0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroën C3 1.6 HDi - krasavec, který má rád pohodu

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.06.2010 10:53, Němci byli kritičtější
V nedávném vydání časopisu Autotip nebo Autohit ( teď nevím) bylo němci testované stejné auto a ty byli k vozu podstatně kritičtější než pan Šikl. Večer ho doma dohledám a pokusím se napsat více.
Paradoxně ve stejném časopise byly dvě obrovské reklamy na tuto novinku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.06.2010 12:58, RE: Němci byli kritičtější
Valnoha napsal:
V nedávném vydání časopisu Autotip nebo Autohit ( teď nevím) bylo němci testované stejné auto a ty byli k vozu podstatně kritičtější než pan Šikl. Večer ho doma dohledám a pokusím se napsat více.
Paradoxně ve stejném časopise byly dvě obrovské reklamy na tuto novinku.
Němci jsou kritičtější k francouzským vozům, to je jasné .-) Ostatně věřím jen sám sobě a ještě několika jedincům z branže v hodnocení auta. C3 je s testovaným dieselem hodně povedený vůz, který se však pro klidné řidiče ... díky podvozku. S lidovou oholenou verzí jsem zatím nejel, tak nemohu soudit základní nejprodávanější variantu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.06.2010 13:41, RE: Němci byli kritičtější
Petr - TipCars.com napsal:
Němci jsou kritičtější k francouzským vozům, to je jasné .-) Ostatně věřím jen sám sobě a ještě několika jedincům z branže v hodnocení auta. C3 je s testovaným dieselem hodně povedený vůz, který se však pro klidné řidiče ... díky podvozku. S lidovou oholenou verzí jsem zatím nejel, tak nemohu soudit základní nejprodávanější variantu.
Tak s tím postojem němčourů jasně souhlasím, mě spíš pobavilo že Citroeni si konkrétně do časopisu kde jim tento model celkem slušně zdrbli v testu daj dvě reklamy formátu A4. Uplně do toho nevidim, ale když si někde zaplatím reklamu, tak by tohle mělo být malinko ošetřené. Nebo se pletu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.06.2010 14:06, RE: Němci byli kritičtější
Valnoha napsal:
Tak s tím postojem němčourů jasně souhlasím, mě spíš pobavilo že Citroeni si konkrétně do časopisu kde jim tento model celkem slušně zdrbli v testu daj dvě reklamy formátu A4. Uplně do toho nevidim, ale když si někde zaplatím reklamu, tak by tohle mělo být malinko ošetřené. Nebo se pletu?
Jo tak do inzerce a reklamy nevidím ... ale asi by to tak mělo být. Já jen testuji, fotím, píši a sháním lidem ojetá auta. Nic víc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.06.2010 14:13, RE: Němci byli kritičtější
Petr - TipCars.com napsal:
Jo tak do inzerce a reklamy nevidím ... ale asi by to tak mělo být. Já jen testuji, fotím, píši a sháním lidem ojetá auta. Nic víc
Seženete mi 645i pěknou?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.06.2010 23:38, Citroen? Pcheee
Posledni poradny citron byl DS a zespod kysela Kajlii
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.10.2011 12:42, OfKbfEAuXRtuJA
It was dark when I woke. This is a ray of susnihne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.10.2011 02:52, rEHBroGBfdr
Superior tihnking demonstrated above. Thanks!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.