0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroën C3 Picasso v testu spotřeby

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.08.2009 00:07, Motor off topic
Omlouvám se za off topic ale pokud jsem si všiml tak je poskákanej od kun (hnědý fleky od hlíny). Nevíte jak se účinně bránit - odpudit kuny? Nemám garáž a docela mě naštve když auto leštím hodinu či 2 a ráno je celá kapota od kun zašpiněná.... Má někdo radu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.08.2009 07:28, RE: Motor off topic
vasapasa napsal:
Omlouvám se za off topic ale pokud jsem si všiml tak je poskákanej od kun (hnědý fleky od hlíny). Nevíte jak se účinně bránit - odpudit kuny? Nemám garáž a docela mě naštve když auto leštím hodinu či 2 a ráno je celá kapota od kun zašpiněná.... Má někdo radu?
ty ses cvok
neni lepsi zabyvat se nejakou smysluplnejsi cinnosti nez 2 hodiny lestit plechofku??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.08.2009 07:51, RE: Motor off topic
rudastraka napsal:
ty ses cvok
neni lepsi zabyvat se nejakou smysluplnejsi cinnosti nez 2 hodiny lestit plechofku??
musíte si nainstalovat takové zařízení, jaké měl Smoljak ve filmu Kulový blesk
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.08.2009 09:57, RE: Motor off topic
vasapasa napsal:
Omlouvám se za off topic ale pokud jsem si všiml tak je poskákanej od kun (hnědý fleky od hlíny). Nevíte jak se účinně bránit - odpudit kuny? Nemám garáž a docela mě naštve když auto leštím hodinu či 2 a ráno je celá kapota od kun zašpiněná.... Má někdo radu?
Existuje takové "pískací" zařízení, které se napojí na el. síť vozu. Zařízení pak vydává v určitých intervalech odpudivý pískající tón poměrně vysoké frekvence. Bohužel, podrobnosti nevím. Bohužel2, dle některých majitelů ani to nepomohlo a kuny si zvykly. Takže doporučuji oplocený areál + hlídací pes ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.08.2009 10:17, RE: Motor off topic
Reno napsal:
musíte si nainstalovat takové zařízení, jaké měl Smoljak ve filmu Kulový blesk
Nevím nevím - to bylo na plašení veverek )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.08.2009 17:04, RE: Motor off topic
vasapasa napsal:
Omlouvám se za off topic ale pokud jsem si všiml tak je poskákanej od kun (hnědý fleky od hlíny). Nevíte jak se účinně bránit - odpudit kuny? Nemám garáž a docela mě naštve když auto leštím hodinu či 2 a ráno je celá kapota od kun zašpiněná.... Má někdo radu?
Buď rád, že ti zatím jen ťapkaj po haupně. Časem začnou žrát kabely. Známému v autě kuna chcípla v místech, kudy proudí vzduch do ventilace a ten puch nemohl několik měsíců vyvětrat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.08.2009 12:38, Ke spotreb
Vim, ze to neni uplne rovnocene srovnani, ale neni trosku divne, ze toto auto s 1,4 motorem zere to same co nase Mondeo 2,0 benzin 2004 kombi? V PRaze jezdim okolo 10 litru, kombinovanou mam okolo 9 litru, ale vetsina jizd je Praha a predmesti a kdyz uz se jede po dalnici tak na tempomat na 140. Cim to, ze tento motor ma stejnou spotrebu jako o mnoho vykonejsi motory s vyssim obsahem v tez tezkych a velkych autech typu mondeo, mazda 6 atd?
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.