0
zpět
 

diskuze k tématu: Dodge Caliber - Velké auto za malé peníze

kategorie zařazení tématu: americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.11.2006 12:45, Caliber
tak jsem z tohoto článku dost rozpačitý. Auto se mi sice moc líbí, ale bohužel jenom z venku. Kdo napíše o interiéru že působí luxusně tak buď neviděl stav interiérů současných vozů evropské, Japonské a světe div se dnes už i korejské provenience a nebo Calibera naživo nikdy neviěl. Já bohužel ano a bylo to trpké zklamání, tak lacině a chatrně působící interiér jsem již dlouho neviděl. I Dacie Logan za necelých 200 tis. korun vypadá vevnitř lépe...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.11.2006 12:54, Amerika - fáma o spolehlivosti ???!!
Abych pravdu řekl, toto autíčko mne dost pozitivně zaujalo, nicméně si myslím, že Dodge bude hlavně v ČR bojovat s těmito fakty: cena servisu, cena náhradních dílů a hlavně spolehlivost "imperialistických" automobilů. Je to již možná mýtus, ale já když si představím Dodge, připomenu si nejen Ala Bundu, ale také nespolehlivý automobil. Jak říkám, může to být již mýtus, nicméně si myslím, že se Dodge bude v ČR s tímto faktem potýkat nejvíce......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.11.2006 09:53, RE: Caliber
Figo napsal:
tak jsem z tohoto článku dost rozpačitý. Auto se mi sice moc líbí, ale bohužel jenom z venku. Kdo napíše o interiéru že působí luxusně tak buď neviděl stav interiérů současných vozů evropské, Japonské a světe div se dnes už i korejské provenience a nebo Calibera naživo nikdy neviěl. Já bohužel ano a bylo to trpké zklamání, tak lacině a chatrně působící interiér jsem již dlouho neviděl. I Dacie Logan za necelých 200 tis. korun vypadá vevnitř lépe...
Co se tyče plastu, tak souhlasim, ten servis a cena nahradnich dílu to asi nebude takovy problem, ale ta cena, to je ten PADNY orgument pro kaliber.
PS taky nechapu, proč někteři kupuji kalibra a ne ojetou BMW M5 připadně 530d
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.