0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Bravo 1,6 16V - první dojmy majitele

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.08.2009 09:47, bravo rok a pul bez zavad
zdravim mam bravo rok a pul 16.16V GTr.v.1999 spotreba mesto 7,5 davam tomu hodne nekdy az do omezovace a vse drzi.linvestice do auta rozvody,predni brzdy+normalni veci svicky filtry atd.jinak 110%spokojenost za ty prachy mam vse co auta nemaji ani za 100tis.doveze me tam kde chci a hlavne to nevypada jak krabice (treba golf nic proti taky se mi libil ale uz ho nechci ital je ital) na zaver kazde auto je poruchove HLAVNE zalezi jak se kdo o to stara.preji hodne km bez zavad...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.08.2009 15:06, zkusenosti po kolika km?
Nechci polemizovat. Jen bych sám za sebe ještě raději četl zkušenosti s ojetým autem spíš po několika dalších desítkách tisíc km, najetých po koupi tím kdo recenzi poté píše, takže už jde o nějaké dlouhodobější provozní zkušeností s konkrétním vozem.


reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.08.2009 15:48, RE: zkusenosti po kolika km?
auticky napsal:
Nechci polemizovat. Jen bych sám za sebe ještě raději četl zkušenosti s ojetým autem spíš po několika dalších desítkách tisíc km, najetých po koupi tím kdo recenzi poté píše, takže už jde o nějaké dlouhodobější provozní zkušeností s konkrétním vozem.


zdravim mam najeto asi 60tis.km a zatim zadna oprava
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.09.2009 11:56, Mám ho doma :-), vlastně v servise :-(((
Pane, jestli se Vám zdá Fiat Bravo za 60 tis. dobrý kup, tak bych Vám doporučil strávit Váš čas brouzdáním po internetových bazarech před jeho koupí namísto psaní Sci-Fi příspěvků po jeho koupi. Můj názor:
1. Ke každému Fiatu by měli dávat při koupi jednen náhradní zdarma.
2. V základní výbavě Fiatu by nemělo chybět vlečné lano.
3. Fiat Bravo by měli zakázat v zákoně.

Mám to auto doma, koupil jsem ho za 40 i s plynem, krásné, nablýskané, bez koroze, co z toho, když mě z práce víckrát dotáhli než jsem dojel. Táta se mě pravidelně ptá, kdo mě zítra táhne z práce, když on má dovolenou. Fiat je skvělé auto do doby než se po..re, tedy asi měsíc. Mám kamaráda co do toho navrážel celkem 120 tis. a nakonec to prodal za 20.
Přeju Vám hodně pevné nervy až to začne, vím o čem mluvím a nejsem sám, existují i vrakáče jenom na Fiaty!!!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.