0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Croma – nové detailní informace!

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.04.2005 00:38, taliani, taliani...
Pokial sa spravne pamatam, kazdy novy model, ktory Fiat predstavil za poslednych pat rokov hned oznacil za klucovy. Ci to bola Panda (co bol skutocne klucovy model, ktoremu k uspechu pomohol hlavne titul Auto roka), alebo Stilo... Nakoniec ale z klucovych modelov ostava iba zbozne prianie o dosiahnuti planovaneho predaneho poctu kusov aut. Nemyslim si, ze nova Croma je o nieco klucovejsia, nez napr. Idea, ale myslim si, ze v tvrdej konkurencii to bude mat velmi tazke. Podobne pokusy Oplu a ciastocne aj Renaultu skoncili neuspechom, a Fiat ma len malu vyhodu v tom, ze Croma je z najblizsej konkurencie najmenej kontroverzne auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.04.2005 01:48, RE: taliani, taliani...
martas napsal:
Pokial sa spravne pamatam, kazdy novy model, ktory Fiat predstavil za poslednych pat rokov hned oznacil za klucovy. Ci to bola Panda (co bol skutocne klucovy model, ktoremu k uspechu pomohol hlavne titul Auto roka), alebo Stilo... Nakoniec ale z klucovych modelov ostava iba zbozne prianie o dosiahnuti planovaneho predaneho poctu kusov aut. Nemyslim si, ze nova Croma je o nieco klucovejsia, nez napr. Idea, ale myslim si, ze v tvrdej konkurencii to bude mat velmi tazke. Podobne pokusy Oplu a ciast...
Já jim každopádně držím palec :) (rodiče mají Punto) na trhu s malými auty mají poměrně úspěchy, tak proč nezkusit jít dál? třeba nahodí nízkou cenu a to přitáhne lidi :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.04.2005 08:43, Croma
Nová verze Cromy se Fiatu vskutku povedla, z toho co tato aubomobilka nabízí rohodně patří k tomu nejvydařenějšímu, navíc se zdá, že to bude praktické a zároveň hodně žívé auto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.04.2005 08:53, RE: Croma
Dalis napsal:
Nová verze Cromy se Fiatu vskutku povedla, z toho co tato aubomobilka nabízí rohodně patří k tomu nejvydařenějšímu, navíc se zdá, že to bude praktické a zároveň hodně žívé auto...
Abych pravdu řek, kromě Alfy nemám Italy rád...Fiat je podle mě předraženej lacinej šmejd pro lidi, kteří se nikdy nesvezli v něčem lepším a nemusí to být hned Němec, ale i Francouzská auta jesou lepší po stránce zpracování interiéru a o designu ani nemluvím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.04.2005 13:19, RE: taliani, taliani...
Vymča napsal:
Já jim každopádně držím palec :) (rodiče mají Punto) na trhu s malými auty mají poměrně úspěchy, tak proč nezkusit jít dál? třeba nahodí nízkou cenu a to přitáhne lidi :)
No me se libi nova panda, ale povest Fiatu je clelkem spatna..Sem zvedavy na nove Punto, to bude podle me taky hodne klicovy model
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.04.2005 13:31, RE: Croma
yeti napsal:
Abych pravdu řek, kromě Alfy nemám Italy rád...Fiat je podle mě předraženej lacinej šmejd pro lidi, kteří se nikdy nesvezli v něčem lepším a nemusí to být hned Němec, ale i Francouzská auta jesou lepší po stránce zpracování interiéru a o designu ani nemluvím.
To je zajímavý, takže Alfa je podle tebe dobrá, ale jinak jsou italové šmahem špatní? A co třeba Ferrari? Které se mimochodem veze na stejné lodi jako Fiat? Neříkám, že z italských aut jásám, taky mám radši výrobce jiných zemí, ale dneska už je globalizace tak daleko, že stejně půlka toho auta (ne-li víc) nebude z Itálie, a je otázka, jestli ho budou vyrábět v Turíně nebo někde jinde...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.04.2005 15:03, RE: Croma
yeti napsal:
Abych pravdu řek, kromě Alfy nemám Italy rád...Fiat je podle mě předraženej lacinej šmejd pro lidi, kteří se nikdy nesvezli v něčem lepším a nemusí to být hned Němec, ale i Francouzská auta jesou lepší po stránce zpracování interiéru a o designu ani nemluvím.
Autor je zřejmě odborník, když dokáže dvěmi větami zhodnotit hned tři země vyrábějící automobily. Já, třebaže automobily opravuju, to tak jednoznačně špatně nevidím. Naopak můžu tvrdit, že třeba takový Fiat Punto je jednou z nejpovedenějších aut posledních deseti let, a to z hlediska užitné hodnoty i spolehlivosti. A o ostatních autech, která přišla po Puntu se dá tvrdit totéž. Pokud se někdo svezl ve Fiatu před deseti lety, pak to byla pravděpodobně Regata, Tipo nebo Tempra. A za tu dobu se hodně změnilo. I když fiaťák nejsem, držím jim palce!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.