zpět

Dacia Logan: jak to bylo s kotrmelcem při losím testu?

Minulý týden přišel německý autoklub ADAC se senzací: Dacia Logan se převrátila při losím testu! Tento test ale zřejmě nebyl zcela regulérní a ADAC již fotografie i článek týkající se nevydařeného losího testu stáhl ze svých internetových stránek.
01.08.2005, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -

Minulý týden přišel německý autoklub ADAC se senzací: Dacia Logan se převrátila při losím testu! Tento test ale zřejmě nebyl zcela regulérní a ADAC již fotografie i článek týkající se nevydařeného losího testu stáhl ze svých internetových stránek.

Jeden z méně vydařených způsobů jak se vyhnout losovi...
Jednomu z řidičů ADACu se opravdu podařilo převrátil Dacii Logan při losím testu v rychlosti 65 km/h. Zřejmě šlo ale pouze o jeho nešikovnost, protože Logan předtím úspěšně absolvoval stejné testy při rychlosti 100 km/h. Podle vyjádření mateřské firmy Renault se test opakoval v pomalejší rychlosti jen kvůli pořízení fotografií a za nestandardních podmínek. Řidič se možná chtěl před fotografem vytáhnout a dopřát mu opravdu akční fotografie, ale trochu to přehnal. Ve vyjádření Renaultu se dále uvádí, že Logan již podobné testy několikrát absolvoval a vždy bez problémů. Na stejné podvozkové plošině jako Logan jezdí i Renault Modus a Nissan Micra. Ani jedno z těchto aut se podle našich informací při losím, ani jiném tesu nepřevrátilo.

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
Riccardo, 01.08.2005 15:39
Mohl bys to zkusit s mojí hondou prelude - tu jde obrátit na letišti jen změnou fyzikálních zákonů )
yeti, 01.08.2005 16:03
tomu věřím, Hondy maj težiště jinde než Dacie
Passat, 01.08.2005 20:54
Mě by zajímalo jestli by se logan převrátil,kdyby se naněj dalo slušné obutí......aspoň 215 široké pneu.Je ale pravdou že žádný další test bezpečnost tohoto vozu nezlepší....tu má stále špatnou,velice špatnou
Nissmo, 04.08.2005 14:53
No stalo by se to same to ze mas sirsi gumy neznamen aze nepujdes na strechu ono je to v tlumicich a pruzinach stabilizatorech atd. gumy jsou az posledni spis je to jeste horsi kdyz gumy hodne drzi tak to potom jde samo mam v tom praxi uz se neco obratil :) Ted si davam bacha na podvozek ted si muzu dovolit jet i 130 smykem a neobratim to predyim to bylo v 80 na normalni silnici.
hony, 08.08.2005 20:53
Lidi z Adaku jsou pekne svine!!!

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.