0
zpět
 

diskuze k tématu: Dovoz ojetých vozů na zakázku je stále častější

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 07:15,
Nemáte někdo se společností auto Place nějaké zkušenosti?? Přemýšlím, že si od nich vezmu auto. Díky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 08:17, další firma
anonym napsal:
Nemáte někdo se společností auto Place nějaké zkušenosti?? Přemýšlím, že si od nich vezmu auto. Díky.
jako další zajímavá alternativa vypadá www.rakar.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 08:24, RE: další firma
A4 napsal:
jako další zajímavá alternativa vypadá www.rakar.cz
Mam zkusenosti z jinou firmou a mam k tomu jediny slovo. Darmozrouti. Za tech 25tisic inkasa - no pocital jsem ze bych to zvladl za 12 sam.... a dva dny dovoleny
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 08:31, rakar
Mohu jen doporučit !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 09:18,
pěkný PR na Auto Place....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 10:59, Proč v článku nenadepíšou, že je to reklama!
anonym napsal:
pěkný PR na Auto Place....
Marně jsem v článku hledal upozornění, že jde o reklamu! No, ale nakonec i idiot to pozná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 11:02, RE: rakar
anonym napsal:
Mohu jen doporučit !
Máte konkrétní zkušenosti? Napište, to by mě fakt zajímalo, díky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 11:23, RE: další firma
anonym napsal:
Mam zkusenosti z jinou firmou a mam k tomu jediny slovo. Darmozrouti. Za tech 25tisic inkasa - no pocital jsem ze bych to zvladl za 12 sam.... a dva dny dovoleny
Tak mi náký auto za 12 dovezeš?Máš vlek na auta ne? E samozrejmě taky.Nebo to povezeš po ose?Takže v ceně máš i druhýho řidiče?Tak super,dej mi na sebe kontakt a já si za těch 12 nechám od tebe auta vozit rozumbrado.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 11:42, RE: Proč v článku nenadepíšou, že je to reklama!
anonym napsal:
Marně jsem v článku hledal upozornění, že jde o reklamu! No, ale nakonec i idiot to pozná.
chybí tam je Jágr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 12:00, RE: další firma
anonym napsal:
Mam zkusenosti z jinou firmou a mam k tomu jediny slovo. Darmozrouti. Za tech 25tisic inkasa - no pocital jsem ze bych to zvladl za 12 sam.... a dva dny dovoleny
Tak sis to měl dovésts sám "pane chytrý".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 12:20, RE: další firma
anonym napsal:
Tak mi náký auto za 12 dovezeš?Máš vlek na auta ne? E samozrejmě taky.Nebo to povezeš po ose?Takže v ceně máš i druhýho řidiče?Tak super,dej mi na sebe kontakt a já si za těch 12 nechám od tebe auta vozit rozumbrado.
Za 15 tisic ti pristavim dle tveho vyberu z celeho DE.
Bude stat v Plzni. (nebudu sem davat svuj mail, neb by to byla placena reklama). ale na netu mne najdes...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 12:24, RE: další firma
anonym napsal:
Mam zkusenosti z jinou firmou a mam k tomu jediny slovo. Darmozrouti. Za tech 25tisic inkasa - no pocital jsem ze bych to zvladl za 12 sam.... a dva dny dovoleny
ano, vím o jedné zkušenosti, a dle doslechu asi není jediná tohoto druhu v této firmě. Známý si tam koupil nebouranou Mazdu, zánovní, která byla ještě v záruce. Byl spokojený do té doby, než jel do značkového servisu na nějakou opravu, kterou měli zfouknout v rámci záruky. Problém byl v tom, když ve značkovém servisu zjistil, že vůz byl silně havarován na přední část, tudíž záruka pozbyla platnosti. Jen mu to v tom Auto Palace tak nějak zapomněli říct......
Jinak - ptám se redakce Tip Cars - kolik stojí takto placená skrytá reklama na Vašich stránkách? To už jste na tom opravdu tak špatně že musíte provádět takovéto akce?
Opravdu v poslední době mají příspěvky, odborné recenze a hodnocení velmi klesající tendenci, a tímto reklamním tahem jste to jen dovršili....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 12:58, RE: Proč v článku nenadepíšou, že je to reklama!
anonym napsal:
chybí tam je Jágr
A ještě Halina Obrowská a Ivetka Bartošová, jak že jsou Áčkách spokojený)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 13:04, Dotaz pro redakci Tipcars
anonym napsal:
A ještě Halina Obrowská a Ivetka Bartošová, jak že jsou Áčkách spokojený)
Tak co ten článeček, je to reklama nebo ne? To nás máte až za takové pitomce, že tohle neprokoukneme? Raději odcházím na www.autorevue.cz, www.auto.cz Tam už dají rovnou odkaz na áčka nebo Esa bazar a necpou do článků trapný fotky pana spolumajitele převažečský frimy, jak se naklání nad sekretářkou a něco ji šeptá do ouška
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 13:23, RE: Dotaz pro redakci Tipcars
anonym napsal:
Tak co ten článeček, je to reklama nebo ne? To nás máte až za takové pitomce, že tohle neprokoukneme? Raději odcházím na www.autorevue.cz, www.auto.cz Tam už dají rovnou odkaz na áčka nebo Esa bazar a necpou do článků trapný fotky pana spolumajitele převažečský frimy, jak se naklání nad sekretářkou a něco ji šeptá do ouška
Dobrý den, bohužel vás musím zklamat - o žádnou reklamu se nejedná. To že je společnost jednou zmiňována v textu může znamenat například to, že poskytla informace do našeho rozhovoru. Nikde není psáno, že je jediná, která podobné služby poskytuje. Cílem tohoto článku je přiblížit možnost dovozu automobilu na zakázku a informovat čtenáře, co za služby mohou v tomto případě čekat a jak se tento přístup liší od klasického individuelního dovozu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 13:28, RE: další firma
anonym napsal:
ano, vím o jedné zkušenosti, a dle doslechu asi není jediná tohoto druhu v této firmě. Známý si tam koupil nebouranou Mazdu, zánovní, která byla ještě v záruce. Byl spokojený do té doby, než jel do značkového servisu na nějakou opravu, kterou měli zfouknout v rámci záruky. Problém byl v tom, když ve značkovém servisu zjistil, že vůz byl silně havarován na přední část, tudíž záruka pozbyla platnosti. Jen mu to v tom Auto Palace tak nějak zapomněli říct......
Jinak - ptám se redakce Tip Cars - kol...
Je podle vás tedy článek zaplacen i od společností mobile.de, nebo autoscout, které jsou v textu také zmíněny - navíc s aktivním odkazem na web? Ne vždy znamená uvedení zdroje informací placenou reklamu... Co se týká klesající tendence úrovně našich článků, prosím o konstruktivní kritiku, velmi rádi se jí budeme zabývat. Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 13:41, RE: Dotaz pro redakci Tipcars
Karel - TipCars.com napsal:
Dobrý den, bohužel vás musím zklamat - o žádnou reklamu se nejedná. To že je společnost jednou zmiňována v textu může znamenat například to, že poskytla informace do našeho rozhovoru. Nikde není psáno, že je jediná, která podobné služby poskytuje. Cílem tohoto článku je přiblížit možnost dovozu automobilu na zakázku a informovat čtenáře, co za služby mohou v tomto případě čekat a jak se tento přístup liší od klasického individuelního dovozu.
Dobrý den, ale no tááák! Ta otázka na redakci, kterou jsem položil, byla snad jen řečnická. Myslím si, že tak průhledným PR článkem jste udělali firmě Auto Place nechtěně medvědí službu. Dvě fotografie s jejich reklamou, odkaz na rozhovor (vzniklý patrně e-mailovou formou) s jednatelem firmy, ve kterém jsou otázky koncipovány tak, jak to můžeme vidět třeba v inzertním bezplatném periodiku Grand Auto s v placených reklamích rozhovorech např. s reprezentanty jednotlivých importérů či prodejců. Aby bylo jasno, je jasné a v pořádku, že zdrojem Vašeho příjmu je reklama na Vašich stránkách a poplatky za inzerci. Aby nějaké byly, musí být čtenáři těchto inzerátů. Jejich počet legitimně a mnohdy čtivě navyšujete celkem fajn články. Snahou každé PR agentury či reklamky je, dostat svůj produkt, svoji prezentaci do standardního článku. Inzerentní validita je pochopitelně mnohonásobně vyšší než u běžné reklamy. Vím, že to víte, toto objasňuji jen pro ty, kteří se v PR nepohybují. Ovšem je-li PRko tak průhledné, jako v tomto článku, je tato služba opravdu medvědí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 13:47, RE: Dotaz pro redakci Tipcars
anonym napsal:
Dobrý den, ale no tááák! Ta otázka na redakci, kterou jsem položil, byla snad jen řečnická. Myslím si, že tak průhledným PR článkem jste udělali firmě Auto Place nechtěně medvědí službu. Dvě fotografie s jejich reklamou, odkaz na rozhovor (vzniklý patrně e-mailovou formou) s jednatelem firmy, ve kterém jsou otázky koncipovány tak, jak to můžeme vidět třeba v inzertním bezplatném periodiku Grand Auto s v placených reklamích rozhovorech např. s reprezentanty jednotlivých importérů či prodejců. Aby...
Už jen dodávám, že mě to v zásadě nerozčiluje, jen mě to jako vašeho čtenáře mrzí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 14:15, RE: další firma
Karel - TipCars.com napsal:
Je podle vás tedy článek zaplacen i od společností mobile.de, nebo autoscout, které jsou v textu také zmíněny - navíc s aktivním odkazem na web? Ne vždy znamená uvedení zdroje informací placenou reklamu... Co se týká klesající tendence úrovně našich článků, prosím o konstruktivní kritiku, velmi rádi se jí budeme zabývat. Pěkný den
"Jednou z těchto společností je i Auto Place která se zaměřuje na dovoz zánovních automobilů ze Švýcarska, nejčastěji ve stáří kolem tří let. Jejich okamžitá nabídka čítá zhruba 70 vozů, které jsou ihned k dispozici a pokud si z těchto vozů nevyberete, stačí objednat konkrétní požadovaný model třeba přes webové stránky společnosti, a ten vám bude dovezen v termínu 14-ti dnů ze Švýcarska. České prodejní zastoupení jsou minimálně jedenkrát týdně doplňovány vozy z centrálního skladu ve Švýcarsku, který je denně doplňován přibližně 20-ti auty, což nám v rozhovoru prozradil Pavel Jeřábek, oblastní ředitel API"
-toto je doslovný citát z Vašeho článku. Chcete mi tvrdit, že tato formulace je, co se týče formy propagace, stejná jako zmínka o serverech mobile.de a autoscout.de ve stejném článku? Pokud ano, poté diskuse s Vámi postrádá smysl pane Karle. Prostě jsem se jen zeptal, kolik takováto reklama na tipcarsu stojí. Styl Vaší odpovědi mé domněnky spíše podpořil, děkuji.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 14:17, RE: Dotaz pro redakci Tipcars
anonym napsal:
Už jen dodávám, že mě to v zásadě nerozčiluje, jen mě to jako vašeho čtenáře mrzí...
Tvoje starosti bych chtěl fakt mít - furt dokola řešit, jestli se jedná o reklamu nebo ne. Máš zájem o dovoz ojetiny - přečti si to, nemáš zájem, nečti to, nidko tě nenutí. Ale jak můžeš někdo pořád řešit takovýhl blbiny, to fakt nechápu...
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.