0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroën C3 - nabízí za stejnou cenu víc než Škoda Fabia?

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 31.08.2008 11:52, RE: Jízda v levém pruhu
anonym napsal:
taky bych uvítal kdyby kamiony nejezdily, ale kdo by ti dovez do supermarketu jídlo a jak ti třeba myslíš že ti dovezli auto? bohužel bez nich to nejde, ale spíš mi příde že brzděj dopravu řidiči osobáku co sou líny se zařadit do pravýho pruhu když je za nimi někdo rychlejší!
Tak tohle je argument kamioňáků. Nicméně velký rozvozy lze realizovat po kolejích a na místní rozvoz lze použít lokální firmy. A to se nebavím o průjezdu republikou, ti by měli na koleje pod hrozbou kastrace rezavým šufanem povině. Podívej na Švícary.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 31.08.2008 12:14, RE: Jízda v levém pruhu
anonym napsal:
Tak tohle je argument kamioňáků. Nicméně velký rozvozy lze realizovat po kolejích a na místní rozvoz lze použít lokální firmy. A to se nebavím o průjezdu republikou, ti by měli na koleje pod hrozbou kastrace rezavým šufanem povině. Podívej na Švícary.
Ono kdyby se někomu chtělo něco řešit, bylo by řešení kamionové katastrofy až neuvěřitelně jednoduché. Neposlouchat "nářek" zástupců fochu kamionového a když už jsme vybodovali místo lepšího satelitního systému ty stovky monster nad silnicemi, využijme je pořádně (alespoň se ta šílenost předražená dříve zaplatí) a poplatky naopak ZVÝŠÍME. Nechť se tuna nákladu přepravovaná po silnici stane dražší, než přepravována po kolejích. To je všechno. To stačí. Takhle strašně je to jednoduché.
Zavedeme to teď od 1. ledna? Ale samozřejmě! Naprosto bez problémů! Od 1. ledna si na silnicích a dálnicích všichni oddechneme, kamionů výrazně ubude (bezpečnosti a "klidné" jízdy přibude)
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 31.08.2008 15:03, RE: Navigace a Kylie
anonym napsal:
Vazena Kylie. Nemyslim si, ze navigace meri rychlost o moc lib nez tachomer. Presnost komercni GPS je plus-minus 100 metru, coz pro odchylku staci. Na metr meri GPS vojenske krizujici strely, ale ten system Vy tezko budete mit. Nejjednodussim zpusobem jak si overit odchylku tachometru je projet vesnici s radarem. Kdyz jedete 55 a radar Vam ukazuje 50 tak logicky budete mit rychlost 200 pri tachometrovych 220. Nezkousel jsem sice tu odchylku ve C5 ale ve 14 ruznych autech od Favorita az po LandCr...
Komercni navigace meri souradnice s presnosti 5-15 metru.Jsou ovsem i GPS,nikoliv vojenske,ktere meri polohu na nekolik milimetru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 31.08.2008 16:12, bozinku
pry robustnost a xantia korab, co clovek to nazor, ja jakozto odkojeny XMkem, tak to je korab, takze o robustnosti C3 bych silne polemizoval, ale ve vsi ucte, chapu ze majitel je z vozu unesen, kdyz mel predtim takova auta jaka tu psal, o felde bych se vubec nevyjadroval, to je kapitola sama pro sebe, a Fabia taktez. Hezky den :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.09.2008 11:47, RE: Navigace a Kylie
anonym napsal:
Vážený anonyme. Sice jsem naznačila, že mi není 16, ale doby První republiky opravdu nepamatuji a auta z té doby neznám (je to doba Fordu T?). Nejděsivější auto, které jsem kdy řídila, byla zde v česku nedlouho po revoluci od budoucí tchýně půjčená škoda 105 s jakousi podivnou páčkou nazývanou sytič. Předtím i potom jsem jela mnoha a mnoha vozy víceméně bez jakýchkoliv problémů, se škodou 105 jsem problémy měla a tu jízdu si pamatuji dodnes.
Nic proti vašim zkušenostem, ale ten test německ...
Už jdi do prdele s tou svou zkurvenou C5, nikdo ti ty žvásty jak je C5 nejdokonalejší kára planety nežere!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.09.2008 11:52, RE: Navigace a Kylie
anonym napsal:
Už jdi do prdele s tou svou zkurvenou C5, nikdo ti ty žvásty jak je C5 nejdokonalejší kára planety nežere!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kde jsi četl, že je C5 nejdokonalejší? Vím, že to není špatné auto a hlavně verze s H III+ mají přímo vynikající jízdní vlastnosti a některé motory jsou opravdu velmi povedené (nejvíc asi 2.2 HDi Biturbo a šestiválec 2.7 HDi), ale nejlepší auto na světě to opravdu není. Je to jen zajímavá (a v bazarech cenově dostupná) alternativa k passatům a modeům a tak podobně.
PS: Začátek školního roku je šok, že? To si "sedne", neboj.
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.09.2008 11:53, RE: Navigace a Kylie
Ráďa napsal:
Já s meziplynem (když se "zadaří" a kdosik má ještě manuál) jezdím i dneska. Zejména na těch slabších jednodušších autech kategorie za "auto za dvě piva" se to třeba při řazení v kopci, či podřazování chová daleko lépe a stejnoměrněji. Plynem nastavit předpokládané otáčky a pak tam šupsnout rychle a sametově rychlost. Řidič není u mě ten kdo jel 200, řidič je ten, kdo se zvládně čistě s V3S projet centrum. Jinak ty rychlosti Kylie jsou dost o ústa že hehe . Levý 133 tempomat, jinak 220 ach jo :...
Však až Tě drapnou policajti tak budeš vidět jak ti je fuk jestli jedeš 155 nebo 160.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.09.2008 11:57, RE: Navigace a Kylie
anonym napsal:
Kde jsi četl, že je C5 nejdokonalejší? Vím, že to není špatné auto a hlavně verze s H III+ mají přímo vynikající jízdní vlastnosti a některé motory jsou opravdu velmi povedené (nejvíc asi 2.2 HDi Biturbo a šestiválec 2.7 HDi), ale nejlepší auto na světě to opravdu není. Je to jen zajímavá (a v bazarech cenově dostupná) alternativa k passatům a modeům a tak podobně.
PS: Začátek školního roku je šok, že? To si "sedne", neboj.
Kylie
No jo začátek školního roku mě vždycky dostane. A to že je c5 nejdokonalejší jsem nikde nevyčetl... jen ty ji tady vychvaluješ jako kdyby byla. A ty tvoje časopisový úvahy jsou taky dobrý.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.09.2008 12:14, RE: Jízda v levém pruhu
anonym napsal:
Tak tohle je argument kamioňáků. Nicméně velký rozvozy lze realizovat po kolejích a na místní rozvoz lze použít lokální firmy. A to se nebavím o průjezdu republikou, ti by měli na koleje pod hrozbou kastrace rezavým šufanem povině. Podívej na Švícary.
"Podívej na Švícary."
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008083101
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 13.09.2008 07:24, RE: Dálnice
anonym napsal:
Ty si blb, 160 je normální cestovní rychlost, taky tak jezdim, protože když najezdíš ročně kolem sta tisíc kilometrů. tak tě ta stotřicítka sakra příde jako plazení se. A ty co jezdí v levém pruhu sto třicet a odmítají uhnout rychlejšímu, ačkoliv maj pravej pruh volnej, byh radil vyházet ze silnic, jelikož mě takvovej BLB dokáže vždycky pocuchat nervy.
pokud jsi na nervy odevzdej řidičák a běž se léčit,pro začátek můžeš začít v nehlídaném blázinci,při trvajících potížích pomůže Chocholoušek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 12.10.2008 21:23, Cena ..
anonym napsal:
pry robustnost a xantia korab, co clovek to nazor, ja jakozto odkojeny XMkem, tak to je korab, takze o robustnosti C3 bych silne polemizoval, ale ve vsi ucte, chapu ze majitel je z vozu unesen, kdyz mel predtim takova auta jaka tu psal, o felde bych se vubec nevyjadroval, to je kapitola sama pro sebe, a Fabia taktez. Hezky den :)
Cena C3 je (celkem o dost) nižší než Fabie, momentálně dokonce na 169.000 kč začíná!
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.