0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroën C5

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 08:01, motory HDI
Jaké jsou známé neplechy motorů HDI kromě zmíněného vstřikovače? Je lepší v ojetém voze koupit tedy benzín, když je předpoklad ročního najetí cca 15 tis. km? Vyskytují se u daného vozu nějaké jiné závady? Díky za názory.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 08:54, palo
mno já jsem C5ku měl -starší koupil jsem když měla najeto 85000km, pohodlná byla ale to bylo tak vše, pozbytek času jsem měl neustálé problémy s elektrikou-samovolné odemykaní a zamykání,poruchy oken, poruchy při startování motoru-zvlášt když bylo vlhko tak to bylo opravdu jako porod, v servisu jsem byl snad 100krát a tam mi sdělili že prý je to u C5 normální.... měl jsem 2,2hdi a to nebyl špatný motor, jinak C5 absolutně není schopná cestovat rychle je totiž hrozně nestabilní
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 09:18,
Já zase musím říct pravý opak.Koupil jsem jí jako druhý maj.takhle vzorně vyplněnou knížku jsem neviděl.Měla najeto cca95000km a najel jsem s ní takových 100000 určitě.Do práce dojíždím cca60km kdaždý den každý víkend cesta do Prahy a zpět cca300km a nemůžu si jí vynachválit.Jízda po dálnici je plavná možná se může jevit jako nestabilní ale to je subjeklivní mě vyhovuje.Motor 2,0HDi 110 kobyl,s vyrovnaností běho jí nesahá TDi ani po kontníky není tam takový nakponutí jako u TDi ale zase nestrtíte přilnavost pneumatik a motor se na vás nevykašle při 4000.ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 09:28, C5
Já měl C5 koupenou jako novou. 2.2 HDI. najel jsem na ni bohužel jen 48 tis, než mi z ní udělal jeden maďar v kamionu C3. Teď mám druhou, mám na ni cca110 tis a kromě upadavající loketní opěrky bez problému. Je fakt, že to není závodní vůz ve smyslu nějakého projíždění zatáček smykem. Hydroaktive III plus, který je v 2,0 2,2HDI a 3,0 tento podvozek vyrovnává i drobné neopřesnosti řidiče. kdo chce s tímto vozem " něco zažít" , tak ať si udělá vyjížďku do Kroměříže za panem Míšou, který má pěkný fígl, jak přesdvědčit o jízdních vlůastnostech s tímto vozem. Upozorňuji, že po této projíždce, se Vám budou klepat nějakou dobu kolena, ale když potom zapřemašlíte jaké manévry s tím vozem dělá, tak to velice urychluje rozhodování. Já osobně mám roční nájezd zhruba 75 tis a mé předešlé vozy byl passat, mondeo, 525 BMW. Na všech jsem najel přes 250 tis a prozatím jsem rozhodnutý si i další vůz koupit C5.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 09:31, RE: bez předmětu
HAnz napsal:
Já zase musím říct pravý opak.Koupil jsem jí jako druhý maj.takhle vzorně vyplněnou knížku jsem neviděl.Měla najeto cca95000km a najel jsem s ní takových 100000 určitě.Do práce dojíždím cca60km kdaždý den každý víkend cesta do Prahy a zpět cca300km a nemůžu si jí vynachválit.Jízda po dálnici je plavná možná se může jevit jako nestabilní ale to je subjeklivní mě vyhovuje.Motor 2,0HDi 110 kobyl,s vyrovnaností běho jí nesahá TDi ani po kontníky není tam takový nakponutí jako u TDi ale zase nestrtít...
Já jsem měl možnost vyzkoušet leftback 2.0HDI v AAAAuto. V průběhu testovací jízdy odešela páčka blinkru a motor byl tak líný, že jsem nepoznal rozdíl mezi ním a formanem, se kterým jsem do bazaru přijel. Celkový dojem byl velmi bídný. Asi jsem natrefil na špatný kus ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 09:41, Podvozek
Co se tyce komfortu asi za tuto cenu lepsi auto nenajdete. Pohodli je perfektni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 10:35, RE: bez předmětu
Riccardo napsal:
Já jsem měl možnost vyzkoušet leftback 2.0HDI v AAAAuto. V průběhu testovací jízdy odešela páčka blinkru a motor byl tak líný, že jsem nepoznal rozdíl mezi ním a formanem, se kterým jsem do bazaru přijel. Celkový dojem byl velmi bídný. Asi jsem natrefil na špatný kus ...
Jestli autobazar AAA nedostal v nějakém mezinárodním hodnocení další A, tak jsou tam ty A jen 3, ale i to je někdy moc...Nechci tady rozebírat zrovna AAA, statisticky vzato i tam občas musíte koupit dobré auto, ale že bych na základě jedné jízdy srovnával C5 s Formanem....Ale co já vím, třeba v té C5 byl motor z Formana Zázraky se dějí (tedy v některých autobazarech). Nebo máte přečipovaného Formana...Ne, nechci urážet, vím jak jste to myslel, ale C5 a Forman nejsou prostě podobná auta...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 10:50, RE: C5
Mojmír napsal:
Já měl C5 koupenou jako novou. 2.2 HDI. najel jsem na ni bohužel jen 48 tis, než mi z ní udělal jeden maďar v kamionu C3. Teď mám druhou, mám na ni cca110 tis a kromě upadavající loketní opěrky bez problému. Je fakt, že to není závodní vůz ve smyslu nějakého projíždění zatáček smykem. Hydroaktive III plus, který je v 2,0 2,2HDI a 3,0 tento podvozek vyrovnává i drobné neopřesnosti řidiče. kdo chce s tímto vozem " něco zažít" , tak ať si udělá vyjížďku do Kroměříže za panem Míšou, který má pěkný ...
Mám dotaz na Mojmíra. Nevím jaké Mondeo jsi (jste) měl, ale umíš nějak srovnat C5 a Mondeo zhruba stejně staré, tj vyrobené okolo 2003? V dieselu. Mám už nějaký rok Xantii 2.1Td, naprostá spokojenost, ale čas obměny se blíží. Předpokládám, že motor 2.2 HDi by měl být lepší než 2.0 Hdi, je velký nárust spotřeby? A co nový 2.0 Hdi, který se dává do nových (po faceliftu) C5, výkonově podobný jako 2.2Hdi, máte s ním někdo zkušenost?
C5 je určitě mnohem komplikovanější auto než Xantia, tak se pochopitelně trochu bojím. Ani ne tak motoru či podvozku jako právě elektriky - a bohužel na ni jsem už pár "nářků" slyšel. Na druhou stranu jsou dnes všechna auta prošpikovaná elektronikou, takže to si člověk nevybere. A taková Laguna by mohla C5 pořád ještě závidět. Po všech pro a proti (jasně BMW 530d je lepší volba) jsem u výběru zůstal právě u C5 a Mondea, trochu zvažuji i o něco starší (aby to bylo za stejné peníze) Volvu V70. Takže jsem vděčný za každou zkušenost. A mělo by smysl si ještě počkat a koupit novou verzi C5? Děkuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 10:54, Spolehlivost
Bohužel jsem na C5 slyšel také hodně nepěkného, co se týká spolehlivosti. Naši firmu koupili francouzi a po nějaké době rozhodli, že se prodají stávající manažerské služební vozy (audiny a oktávky) a koupí se francouzské. Volba padla na C5. Koupilo se jich celkem pět. Když pro ně byli v showroomu, aby si je odvezli, tak jeden vůbec nenastartoval, druhý zůstal stát před prodejnou a dál se ani nenhnul. Fungl nové vozy. U třetího se stalo to, že po zaparkování v podzemních garážích u nás ve firmě se odmítl zamknout, pak začal houkat alarm a tím skončila veškerá komunikace s řidičem. My, řadoví zaměstnanci, jsme se samozřejmě ukrutně bavili, nicméně když se z pěti fungl nových vozů tři hned po*erou, tak to je 60% odpad... Nic moc.
Co se týká podvozku, tak už v Xantii byl Hydractive výbornej, zvlášť pokud to byla Activa, takže předpokládám, že v C5 bude ještě lepší. HDI motory jsou také hodně dobré, jen se musí dávat pozor na kvalitu nafty.
Do AAA bych si nešel koupit ani rohlík, vůbec bych se nedivil, kdyby ten prohlížený vůz byl již po smrti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 13:42, RE: Spolehlivost
Kybergreg napsal:
Bohužel jsem na C5 slyšel také hodně nepěkného, co se týká spolehlivosti. Naši firmu koupili francouzi a po nějaké době rozhodli, že se prodají stávající manažerské služební vozy (audiny a oktávky) a koupí se francouzské. Volba padla na C5. Koupilo se jich celkem pět. Když pro ně byli v showroomu, aby si je odvezli, tak jeden vůbec nenastartoval, druhý zůstal stát před prodejnou a dál se ani nenhnul. Fungl nové vozy. U třetího se stalo to, že po zaparkování v podzemních garážích u nás ve firmě s...
C5 má otec a jsou s tím docela problémy....elektrika a podvozek-neco s tim foukáním je furt spatne, jinak pohodlný to je to docela jo, ozve se občas nějakej pazvuk ale jeste v normálu. nejhorsi je fakt ta elektrika ta otravuje furt.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 14:11, RE: C5, pro Přemka
Přemek napsal:
Mám dotaz na Mojmíra. Nevím jaké Mondeo jsi (jste) měl, ale umíš nějak srovnat C5 a Mondeo zhruba stejně staré, tj vyrobené okolo 2003? V dieselu. Mám už nějaký rok Xantii 2.1Td, naprostá spokojenost, ale čas obměny se blíží. Předpokládám, že motor 2.2 HDi by měl být lepší než 2.0 Hdi, je velký nárust spotřeby? A co nový 2.0 Hdi, který se dává do nových (po faceliftu) C5, výkonově podobný jako 2.2Hdi, máte s ním někdo zkušenost?
C5 je určitě mnohem komplikovanější auto než Xantia, tak se pochop...
Volvo V 70 bych nebral, nelíbí se mi, je těžké a značka je zde relat. málo rozšířená. Jestli C5 nebo Mondeo? Jednoznačně Mondeo, TDDi, tak r. 2001-2002. 115 koní je akorát, krásně táhne, spotřeba, pravda, celkem dost - asi 7,5-9,5 na 100. Dost jsem na něm najel, mohu soudit. Super podvozek, komfort, klima u všech verzí, levný servis, ...Navíc ceny zde na TipCars - tak od 215.000,- do 265.000,- Pro mne jasná volba. Vyber dobře, přeju všem štěstí na cestách!!! P.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 14:52, RE: C5
Přemek napsal:
Mám dotaz na Mojmíra. Nevím jaké Mondeo jsi (jste) měl, ale umíš nějak srovnat C5 a Mondeo zhruba stejně staré, tj vyrobené okolo 2003? V dieselu. Mám už nějaký rok Xantii 2.1Td, naprostá spokojenost, ale čas obměny se blíží. Předpokládám, že motor 2.2 HDi by měl být lepší než 2.0 Hdi, je velký nárust spotřeby? A co nový 2.0 Hdi, který se dává do nových (po faceliftu) C5, výkonově podobný jako 2.2Hdi, máte s ním někdo zkušenost?
C5 je určitě mnohem komplikovanější auto než Xantia, tak se pochop...
Je to otázka výběru. Mondeu má asi v případě 2.0TDCi lepší zátak z nižších otáček. Zdá se mi že 2,2HDI v C5 je línější. Když jsem se svezl v novém 100kw 2,0Hdi tak mi připadalo, že je úpružnější než předchozí 2,2, ale najel jsem v něm jen pár kilometrů. Jinak xantii 2,1 má tchán a toto auto je prakticky nezničítelné. Já zatím nemoho více napsat o spolehlivosti, protože, jak jsem již psal nemám na ni tolik nabrnkáno. Rozhodně kromě té upadavající loketní opěrky jsem ještě nic neřešil. Ohledně toho výběru C5- mondeo. Je to asi individuální. Myslím, že cena v servise bude hodně podobná
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 15:58, C5 = dobre auto
Mam osobni zkusenst s C5 Break 2.2 HDI v maximalni vybave vcetne kuze. Najeto zatim 130tis km a jen plna spokojenost. Problem jsem mel jediny a to s autom. nastavovanim vysky xenonu, jinak auto slape jako hodinky. Pri koupi jsem se nejvice obaval ev. poruchovosti perovani Hydractive, ale me obavy byly jak se zda zbytecne. Motor 2.2 HDI bezproblemovy, spotreba v dlouhodobe 7l/100km (vestinu toho nalitam po nemeckych dalnicich). Auto umi jezdit v rozmezi 5-11l/100km, tech 11l si zada ve vecne ucpanych parizskych ulicich. Automat, ktery se do C5 daval bych vylozene nedoporucoval. Jednak obas zlobi, ale hlavne je jen 4 rychlostni a zejmena na dalnicich citelne chybi dalsi prevodove stupne! Hlavni prednosti C5 je velkorysi prostor a az neuveritelne pohodli pro pasazery. Osobne jsem v dane kategorii aut nejel pohodlnejsim vozem. Passat, Mondeo, Vectra, A4, Avensis nenabidnou to co Citroen. Kdo chce zavodit at hleda spise neco jineho. Ne ze by to C5 nesvedal, ale neni k tomu apriory urcena!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 17:37, RE: C5 = dobre auto
Zizu napsal:
Mam osobni zkusenst s C5 Break 2.2 HDI v maximalni vybave vcetne kuze. Najeto zatim 130tis km a jen plna spokojenost. Problem jsem mel jediny a to s autom. nastavovanim vysky xenonu, jinak auto slape jako hodinky. Pri koupi jsem se nejvice obaval ev. poruchovosti perovani Hydractive, ale me obavy byly jak se zda zbytecne. Motor 2.2 HDI bezproblemovy, spotreba v dlouhodobe 7l/100km (vestinu toho nalitam po nemeckych dalnicich). Auto umi jezdit v rozmezi 5-11l/100km, tech 11l si zada ve vecne ucp...
Asi to tak dopadne a skončím u C5, jednak mám Xantii a stou je úplná spokojenost (a kolik lidí by napsalo, že Xantii už nikdy...), jednak znám servisy na citroen, kde jsem spokojený a v neposlední řadě ohlasy jsou spíše příznivé - i když jak vidím, může to být pěkná loterie. Jsem rád když to trochu jede, ale hlavně na dálnici. Po okreskách nezávodím - jednou se mi těsně za horizontem objevil koňský povoz a proti jel traktor. test brzd a postřehů a jednou jsem málem trefil opilého chlapa uprostřed silnice, pochopitelně neosvětlené. Těžko bych se utěšoval, že to není moje chyba. Taky mám dvě děti - těší se až táta přijde domů a taky možná v tom autě proti mě jedou dvě nepřipoutané děti. Takže zatáčky co to jde s vírou že za ní bude prázdná silnice, to už v mém věku ne, za to plně naložený, s rodinou na hory a po dálnici trochu svižněji a v cíli vylézt neunaven, to ano. Ale slyšel jsem na Mondeo tolik chvály, že o něm prostě uvažuji. Navíc se mi docela líbí, starší C5 bohužel moc ne. Ale rozhodující to není. Tvrdý podvozek nehledám, párkrát jsem zkusil Passat, avůbec mne to neoslovilo (jinak nic proti). nové Mondeo neznám, starší celkem v pohodě, ale zase - žádný zázrak. Možná jsem zhýčkaný Xantií. Taky jsi zmínil Avensis - to taky nemusí být špatné auto, ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 20:12, RE: C5 = dobre auto
Přemek napsal:
Asi to tak dopadne a skončím u C5, jednak mám Xantii a stou je úplná spokojenost (a kolik lidí by napsalo, že Xantii už nikdy...), jednak znám servisy na citroen, kde jsem spokojený a v neposlední řadě ohlasy jsou spíše příznivé - i když jak vidím, může to být pěkná loterie. Jsem rád když to trochu jede, ale hlavně na dálnici. Po okreskách nezávodím - jednou se mi těsně za horizontem objevil koňský povoz a proti jel traktor. test brzd a postřehů a jednou jsem málem trefil opilého chlapa uprostře...
ANO PŘEMKU MÁŠ CHANTII JSI S NÍ SPOKOJENEJ, JÁ TI TO PŘEJU ,ALE UŽNÁM TO SEM PROSÍM NEPIŠ VŠICHNI TO UŽ TOTIŽ VÍME. TAKY UVAŽUJEME NAD JINÝMI AUTY, ALE NENÍ TŘEBA TÍM POPISOVAT NĚKOLIK FÓR.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 20:13, RE: C5 = dobre auto
ALES napsal:
ANO PŘEMKU MÁŠ CHANTII JSI S NÍ SPOKOJENEJ, JÁ TI TO PŘEJU ,ALE UŽNÁM TO SEM PROSÍM NEPIŠ VŠICHNI TO UŽ TOTIŽ VÍME. TAKY UVAŽUJEME NAD JINÝMI AUTY, ALE NENÍ TŘEBA TÍM POPISOVAT NĚKOLIK FÓR.
POCHOPITELNE XANTII :O)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 21:51, RE: C5 = dobre auto
Přemek napsal:
Asi to tak dopadne a skončím u C5, jednak mám Xantii a stou je úplná spokojenost (a kolik lidí by napsalo, že Xantii už nikdy...), jednak znám servisy na citroen, kde jsem spokojený a v neposlední řadě ohlasy jsou spíše příznivé - i když jak vidím, může to být pěkná loterie. Jsem rád když to trochu jede, ale hlavně na dálnici. Po okreskách nezávodím - jednou se mi těsně za horizontem objevil koňský povoz a proti jel traktor. test brzd a postřehů a jednou jsem málem trefil opilého chlapa uprostře...
Měl jsem XM V6 3,0 v plné palbě, svezení jako v ničem jiném. Servis asi tolik co jiné auto a značkový servis. Vždy mne dovezlo tam i zpátky. Zato mondeo, r.v. 1994 1,8 16V značkový servis, první majitel, 160 000 najeto a motor se rozpadl, druhá zkušenost opět 1,8, ale 2 majitel r.v. 2001 - 110 000 km a opět motor. Oprava vzhledem k zůstatkové ceně auta 4 letého nerentabilní. Možná špatné kousky, u druhého možná vliv 1 majitele?! Znám mondeo 1,8 TD najeto 180 000 a jezdí. Je to možná relativní. ale C 5 bych zkusil raději, Jinak servis a prodej v Kroměříži u pana Míši znám. Jezdil jsem tam se svým XM a zkušenosti jen dobré !!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 21:54, RE: C5 = dobre auto
Přemek napsal:
Asi to tak dopadne a skončím u C5, jednak mám Xantii a stou je úplná spokojenost (a kolik lidí by napsalo, že Xantii už nikdy...), jednak znám servisy na citroen, kde jsem spokojený a v neposlední řadě ohlasy jsou spíše příznivé - i když jak vidím, může to být pěkná loterie. Jsem rád když to trochu jede, ale hlavně na dálnici. Po okreskách nezávodím - jednou se mi těsně za horizontem objevil koňský povoz a proti jel traktor. test brzd a postřehů a jednou jsem málem trefil opilého chlapa uprostře...
Otec rodiny si kúpi C5, alebo ten Avensis...
Prečo?
Lebo C5 aj Avensis majú 5hviezd NCAP, Mondeo len 4...

Safety first!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 22:15, Jenom pro Aleše
ALES napsal:
ANO PŘEMKU MÁŠ CHANTII JSI S NÍ SPOKOJENEJ, JÁ TI TO PŘEJU ,ALE UŽNÁM TO SEM PROSÍM NEPIŠ VŠICHNI TO UŽ TOTIŽ VÍME. TAKY UVAŽUJEME NAD JINÝMI AUTY, ALE NENÍ TŘEBA TÍM POPISOVAT NĚKOLIK FÓR.
Ano Aleši, mám Xantii, jsem s ní docela spokojený, nikoliv z ní nadšený. Toto je čtvrtá diskuze do které jsem se zapojil. První - reakce na zkušenost uživatele s vozem Xantia Hdi - přidal jsem svoji - to je myslím ok. Druhá - jaké auto se silným dieslovým motorem - přidal jsem svoji zkušenost, neb mám relativně (to teď neřešme) silný dieslový motor - to je myslí taky ok. Třetí - reakce na zkušenost uživatele s Fabií se slabým motorem, co denně najede i 800 km - napsal jsem že poté co jsem koupil auto které mám (Aleš ví jaké) podobné dálky nejsou takové utrpení - to je možná trochu mimo diskuzi o fabii, budiž. Za co se trochu omlouvám, že bych asi mohl být stručnější. Ale kde je hranice - občas někdo napíše: Mám auto to a to, je opravdu moc bezva a jsem spokojenej. Spokojený je asi i čtenář Aleš, protože nemusí číst dlouhé bláboly. V diskuzi o fabii mne poprosil čtenář Olda, že když tak rozsáhle píšu, ať něco napíšu víc. Bohužel narozdíl od Aleše nečte všechny články a tak jsem nic nového nepsal a okopíroval mu je. Moje blbost že právě do diskuze o fabii. Taky jsem možná nedůvtipný a nepochopil jsem Oldovu jemnou ironii. Může být. Chtěl jsem vyhovět Oldovi, namíchnul jsem Aleše...Takže Alešovi a všem koho jsem zprudil stejně se přiměřeně omlouvám, příště se pokusím být stručnější. Ale prosím, nevykazuj mne z diskuzí, natož velkými písmeny (znamená to totéž co kzvýšený hlas, kulantně řečeno). A já tu nikoho neurážel, takže prosím takhle ne.
A že jsem reagoval v diskuzi o C5? Ano, i já hledám novější auto než mám, i pro mne je to spousta peněz a důležité rozhodnutí. A napsat k C5 že o ní uvažuji na základě zkušenosti s Xantií, to doufám není mimo mísu. Takže Alešovi i všem ostatním, přeji, bez vší ironie, štastnou volbu. Třeba pak jako já občas někomu napíšou svou pozitivní zkušenost. Rozhodně jsem ji (Xantii) nikomu nevnucoval, nejsem stoupenec jediné značky, byť některá auta mojí sympatii mají a jiná ne....Joj zas je to dlouhé, sorry Aleši..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 22:24, RE: C5 = dobre auto
Meky napsal:
Otec rodiny si kúpi C5, alebo ten Avensis...
Prečo?
Lebo C5 aj Avensis majú 5hviezd NCAP, Mondeo len 4...

Safety first!
Tak jasně že bezpečnost je velkou prioritou, ale nemyslím, že by mezi Mondeem a C5 byl takový rozdíl, narozdíl od Xantie (Aleš promine), kterou mám - právě ty průsery co se denně dějí a člověk to nemá ve své moci - a nakonec i já můžu chybovat - mě vedou k úvahám o novějším autu, protože jinak jsem s Xantií (fakt sorry Aleši) docela spokojenej. Ale crash testy mizérie.
Asi zkusím najít někoho v okolí, kdo ty auta má a pořádně se snimi projedu, ať to není jen teorie. Třeba to bude po pár km jasnější, než po týdnech diskuzí...Ale C5 je asi favorit (ano, s malým f). Už jsem se ptal, zkušenost s novější C5 nemá asi nikdo....
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.