0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Marea Weekend

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 04:22, kontrolka
tu kontrolku otevrenych dveri maji i prastara una - fiat se v tehle veci nejak vyziva
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 06:38, souhlas
s recenzí musím souhlasit, mám Mareu 1.9 JTD rok 2000 a po dvou letedch provozu bez nejmenší závady, spotřeba ani při rychlejší jízdě nešla nad 6 l. Když srovnám s minulýma autama - Opel Corsa r. 96 1.5 D, Mazda 626 2.0 DITD r. 1999, tak zatím nejlepší auto, co jsem měl. A to nemluvím o pořizovací ceně, která je u Marei hodně přijatelná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 06:41, 6,7l spotřeba?
To když jsi jel z kopce s vyřazeným kvaltem ne? Na takovou spotřebu by jsi se horko těžko dostával i s 1,2 16V. Tak nám tady neval šruby do hlavy, protože je to nesmysl /nechci použ. horší slova/. Znám mnoho lidí co má Mareu nebo Brava s 1,6 a 1,8 motorem a jezdí prům. tak za 8 a víš. A pokud tomu trošku šlapají za krk, tak 10-12 l není problém. Snad jen když jedou v létě někam na dovolenou, tak se ta spotřeba trošku zlepší. Jinak jsou s auty všichni spokojení, teda až na ty drolící se kliky dveří.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 07:06, RE: 6,7l spotřeba?
Jack napsal:
To když jsi jel z kopce s vyřazeným kvaltem ne? Na takovou spotřebu by jsi se horko těžko dostával i s 1,2 16V. Tak nám tady neval šruby do hlavy, protože je to nesmysl /nechci použ. horší slova/. Znám mnoho lidí co má Mareu nebo Brava s 1,6 a 1,8 motorem a jezdí prům. tak za 8 a víš. A pokud tomu trošku šlapají za krk, tak 10-12 l není problém. Snad jen když jedou v létě někam na dovolenou, tak se ta spotřeba trošku zlepší. Jinak jsou s auty všichni spokojení, teda až na ty drolící se kliky dveří.
-nejsem sice "odbornik",ale neznamena nahodou to JTD,ze je to "nafta"???....obdoba TDI??.....takze tady jste jaksi slapl vedle-))))

Jinak problemy s trtvanlivosti nekterych dilu u fiatu to holt neni nejlepsi, ale porovnejte si ceny Oktavek kombi a tohodle fiata s prakticky stejnymi rozmery a vetsinou lepsi vybavou -))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 07:16, RE: 6,7l spotřeba?
karlik napsal:
-nejsem sice "odbornik",ale neznamena nahodou to JTD,ze je to "nafta"???....obdoba TDI??.....takze tady jste jaksi slapl vedle-))))

Jinak problemy s trtvanlivosti nekterych dilu u fiatu to holt neni nejlepsi, ale porovnejte si ceny Oktavek kombi a tohodle fiata s prakticky stejnymi rozmery a vetsinou lepsi vybavou -))))
Vlastním MW 1,6 76kW, měřil jsem průměrnou spotřebu v zimě, jezdím s nosičem na lyže, naměřil jsem cca 7,8 l.
Jinak jsem s autem velmi spokojen, úžitná hodnota je vysoká, perfektní je vyklápěcí spodní víko kufru, slabina jsou gumové kliky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 12:37, RE: 6,7l spotřeba?
Michal napsal:
Vlastním MW 1,6 76kW, měřil jsem průměrnou spotřebu v zimě, jezdím s nosičem na lyže, naměřil jsem cca 7,8 l.
Jinak jsem s autem velmi spokojen, úžitná hodnota je vysoká, perfektní je vyklápěcí spodní víko kufru, slabina jsou gumové kliky.
Ta 1,6 je na tu vahu auta slabší, proto Ti to bere kolem 8 l/100. Mám MW 1.9Td, 98 asi měsíc a půl. Jednu z prvích věcí jsem testoval spotřebu. 5.5 l/100! Když jezdím sám a kombinovaně ( město, delší, pojížďky ) Jinak mi MW přijde jako dost dobrý autíčko a hlavně poměr cena/výkon. A v tom testu, je chyba! Prý nejde dát jiné rádio! Jde! Dává se tam jen rámeček ( taková redukce), a do toho se vsune standart rádio. Investice cca 300,-
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 13:42, Proč ...
jsem taháte TD a JTD, majitel snad má 1,8 16V
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 17:01, spotřeba
Mám to samé auto 1,8 16v a ještě se mi nepodařilo dát spotřebu pod 8 litrů ale možná je to tím že klimatizace v mém autě jede takřka nepřetržitě.Jinak s autem mám velmi dobré skušenosti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 17:47, Fiat rulez
Měli jsme úplně stejnou mareu z r. 1996, taky 1,8 16V elx - byla absolutně bez poruch. Táta ji koupil jetou a bouranou, když měla cca 60 000, prodával ji při 150 000 km a za tu dobu mikdy nezradila. Marea je holt něco jako spolehlivější oktávka za poloviční cenu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 18:16,
Já ji dovezl z německa 1,6 16v před rokem se špatným motorem - úplně kulatý vačky!! Po opravě cestou na STK přestalo fakčit ABS a abych to vůbec prodal tak jsem tak jsem řešil spoustu dalších drobností.. A napsat recenzi po ujetí 15tis. km a prohlásit že tyto auta jsou bezporuchová tak to neberu..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 21:10, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Já ji dovezl z německa 1,6 16v před rokem se špatným motorem - úplně kulatý vačky!! Po opravě cestou na STK přestalo fakčit ABS a abych to vůbec prodal tak jsem tak jsem řešil spoustu dalších drobností.. A napsat recenzi po ujetí 15tis. km a prohlásit že tyto auta jsou bezporuchová tak to neberu..
Božinku, tak tohle byl relevantní názor. koupit vrak a divit se, že je polámaný... Ach jo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 22:03, spotřeba
S tou spotřebou si asi zapřeháněl Jinak to rádio/CD jde samozřejmě vyměnit za jakékoliv standardní (i když to nezapadne jako to originální). S klikama je to u MW lepší než u Bravo/a.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.04.2006 10:34, spotřeba
té spotřebě nevěřím mám bravo 1.6 16V(103PS) a pod 8 litrů se dostanu když jedu hodně s lehkou nohou(90km/h) a myslím že se dá jezdit i za 10l když tomu člověk trochu naloží.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.04.2006 14:31, RE: spotřeba
Andrew napsal:
té spotřebě nevěřím mám bravo 1.6 16V(103PS) a pod 8 litrů se dostanu když jedu hodně s lehkou nohou(90km/h) a myslím že se dá jezdit i za 10l když tomu člověk trochu naloží.
jezdim s fiatem brava 1.6 16V a pod 8 litrů se dostávám jen horko těžko,kdyz projezdim nádrž po městě,tak si to řekne o 10 litrů,mimo město tak kolem těch 8mi,ale musim ten plyn šetřit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.04.2006 17:14, RE: spotřeba
data napsal:
S tou spotřebou si asi zapřeháněl Jinak to rádio/CD jde samozřejmě vyměnit za jakékoliv standardní (i když to nezapadne jako to originální). S klikama je to u MW lepší než u Bravo/a.
mame taky mareu 1,8 litru ELX r. 98. a spotreba na plnou nadrz v zime je 7,5 litru. a nejsem zadny loudanek. Radio se da vymenit s pomoci ramecku. A nikde me nenechala na ceste. proste levne rychle spolehlive auto .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.04.2006 17:18, RE: 6,7l spotřeba?
Michal napsal:
Vlastním MW 1,6 76kW, měřil jsem průměrnou spotřebu v zimě, jezdím s nosičem na lyže, naměřil jsem cca 7,8 l.
Jinak jsem s autem velmi spokojen, úžitná hodnota je vysoká, perfektní je vyklápěcí spodní víko kufru, slabina jsou gumové kliky.
TUSIM ze verze ELX a HLX uz maji lakovane kliky cili drobeni se uz nekona. Problem byva kdyz to do marei nekdo napere zezadu. oprava tech 3 zadnich narazniku byva drazsi nez u normalnich aut. :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.04.2006 19:57, RE: 6,7l spotřeba?
jiri99 napsal:
TUSIM ze verze ELX a HLX uz maji lakovane kliky cili drobeni se uz nekona. Problem byva kdyz to do marei nekdo napere zezadu. oprava tech 3 zadnich narazniku byva drazsi nez u normalnich aut. :)
když to někdo napere někomu dozadu, tak to většinou zaplatí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.05.2006 11:07, Marea 1.6 16V
Mam 1.6 16V z r. 1999. Koupil jsem ji ojetou a sam jsem s ni najel pres 30 tis. km. Je to spolehlivy auto a vytykat se ji daji jen detaily. Jinak spotreba 7litru mimo mesto i s nakladem a nemusi se nijak setrit. Pokud mam plnou (63l) tak tech 900km s tim najedu, pokud zrovna nelitam vyhradne po meste.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.06.2006 19:13, Pískanie pri zošliapnutí pedála na Marea weekend
Zdravím Vás
Celý život som chodil s benzínovým autom a dnes som si nechal predviesť Fiat Mareu weekend, ročník 2000 1,9 JTD 105 ELX. Auto sa mi páči. Má sem tam nejaký škrabanec. No zarazilo ma to, že keď som pridal plyn, tak sa ozvalo pískanie alebo hvízdanie. Chlapík mi povedal, že to je niečo so vzduchom...neviem, nepamätám si či hovoril vzduchová váha, alebo niečo iné. Mal som dosť starostí s riadením hustej premávke. Mám obavu, či to nie je prejav nejakej chyby, turba alebo niečo iné. Do pondelka mám povedať, či to auto zoberiem. Divné mi je aj to, že auto je zaregistrované v inom okrese, ako býva jeho majiteľ.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.08.2006 11:38, Ručka nedrží?
Tak si tu ruční brzdu přitáhni, moulo )) A poku už je na doraz a furt nedrží, tak máš sjetý bubny, kámo, to dá rozum přece ! )
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.