0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroën Saxo pohledem důchodce

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.01.2008 20:31, spotřeba
No těch 5 litrů na 1,4 neni nedosažitelný, ne? Já měl teda 1,1 a když jsem se snažil, tak to šlo na 4,8.. Ta 1,4 teda nebude mít tolik práce s 850kg a pani je důchodkyně.. takže s 5 litrama souhlasim
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.01.2008 20:18, RE: saxo
anonym napsal:
spise je zajimave. ze pan duchodce ma zajetou firmu s kamiony a koupi manzelce takovej lehkej srot bez airbagu aby se v tom pripadne zabila.
a mal jej radšej kúpiť SUV-éčko? Bože ľudia zase začínate s voľbou ideálneho auta pre manželku..inak nevidím dôvod prečo by emisnými limitmi neudusený motor v saxe nemohol mať spotrebu okolo 5l na sto, je to ľahké auto takže keď sa na to dupne tak to IDE, nie ako dnešné autá že sa na to dupne a potom čakáš 10 sekúnd kým sa riadiaca jednotka rozhodne akú zmes benzínu vstreknúť..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 20:57, RE: saxo
anonym napsal:
spise je zajimave. ze pan duchodce ma zajetou firmu s kamiony a koupi manzelce takovej lehkej srot bez airbagu aby se v tom pripadne zabila.
Jen k těm airbagům.Vidím že kecáte ale už nepřemejšlíte.Já mám 1.1. r.v.1999 a airbag už to má.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.09.2008 08:26, RE: spotřeba
anonym napsal:
No těch 5 litrů na 1,4 neni nedosažitelný, ne? Já měl teda 1,1 a když jsem se snažil, tak to šlo na 4,8.. Ta 1,4 teda nebude mít tolik práce s 850kg a pani je důchodkyně.. takže s 5 litrama souhlasim
no vidim,že je tady banda tupců a chytráků,kteří tady strašně všemu rozumí a ví prd.Já mám saxo 1,1 a úplně v poho do 6litrů a můžete protestovat jak chcete,jede krásně bo je to autičko lehoučké,kdo nevěří klidně ho svezu:))
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.