0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Marea Weekend - co napsal majitel?

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 02:32, kvalita?
Fiat, (a vůbec auto) ve kterém nic nevrže po 180000Km bych chtěl vidět. To je ten váš asi jediný v celý ČR. Mohl by ste ho ukazovat jako raritu!

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 05:42, RE: kvalita?
anonym napsal:
Fiat, (a vůbec auto) ve kterém nic nevrže po 180000Km bych chtěl vidět. To je ten váš asi jediný v celý ČR. Mohl by ste ho ukazovat jako raritu!

mám coloru,samá okrska,několikrát start,11 roků,do 6,5 l,2 řidiči-totéž
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 07:25, RE: kvalita?
anonym napsal:
mám coloru,samá okrska,několikrát start,11 roků,do 6,5 l,2 řidiči-totéž
piš jako člověk, z toho blábolu se moc nedá vyčíst.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 07:27, RE: kvalita?
anonym napsal:
Fiat, (a vůbec auto) ve kterém nic nevrže po 180000Km bych chtěl vidět. To je ten váš asi jediný v celý ČR. Mohl by ste ho ukazovat jako raritu!

to si ještě neviděl leštěnku značky FIAT??? Kvalitní to vozy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 09:11, 1.8 za 6,5
zajímalo by mě jak majitel dosáhne spotřeby 6,5 - jízdou stále z kopce?
mám shodné vozidlo rv97, pneu 195/55 15 - průměrná spotřeba 9,3 (70% město), delší trasy něco přes 8.
6,5 je utopie.
mám na tachecu 150000, povrzavá sedadlo řidiče jinak nevrže nic.
celkem dobré auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 09:36, RE: kvalita?
anonym napsal:
mám coloru,samá okrska,několikrát start,11 roků,do 6,5 l,2 řidiči-totéž
Co je to colora?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 09:56, RE: kvalita?
anonym napsal:
to si ještě neviděl leštěnku značky FIAT??? Kvalitní to vozy
Kluci, zpět do třídy, už zvonilo. Až si začnete sami vydělávat, kupte si nějakou "prémiovou" značku, ta vás jistě uspokojí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 10:07, RE: kvalita?
anonym napsal:
Kluci, zpět do třídy, už zvonilo. Až si začnete sami vydělávat, kupte si nějakou "prémiovou" značku, ta vás jistě uspokojí.
fááákt, nekecej!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 10:53, mrdina
Už několikrát se tady na různých disk. na různé vraky řeklo ze scela jasnou převahou, že Fiaty jsou prostě mrdiny. O výdrži a kvalitě tady nemůže být vůbec řeč. Nebo si někdo troufne jet s mařeno někam daleko? To bych se teda fakt hodně divil. Osobně mám 12járů starou pixlu, a jezdím si pořád, bez stopy koroze, bez vrzání a hlavně beze strachu oto, jestli se budu mít čím vrátit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 11:05, RE: 1.8 za 6,5
anonym napsal:
zajímalo by mě jak majitel dosáhne spotřeby 6,5 - jízdou stále z kopce?
mám shodné vozidlo rv97, pneu 195/55 15 - průměrná spotřeba 9,3 (70% město), delší trasy něco přes 8.
6,5 je utopie.
mám na tachecu 150000, povrzavá sedadlo řidiče jinak nevrže nic.
celkem dobré auto
6,5L/100km nemusí být utopie, jezdívám každý rok Itálii nebo Chorvatsko za 6,3-6,5. Samozřejmě ve městě si klidně vezme i 11L . Celková průměrná spotřeba za 70000km je 7,4L/100km .Mám také kombi 1,8 s pneu195/55 R15.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 12:09, RE: mrdina
anonym napsal:
Už několikrát se tady na různých disk. na různé vraky řeklo ze scela jasnou převahou, že Fiaty jsou prostě mrdiny. O výdrži a kvalitě tady nemůže být vůbec řeč. Nebo si někdo troufne jet s mařeno někam daleko? To bych se teda fakt hodně divil. Osobně mám 12járů starou pixlu, a jezdím si pořád, bez stopy koroze, bez vrzání a hlavně beze strachu oto, jestli se budu mít čím vrátit.
Furt lepší než stříbrná Octávie, na hlínách, s křídlem a v TDi. Fiaty jsou o hodně lepší než jejich pověst.

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 12:09, RE: mrdina
anonym napsal:
Už několikrát se tady na různých disk. na různé vraky řeklo ze scela jasnou převahou, že Fiaty jsou prostě mrdiny. O výdrži a kvalitě tady nemůže být vůbec řeč. Nebo si někdo troufne jet s mařeno někam daleko? To bych se teda fakt hodně divil. Osobně mám 12járů starou pixlu, a jezdím si pořád, bez stopy koroze, bez vrzání a hlavně beze strachu oto, jestli se budu mít čím vrátit.
Kazdy kdo jen trochu sleduje jak se ktere znacce dari, moc dobre vi, ze jsou obdobi, kdy jim to moc neslo a nebo naopak slo. Jen si vzpomenme jak na tom byl mercedes kolem roku 2000, bida a kvalitou srovnatelny s fiatem, ale jelikoz mercedes je " neco" a fiat je ital, tak na to budou cesi zakonite nadavat a pujdou si koupit fabii HTP za 300k s dirou na radio a spokojene si vrnet, ze jim to tech 100 000km vydrzi. Akorat, nadavat na znacku 10 let po tom, co uz davno neni pravda, ze je spatna, je stejne trapne, jako tvrdit, ze s HTP se da jezdit za "3" litry. V dnesni dobe tvrdit, ze fiat je shit je uplny nesmysl, znam spoustu lidi co s ni meli dobre zkusenosti, tak jako s jinou znackou a kdyz k tomu pripoctu relativne nizke porizovaci ceny techto aut, opravy taky ne moc nakladne. Prijde mi to jako vhodne auto ke koupi, a staci se podivat kolik jich tu jezdi...dost na to aby vykriky do tmy byly skutecne jen temi vykriky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 12:21, RE: mrdina
anonym napsal:
Furt lepší než stříbrná Octávie, na hlínách, s křídlem a v TDi. Fiaty jsou o hodně lepší než jejich pověst.

Osel
Co máš neustále s těma stříbrnejma octáviema na hlínách,to musí být hodně těžká fobie,nebudíš se z toho v noci spocenej?Jinak souhlasím s tím,že Fiat je daleko lepší,nežli jeho pověst.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 12:46, RE: mrdina
anonym napsal:
Kazdy kdo jen trochu sleduje jak se ktere znacce dari, moc dobre vi, ze jsou obdobi, kdy jim to moc neslo a nebo naopak slo. Jen si vzpomenme jak na tom byl mercedes kolem roku 2000, bida a kvalitou srovnatelny s fiatem, ale jelikoz mercedes je " neco" a fiat je ital, tak na to budou cesi zakonite nadavat a pujdou si koupit fabii HTP za 300k s dirou na radio a spokojene si vrnet, ze jim to tech 100 000km vydrzi. Akorat, nadavat na znacku 10 let po tom, co uz davno neni pravda, ze je spatna, je s...
S timto nazorem souhlasím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 13:40, RE: mrdina
anonym napsal:
Co máš neustále s těma stříbrnejma octáviema na hlínách,to musí být hodně těžká fobie,nebudíš se z toho v noci spocenej?Jinak souhlasím s tím,že Fiat je daleko lepší,nežli jeho pověst.
Je. Máš pravdu. Léčím se u Chocholouška.

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 13:45, RE: mrdina
anonym napsal:
S timto nazorem souhlasím.
přesně tak, raději fiata se stejnou užitnou hodnotou než předraženou škodovku nebo VW
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 14:06, RE: mrdina
anonym napsal:
Už několikrát se tady na různých disk. na různé vraky řeklo ze scela jasnou převahou, že Fiaty jsou prostě mrdiny. O výdrži a kvalitě tady nemůže být vůbec řeč. Nebo si někdo troufne jet s mařeno někam daleko? To bych se teda fakt hodně divil. Osobně mám 12járů starou pixlu, a jezdím si pořád, bez stopy koroze, bez vrzání a hlavně beze strachu oto, jestli se budu mít čím vrátit.
Vidím ve svém okolí spoust Fiatů, které jsou opravdu denně v provozu. Sám mám Tipo, které jsem si dal dohromady, vím co od něj můžu čekat a co ho zatím ty dva roky po rozsáhlé údržbě a opravě mám, tak pokaždé odjedu a bez problému zase přijedu. Předchozí Tipo jsem naivně koupil vraždu - řečí autobazarních zmrdů a přesto jsem s ním legálně prošel technickou a dva roky ten diesel bez komprese jezdil a dokonce i v zimě startoval. Když si vzpomenu, jak jsem startérem v -10 točil třeba půl minuty... které jiné auto by to vydrželo?
K Fiatu mám dva poznatky:
Když se nějaká součástka pokazí, zpravidla má na sobě vylisován nápis BOSCH.
Když se pokazí němec, japonec, (dodej co chceš), tak je to "běžné opotřebení". Jak se to samé pokazí na Fiatu, tak je to zkurvený ital.

To, že si od autobazarních zmrdů kupujete "vraždy", je vaši hloupost, zato značka na masce auta opravdu nemůže.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 14:28, RE: kvalita?
anonym napsal:
piš jako člověk, z toho blábolu se moc nedá vyčíst.....
nemohu za to,že máš dlouhé vedení.Základem k nízké spotřeby je plynulá jizda přivšech režimech řazení
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 14:50,
Běžte prosím s těmito vozy hodně daleko. A hluboko.

Tipo už nikdy.
Mařena už nikdy.

Dvakrát jsem se nechal přesvědčit, že už Fiat umí dělat auta.
Dvakrát jsem se spálil.

Vystřídal jsem alespoň 15 vozů, různých značek a typů, ale opravdu u Fiata jsem se vždy zklamal. Snad jen Panda něco vydržela, ale to jsem byl ještě mladši, a najel jsem asi jen 8-10tkm za rok, takže mně to stačilo.

Jinak jediné auto, které mohu pochválit, byl Peugeot 405 1,8i z 95 roku. Dodnes mně mrzí, že jsem ji prodal (předčasné rozhodnutí). Vlastnil jsem ji asi 3 nebo 4 roky, najel na ní asi 60tkm a naprostá spokojenost úplně se vším. Krom klimy, kterou jsem musel každé jaro nechat doplnit. Spotřeba neuvěřitelnách 7L, tichá, pohodlná, spolehlivá...
Jen to stáří už je na ní hodně znát.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 15:19, RE: kvalita?
anonym napsal:
nemohu za to,že máš dlouhé vedení.Základem k nízké spotřeby je plynulá jizda přivšech režimech řazení
no tak to si asi jediný, který z to blábolu něco vyčet, spíš bych řekl, že dlouhé vedení máš ty a ještě neumíš ani psát, tragédie...
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.