0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Marea - jaká je po 250 tis. km.?

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.08.2008 20:27, RE: Marea JTD 105
anonym napsal:
Tak do Fiatů tedy rozhodně nepůjdu a už vůbec nesouhlasím,že kdo okusil italské auto - už málokdy chce jinak - podle mě nesmysl.Měl jsem 2 Fiaty a v práci mám Fiata služebního / Ducato/ ale domů už nikdy.Mají spoustu věcí dobře vymyšlených,prostor uvnitř je paráda,sedačky perfektní ale nikdy nebudou ty automobily stačit na konkurenci.To se promítá i do počtu prodaných aut nových i ojetých.
Žebříček prodeje nových aut v Evropě za 1. pololetí 2008
- malá auta:
1. Fiat Panda
2. Fiat 500
3. Renault Twingo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.08.2008 20:51, RE: Marea 1.9 JTD 110koni
anonym napsal:
dobrý den, zeptal bych se Vás na váhu vzduchu a vstřiky - po 352 000 km pořád původní ? (osobně mám na 110 jtd najeto něco málo přes 200tkm a kromě přední nápravy a preventivně spojky nic)
Tak taky jsem prekvapenej ale skutecne jsem ani vahu vzduchu ani vstriky nemenil. Ma to 352 tisic a tyhle soucasti auta fakt jeste drzi.Ale ptal jsem se lidi a striky prej 400 000 na dobry nafte udelaj a ja tankuju jen u znackovych pump tak to proste jeste jezdi. Cau David
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.08.2008 21:03, RE: Měl jsem Punto 2
Giorgio napsal:
Ale z testu ENCAP si punto II odvezlo lepší výsledek než fabia, takže to asi taková třasořitka, jak píšeš, nebude...
než fabka I,nebo II ?až je jednou uvidíš proti sobě,tak napiš..Jde o to že testy jsou prováděny proti barieře vlastní hmotností vozidla,takže třeba Audi Q7 má jen 4 hvězdičky,ale jak se potká s Fiatem 500,tak se mu slupne lak na nárazníku(obrazně),ale fiatka převálcuje...(viz měsíc starý test autobildu),takže posátka lehčího vozu nemá šanci,i když má 5 hvězdic.A logicky těžší auto menších rozměrů víc trpí,než to lehčí stejných rozměrů,ale já si rději koupím nová ložiska na fabku,než protézy nohou s fiatem....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.08.2008 21:07, RE: Měl jsem Punto 2
anonym napsal:
Ty budeš asi zastáncem šrottechniky od vw že?Nepsal jsem,že auta jsou po havárii ani špatně servisované.Moula jsi ty,nejdřív vyzkoušej a pak kritizuj.F1 kombi je těžší to je pravda,ale rozdíl 2l na 100km je poměrně dost při rychlosti130km/h.
mněl jsem dva punta dlohodobě,tak vim co píšu a několik krádkodobě,vždy jsem kupoval srcem,ale brzy vystřízlivěl...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.08.2008 00:43, RE: Marea JTD 105
anonym napsal:
Žebříček prodeje nových aut v Evropě za 1. pololetí 2008
- malá auta:
1. Fiat Panda
2. Fiat 500
3. Renault Twingo
a to je taky parketa Fiatu ... mala auta umeli vzdycky. U tech vetsich uz to neni tak jednoznacne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.08.2008 07:37, RE: Měl jsem Punto 2
anonym napsal:
než fabka I,nebo II ?až je jednou uvidíš proti sobě,tak napiš..Jde o to že testy jsou prováděny proti barieře vlastní hmotností vozidla,takže třeba Audi Q7 má jen 4 hvězdičky,ale jak se potká s Fiatem 500,tak se mu slupne lak na nárazníku(obrazně),ale fiatka převálcuje...(viz měsíc starý test autobildu),takže posátka lehčího vozu nemá šanci,i když má 5 hvězdic.A logicky těžší auto menších rozměrů víc trpí,než to lehčí stejných rozměrů,ale já si rději koupím nová ložiska na fabku,než protézy nohou s fiatem....
Samozřejmě, že než fabia I, která je mimochodem jako hatchback oproti pětidveřovému puntu těžší asi o 30 kg. A jestli taky patříš k těm, co nepochopili výsledek toho zmíněného crashtestu, tak se ztrať do knihovny a napiš sem, až to pochopíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.08.2008 19:39, RE: Marea JTD 105
anonym napsal:
a to je taky parketa Fiatu ... mala auta umeli vzdycky. U tech vetsich uz to neni tak jednoznacne.
Mám doma už několik let Marejku,po facelitu r.v 2000,1,6 motor,jsem max spokojen,auto mě nikdy nikde nezklamalo,servis jen ůdržba,motor nežere a je pružnej a navícto auto krásně vypadá!Ceny náhr.dílů v poho,pořizovací cena taky v poho,nemůžu si na nic stěžovat,teda kromě již zminované svítivosti světel,ale to lze vyřešit vyčištění parabol a montáží lepších žárovek!Kdo pomlouvá Fiaty je vůl a nic o nich neví a kdo pomlouvá Marejky,tak je tuplovanej vůl,protože tyhle auta jsou opravdu v poho a převážná většina majitelů Mareí si je jen chválí!Vše jen záleží na předchozím majiteli a na vaší udržbě a chování se k autu!!Howgh!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.08.2008 22:15,
kto mi vie poradit?Mm F Marea JTD 110 k, r.v.2000 a stáva sa mi, že počas jazdy mi zhasne motor. Naštattujem ho, a znovu ide. Robí to nepravidelne, niekedy mesiac jazdím bezproblémov, inokedy mi zhasne viacej krát za den.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.08.2008 22:25, RE: bez předmětu
anonym napsal:
kto mi vie poradit?Mm F Marea JTD 110 k, r.v.2000 a stáva sa mi, že počas jazdy mi zhasne motor. Naštattujem ho, a znovu ide. Robí to nepravidelne, niekedy mesiac jazdím bezproblémov, inokedy mi zhasne viacej krát za den.
Čauvec všichni příznivci Máreí,pokud máte jakýkoliv problém se svojí Márejkou,mrkněte na výbornej web....www.fiatmareaclub.com.Sekce technické forum!Vše tam zjistíte,poradíte se o závadách,jsem hrdým členem klubu a majitel Marei a jsem se svým vozem max.spokojen.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.08.2008 00:14, RE: Měl jsem Punto 2
Giorgio napsal:
Samozřejmě, že než fabia I, která je mimochodem jako hatchback oproti pětidveřovému puntu těžší asi o 30 kg. A jestli taky patříš k těm, co nepochopili výsledek toho zmíněného crashtestu, tak se ztrať do knihovny a napiš sem, až to pochopíš.
četls to vůbec?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.08.2008 00:15, RE: Měl jsem Punto 2
Giorgio napsal:
Samozřejmě, že než fabia I, která je mimochodem jako hatchback oproti pětidveřovému puntu těžší asi o 30 kg. A jestli taky patříš k těm, co nepochopili výsledek toho zmíněného crashtestu, tak se ztrať do knihovny a napiš sem, až to pochopíš.
Punto jsem dělal několikrát,je to na úrovni alobalu.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.08.2008 09:17, RE: bez předmětu
anonym napsal:
kto mi vie poradit?Mm F Marea JTD 110 k, r.v.2000 a stáva sa mi, že počas jazdy mi zhasne motor. Naštattujem ho, a znovu ide. Robí to nepravidelne, niekedy mesiac jazdím bezproblémov, inokedy mi zhasne viacej krát za den.
Mozna jsem zazil neco podobnyho kdyz jsem koupil svoji Mareu 110 JTD. Auto ujelo treba 100km a pak chciplo nebo ujelo 10 a taky chciplo. Byl jsem z toho nestastnej ale zavada byla primitivni. Do nadrze me spadla necistota v podobe kousku gumoveho tesneni ktere je na vickach 5L kanystru. To tesneni se jakoby rozzvejkalo a kousek spadl do nadrze a ucpal tak sani pomocneho cerpadla. Nafta sla do motoru jakoby namichana takze byla napenena. S tou penou si hlavni cerpadlo neporadilo a motor chcipal.Byla to velka komedie na tuhle zavadu prijit protoze ten kus gumy nebyl v te dirce v cerpadle videt ale nakonec se zadarilo vyndalo se to a jezdi se vesele dal. Cau David
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.