0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Bravo

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.11.2007 19:23, RE: to snad ne
anonym napsal:
opet se mi potvrzuje ze FIAT = Fehler in alle Teile
Fix It Again Tonny
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.11.2007 20:11, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Fiat je skvělé auto, dokud nevyzkoušíš jakékoli jiné.
Zajimave, ja zacal s Fiatem, pak jsem si odskocil ke svemu moznemu - Mazda, VW, Peugeot, Citroen, abych se nakonec vratil k Fiatu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.11.2007 20:29, RE: náhradní díly
anonym napsal:
Zajimave, ja zacal s Fiatem, pak jsem si odskocil ke svemu moznemu - Mazda, VW, Peugeot, Citroen, abych se nakonec vratil k Fiatu.
Jestli jsou na Fiata drahé náhradní díly, tak potom nevím, na co jsou levné Kámoš má Mareu a když mi řekně ceny druhovýrobních dílů, tak jen závidím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.11.2007 20:34, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Zajimave, ja zacal s Fiatem, pak jsem si odskocil ke svemu moznemu - Mazda, VW, Peugeot, Citroen, abych se nakonec vratil k Fiatu.
No tak to musíš mít v hlavě nasráno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.11.2007 20:34, I vy hlupáčci...
... máme v městě taxikáře, co ke mě jezdí do servisu, má bravo 1,4 koupené od nového, jezdí pravidelně na servis a dává autu to co potřebuje, má majeto 470.000km!!!!!!!! Vačka měněna ve 280tis km z preventivních důvodů, k vyráglování motoru nedošlo! Určitě se na mě snese snůška keců, ale toto je prostě fakt a za tím si stojím!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.11.2007 20:45, Tipo
Mám 8 let Tipo(1.4,r.v.94),jezdím denně,po Praze,po polních cestách,dostává záhul a nic,jen spotřební věci,vlakem jsem zpátky nikdy nejel,absolutní spokojenost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.11.2007 20:46, RE: I vy hlupáčci...
anonym napsal:
... máme v městě taxikáře, co ke mě jezdí do servisu, má bravo 1,4 koupené od nového, jezdí pravidelně na servis a dává autu to co potřebuje, má majeto 470.000km!!!!!!!! Vačka měněna ve 280tis km z preventivních důvodů, k vyráglování motoru nedošlo! Určitě se na mě snese snůška keců, ale toto je prostě fakt a za tím si stojím!
Problém je, že tohle je diskuze o ničem.
Ono by stačilo jediné: vědět, kolik to auto mělo ve skutečnosti najeto při koupi. 115 000 zjevně ne. Alespoň hrubý odhad autora, podle opotřebení interiéru... A také, jestli ten tuzing, který také naznačuje styl zacházení s autem, provedl autor, nebo si to auto vytrpělo své už od předchozího majitele.
A potom se můžeme bavit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.11.2007 20:46, RE: I vy hlupáčci...
anonym napsal:
... máme v městě taxikáře, co ke mě jezdí do servisu, má bravo 1,4 koupené od nového, jezdí pravidelně na servis a dává autu to co potřebuje, má majeto 470.000km!!!!!!!! Vačka měněna ve 280tis km z preventivních důvodů, k vyráglování motoru nedošlo! Určitě se na mě snese snůška keců, ale toto je prostě fakt a za tím si stojím!
Problém je, že tohle je diskuze o ničem.<BR>Ono by stačilo jediné: vědět, kolik to auto mělo ve skutečnosti najeto při koupi. 115 000 zjevně ne. Alespoň hrubý odhad autora, podle opotřebení interiéru... A také, jestli ten tuzing, který také naznačuje styl zacházení s autem, provedl autor, nebo si to auto vytrpělo své už od předchozího majitele. <BR>A potom se můžeme bavit.<BR>
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.11.2007 21:26, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No tak to musíš mít v hlavě nasráno.
Jen jsem konstatoval holy fakt. Navic v mem okoli znam velmi mnoho spokojenych majitelu Fiatu. Znam i dost spokojenych majitelu Toyoty, Mazdy, i jinych znacek. Kdyz se v okoli projedu po servisech - Toyota absolutne prazdno, jezdi se tam prakticky jen na garancky. Fiat temer prazdno, jezdi se tam se samejma volovinama. Skoda, objednavka nekolik dnu dopredu, VW to same, Citroen narvano - objednava se dva tydny dopredu a to same Ford.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.11.2007 21:28, RE: I vy hlupáčci...
anonym napsal:
Problém je, že tohle je diskuze o ničem.<BR>Ono by stačilo jediné: vědět, kolik to auto mělo ve skutečnosti najeto při koupi. 115 000 zjevně ne. Alespoň hrubý odhad autora, podle opotřebení interiéru... A také, jestli ten tuzing, který také naznačuje styl zacházení s autem, provedl autor, nebo si to auto vytrpělo své už od předchozího majitele. <BR>A potom se můžeme bavit.<BR>
Fiati jsou levná auta s levnými náhradními díly. Když se s nimi dobře zachází, tak to vůbec nejsou špatná auta. Většina lidí, co tvrdí opak, tak Fiata nikdy neměla!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.11.2007 21:50, RE: I vy hlupáčci...
anonym napsal:
Fiati jsou levná auta s levnými náhradními díly. Když se s nimi dobře zachází, tak to vůbec nejsou špatná auta. Většina lidí, co tvrdí opak, tak Fiata nikdy neměla!
+1. Tohle popisovane auto je dost otresny kousek, autor mel holt smulu, ale mohl ji mit i u jine znacky (vcetne Japoncu). Je nutne si taky uvedomit, ze Fiat je lidovka, spousta lidi si pod pojmem Fiat predstavi starou kourici Regatu, prohnile Ritmo, Malucha nebo stareho polskeho Fiata 125p a pak o nem mluvi tak jak mluvi (aniz by jim jela). Smutnejsi je kdyz si vyrobce hraje na premiovku a jeho vyrobky jsou na tom hur nez zmineny Fiat....at si doplni kazdy sam.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 10:37, RE: bez predmetu
anonym napsal:
Fiat je skvělé auto, dokud nevyzkoušíš jakékoli jiné.
Mal som fiat apotom som kúpil vychválený focus, od ktorého som sa po roku veľmi rád vrátil k fiatu... Takže tak!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 18:46, RE: bez predmetu
anonym napsal:
Mal som fiat apotom som kúpil vychválený focus, od ktorého som sa po roku veľmi rád vrátil k fiatu... Takže tak!
nj, na bačování je fyjat jak dělaný, to jo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.11.2007 18:58, RE: I vy hlupáčci...
anonym napsal:
Fiati jsou levná auta s levnými náhradními díly. Když se s nimi dobře zachází, tak to vůbec nejsou špatná auta. Většina lidí, co tvrdí opak, tak Fiata nikdy neměla!
možná nejsou špatná, určitě nejsou dobrá
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.11.2007 20:19,
Měl jsem 1,4 12 V ve Fiat Brava, kupoval jsem ho ojeté od známých při 62 tis.km, jezdil jsem v něm 3 roky najel dalších 80 tis km, ale motor šlapal jak hodinky. Teď ho má kolega z práce a je s ním spokojený. Tak jsem měl buď štěstí anebo jsem nešetřil na oleji:) Dával jsem tam Castrol Magnatec 10W-čko a bylo to gute Italia. Zdarec
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.11.2007 09:38, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Měl jsem 1,4 12 V ve Fiat Brava, kupoval jsem ho ojeté od známých při 62 tis.km, jezdil jsem v něm 3 roky najel dalších 80 tis km, ale motor šlapal jak hodinky. Teď ho má kolega z práce a je s ním spokojený. Tak jsem měl buď štěstí anebo jsem nešetřil na oleji:) Dával jsem tam Castrol Magnatec 10W-čko a bylo to gute Italia. Zdarec
Spis si mel stesti, protoze Castrol nedela dobre oleje. Nesetrit na oleji, znamena tam davat to co predepisuje vyrobce, tj. Selenii. Alternativou muze byt Mobil ci neco jineho. Cichnete si k Selenii a ke Castrolu se stejnou viskozni tridou, uz podle cuchu poznate ze Selenia je opravdu jina...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.11.2007 17:55, 1,4 12V
Mam 1,4 12V, r.v.1998 v Brave. Najeto pres 100 tis. a zadny problem, jo, jezdim 1x rocne do servisu a davam Selenii. Jasne, neni to zadne zihadlo, ale do 130 km/h do jede dobre, do 160 km/h hure a vice nejezdim Auto sedi dobre, 195/50/15 na leto. Za tu dobu meneny vyfuk (asi 5k Kc), predni brzd. kotouce a zadni bubny, cena v pohode - a to jezdim vetsinou do Fiatu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.11.2007 20:05, RE: bez predmetu
anonym napsal:
Mal som fiat apotom som kúpil vychválený focus, od ktorého som sa po roku veľmi rád vrátil k fiatu... Takže tak!
Ono u ojetého auta záleží spíš na předchozím majiteli,než na značce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 11:03, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Spis si mel stesti, protoze Castrol nedela dobre oleje. Nesetrit na oleji, znamena tam davat to co predepisuje vyrobce, tj. Selenii. Alternativou muze byt Mobil ci neco jineho. Cichnete si k Selenii a ke Castrolu se stejnou viskozni tridou, uz podle cuchu poznate ze Selenia je opravdu jina...
Zase znalec. Kvalita oleje podle čichu. Ještě schází promnout ho mezi prsty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 11:15,
Před třemi roky jsme sháněli toto auto do 120tis.Kč. Nic jiného než Bravo s 1,4 12V v bazarech nebylo. Po předchozích upozorněních, pryč od této motorizace, jsme koupili Corollu Linea Sol, koup. v ČR. Ta měla poctivých 42 tis. km, dolož. serviskou. V současné době má 132 t. km. Vyměňují se pouze věci opotřebené běžným provozem. Teď jdou na řadu tlumiče pér. Je to pěkná pálka na zůstatkovou cenu ojetiny, ale co se dá dělat.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.