0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Brava a srovnání motorizací

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.09.2010 22:45, RE: Podezření
Valnoha napsal:
Nezlobte se na mě milá redakce, ale dle mého názoru pomalu ale jistě celé toto diskuzní forum ať už to jsou tyto týdenní dotazy či jiné (ze kterých nic nemáte) zazdíváte a snažíte se ho posunout někam do pozadí. Viz tento týdenní dotaz který tady akorát smrděl a čišila z něj naivnost či demence. Odpověď na něj zabrala přesně 2minuty a z toho 1,5minuty trvalo vyhledání spotřeby na spiritverbrauch.
Je to velká škoda, protože valná většina široké veřejnosti která Vám do redakce zasílá dotazy majíc...
ten dotaz, na kterým se tak podivujete a jehož existence se vám zdá tak strašně zbytečná a nepochopitelná, má dotyčného patrně stejnou důležitost, jako pro někoho jiného zodpovězení sofistikovaného a velmi hlubokomyslného dotazu s možností rafinovaného rozuzlení. Článků v poradně máte několik set, tak buďte pro jedenkrát shovívavý na čtenáře, jehož otázka vás svou naivitou tolik urazila. Pokud budete mít čas i chuť, můžete získat přístup do redakčního systému a můžete dotazy průběžně třídit podle jejich domnělé důležitosti...
MO
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.09.2010 23:27, Vada
Mozna ma jenom rozbitou lambda sondu a proto mu ta 1.8 tak zere.... Ja vlastnim 2.0 a se spotrebou jsem absolutne spokojenej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.09.2010 17:22, RE: Podezření
Valnoha napsal:
Nezlobte se na mě milá redakce, ale dle mého názoru pomalu ale jistě celé toto diskuzní forum ať už to jsou tyto týdenní dotazy či jiné (ze kterých nic nemáte) zazdíváte a snažíte se ho posunout někam do pozadí. Viz tento týdenní dotaz který tady akorát smrděl a čišila z něj naivnost či demence. Odpověď na něj zabrala přesně 2minuty a z toho 1,5minuty trvalo vyhledání spotřeby na spiritverbrauch.
Je to velká škoda, protože valná většina široké veřejnosti která Vám do redakce zasílá dotazy majíc...
Ani se mi nezdala otazka pritazena za vlasy, to uz spise me rada na X5-ku vytacela k nepricetnosti. Proste klucina chce usetrit, spise by se mel zajimat o stav motoru (cidel) v pripade velke spotreby ve stavajicim voze. A verim, ze otazky vyvstaly pri setkani s majitelem brava 1,6 ktera jezdi za 6 a jeho 1,8 za 10l.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.