0
zpět
 

diskuze k tématu: Dálnice D1 - jezdí se i 254 km/hod.

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.08.2005 10:29, Obecné ohrožení?
Tak mě tak napadá - nebylo by možný toho kokota, co jel těch 254 km/h zažalovat za trestný čin obecného ohrožení? To by si totiž šel chlapec v případě odsouzení posedět na hezkej pár let a bez něj by silnice byly zase o něco bezpečnější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.08.2005 11:14, RE: Obecné ohrožení?
Kybergreg napsal:
Tak mě tak napadá - nebylo by možný toho kokota, co jel těch 254 km/h zažalovat za trestný čin obecného ohrožení? To by si totiž šel chlapec v případě odsouzení posedět na hezkej pár let a bez něj by silnice byly zase o něco bezpečnější.
To je pravda - ještě na mokru, ale to je stejně jedno. Taky jsem jednou jel na D11 250 km/hod. ale to fakt jen chvilku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.08.2005 13:34, RE: Obecné ohrožení? 290
anonym napsal:
To je pravda - ještě na mokru, ale to je stejně jedno. Taky jsem jednou jel na D11 250 km/hod. ale to fakt jen chvilku...
Zas a znova, když je volno, neni v některejch autech 250 km/h nic strašidelnýho. Jde i víc. Něco jinýho je mašina jednostopá, já jel třebas 290 a že bych měl nějaký extra bobky? Ani bych neřekl. Tak se do mě pusťe...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.08.2005 14:25, RE: Obecné ohrožení? 290
noname napsal:
Zas a znova, když je volno, neni v některejch autech 250 km/h nic strašidelnýho. Jde i víc. Něco jinýho je mašina jednostopá, já jel třebas 290 a že bych měl nějaký extra bobky? Ani bych neřekl. Tak se do mě pusťe...
na rovince kde neni nikdo kolem tech 290 jde jet, horsi je jak nekdy za zatackou stoji kolona...to nevim jak bys to ubrzdil
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.08.2005 15:24, RE: Obecné ohrožení? 290
anonym napsal:
na rovince kde neni nikdo kolem tech 290 jde jet, horsi je jak nekdy za zatackou stoji kolona...to nevim jak bys to ubrzdil
no jasný, je to tak jak říkáš, jasně že takový rychlosti jdou provozovat jenom na přehlednym úseku...rovnym, kde vidíš dopředu. Pochopitelně je nesmysl tak jet někde jinde, to prostě ani nejde, i když na motorce sou ty rychlosti zase někde jinde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.08.2005 11:08, RE: Obecné ohrožení?
anonym napsal:
To je pravda - ještě na mokru, ale to je stejně jedno. Taky jsem jednou jel na D11 250 km/hod. ale to fakt jen chvilku...
Já sem třeba na rovném úseku zažil 300 Km/h ale to bylo k ránu v létě,sucho a na dálnici jsme nepotkali v našem směru ani 1 auto,jeli sme tak fakt jen chvilku (pár sekund).Byla to sice zábava ale to riziko zato nestálo.Myslím si však,že na takové rychlosti nejsou české dálnice stavěné.Jet na mokru 250 je hotová sebevražda!
Pro zvědavé lidi:auto které jelo těch 300 byl Mercedes CL55 AMG (500PS) s vymontovaným omezovačem rychlosti,a speciálně vyladěným motorem+podvozkem a vším ostatním.
PS:Auto jsem NEŘÍDIL já
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.08.2005 12:52, RE: Obecné ohrožení?
Passat napsal:
Já sem třeba na rovném úseku zažil 300 Km/h ale to bylo k ránu v létě,sucho a na dálnici jsme nepotkali v našem směru ani 1 auto,jeli sme tak fakt jen chvilku (pár sekund).Byla to sice zábava ale to riziko zato nestálo.Myslím si však,že na takové rychlosti nejsou české dálnice stavěné.Jet na mokru 250 je hotová sebevražda!
Pro zvědavé lidi:auto které jelo těch 300 byl Mercedes CL55 AMG (500PS) s vymontovaným omezovačem rychlosti,a speciálně vyladěným motorem+podvozkem a vším ostatním.
PS:Auto jsem NEŘÍDIL já
Nic proti svižnýmu ježdění nemám - když nikdo nikomu nic neudělá, tak proč ne. Osobně jsem jel po D1 se svym miláčkem 260km/h za sucha a minimálního provozu. Pokud jede někdo třeba v audi S8 250km/h za mokra a na dálnici je "kulový" provoz, tak říkám proč ne! Rozodně bezpečnější než nějakej jebal v octavii TDI 66kw co to smaží co to dá v zaplněný dálnici 190 km/h aby si dokázal že mu to taky jede.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.08.2005 18:38, RE: Obecné ohrožení?
flesh napsal:
Nic proti svižnýmu ježdění nemám - když nikdo nikomu nic neudělá, tak proč ne. Osobně jsem jel po D1 se svym miláčkem 260km/h za sucha a minimálního provozu. Pokud jede někdo třeba v audi S8 250km/h za mokra a na dálnici je "kulový" provoz, tak říkám proč ne! Rozodně bezpečnější než nějakej jebal v octavii TDI 66kw co to smaží co to dá v zaplněný dálnici 190 km/h aby si dokázal že mu to taky jede.
vsechno je to o zdravem rozumu ...ja mam rad velke rychlosti ale myslim ze na mokru 254 je uz celkem dost i na S8 ...prece jenom nad 200 je kazdy kilometr navic hodne citit....Ale na suchu bez provozu ...proc ne ..kdyz to zvlada ridic i auto ..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.09.2005 16:01, RE: Obecné ohrožení?
anonym napsal:
vsechno je to o zdravem rozumu ...ja mam rad velke rychlosti ale myslim ze na mokru 254 je uz celkem dost i na S8 ...prece jenom nad 200 je kazdy kilometr navic hodne citit....Ale na suchu bez provozu ...proc ne ..kdyz to zvlada ridic i auto ..
Normální člověk je zodpovědný, tolerantní a ví, kdy může takovou rychlostí autu protáhnout faldy, takové auto je vybavené a má ještě výkonovou rezervu. Nesnáším řidiče, kteří tlačí na pedál plynu tak, že je vidět boule na podlaze a jedou maximálně stopade, vyblikávají v hustě jedoucím provozu a střihají to zleva, zprava, všechno jedno. Nebo ty, kteří jedou v levém pruhu devadesátkou dva kilometry mezi dvěma kamióny a nezařadí se do pravého pruhu.
Je zajímavé, že od rozšíření D1 z Prahy na 3 pruhy se řidiči, ve většině případů, stydí jezdit v pravém pruhu.
Nebo takoví řidiči dodávek, v posledních dvou letech na dálnici značně přitvrdili a řekl bych, že to je hodně nebezpečná skupina.
Poldové jsou v pohodě, jen kasírují a budou ještě více, dělají statistiky, které vypovídají o tom, jak se snaží a strejdové ministři dopravy pak všemi prostředky(tedy penězi daňových poplatníků) na nesmyslné nápady brání "vraždění" na silnicích. A všiměte si, že je jich(poldů, úředníků a ministrů) stále málo na to, aby mohli "problém" řešit.
Je také třeba trestat ty, co bez zábran jezdí ve městech na červenou, to jsou titíž, kdo dělají velké problémy na dálnici.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.09.2005 18:51, RE: Obecné ohrožení?
Jirka napsal:
Normální člověk je zodpovědný, tolerantní a ví, kdy může takovou rychlostí autu protáhnout faldy, takové auto je vybavené a má ještě výkonovou rezervu. Nesnáším řidiče, kteří tlačí na pedál plynu tak, že je vidět boule na podlaze a jedou maximálně stopade, vyblikávají v hustě jedoucím provozu a střihají to zleva, zprava, všechno jedno. Nebo ty, kteří jedou v levém pruhu devadesátkou dva kilometry mezi dvěma kamióny a nezařadí se do pravého pruhu.
Je zajímavé, že od rozšíření D1 z Prahy na 3 pr...
Tady musím souhlasit.Na dálnici (kromě toho že se předjíždí dvě kamioňácké hovada a zablokují dálnici na bůhvíjak dlouho) se mě jede daleko líp (jezdím hodně) a můžu říct že tam zažívám o dost míň situací kdy musím brzdit,uhýbat a troubit.To ve městě se mě to stává pořád.Omlouvám se že to tak řeknu ale hodně českých "řidiču" nezná přednost zprava!!!To je jedna z mála věcí co mě dokáže nasrat když nějakej kretén vyletí z jednosměrky (v opačném směru!!) a ještě k tomu je takové hovado že mě nedá ani přednost zprava!To poté pískají gumy a někdy i řinčí plechy (díkybohu u mě zatím né).A takových situací zažiju ve městě i několik za den (
Takže když někdo jede za sucha na prázdné dálnici a s takovým autem 250,dopouští se sice přestupku ale rozhodně je to menší dobytek,než tek kdo po městě jezdí na červenou,nedává přednosti........
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.