0
zpět
 

diskuze k tématu: Dacia Logan: jak to bylo s kotrmelcem při losím testu?

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.08.2005 09:35, Podvozek
No aspoň je vidět, jak vypadá podvozek Loganu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.08.2005 12:57, RE: Podvozek
Kybergreg napsal:
No aspoň je vidět, jak vypadá podvozek Loganu.
jj, chtěl bych někdy dostat jakékoliv auto na letišti s tím, že se jej mám pokusit převrátit. Zajímalo by mne, co si budu moci dovolit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.08.2005 15:39, RE: Podvozek
anonym napsal:
jj, chtěl bych někdy dostat jakékoliv auto na letišti s tím, že se jej mám pokusit převrátit. Zajímalo by mne, co si budu moci dovolit
Mohl bys to zkusit s mojí hondou prelude - tu jde obrátit na letišti jen změnou fyzikálních zákonů )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.08.2005 16:03, RE: Podvozek
Riccardo napsal:
Mohl bys to zkusit s mojí hondou prelude - tu jde obrátit na letišti jen změnou fyzikálních zákonů )
tomu věřím, Hondy maj težiště jinde než Dacie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.08.2005 20:54, RE: Podvozek
yeti napsal:
tomu věřím, Hondy maj težiště jinde než Dacie
Mě by zajímalo jestli by se logan převrátil,kdyby se naněj dalo slušné obutí......aspoň 215 široké pneu.Je ale pravdou že žádný další test bezpečnost tohoto vozu nezlepší....tu má stále špatnou,velice špatnou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.08.2005 14:53, RE: Podvozek
Passat napsal:
Mě by zajímalo jestli by se logan převrátil,kdyby se naněj dalo slušné obutí......aspoň 215 široké pneu.Je ale pravdou že žádný další test bezpečnost tohoto vozu nezlepší....tu má stále špatnou,velice špatnou
No stalo by se to same to ze mas sirsi gumy neznamen aze nepujdes na strechu ono je to v tlumicich a pruzinach stabilizatorech atd. gumy jsou az posledni spis je to jeste horsi kdyz gumy hodne drzi tak to potom jde samo mam v tom praxi uz se neco obratil :) Ted si davam bacha na podvozek ted si muzu dovolit jet i 130 smykem a neobratim to predyim to bylo v 80 na normalni silnici.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 08.08.2005 20:53, podvod
Lidi z Adaku jsou pekne svine!!!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.