).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.07.2008 20:07, RE: Spotřeba
Globusman napsal:
Nevím, jak MultiJet, ale moje 1,9 JTD se přes 7 litrů nedostane ani když jezdím s boxem na střeše, plným autem lidí a 130 po dálnici, či od křižovatky ke křižovatce po městě...
Ahoj Dušane, ta uvedená spotřeba je mimo realitu. Najezdili jsme s touto Multinkou mnohem více kilometrů a ta spotřeba nebyla tak hrozná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.07.2008 07:08, RE: bez předmětu
anonym napsal:
chlapi....nafta patrí do kamen...!!!
Chlapi neblbněte, budoucnost je v CNG (zemní plyn) a právě Multipla je první vlaštovkou výráběnou továrně na toto ekopalivo.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.