0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroen Berlingo 1,4i - co dostanete za 400 tis. Kč?

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 21:20, RE: to je nějaký drahý
anonym napsal:
Známej to koupil za 280 (nový, samozřejmě), najeto má zatím míň, ale spokojenej je. Co to bude dělat za pár let se teprve uvidí.
To je jediné, co mě krapet nesedí. I když minulý rok byly ještě ceny jinde.. Protože dnes za stejné peníze dostanete nové berlingo s upraveným podvozkem z Picassa a to je ještě o stupeň výš než první generace - doporučuji každ=mu se aspoń projet, než bude hodnotit. Jinak Díky za každého dalšího Citroeňáka..
Petr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 00:55, STS Chvojkovice Brod
- Samočinná aktivace stěrače zadního okna při zařazení zpátečky

Hmm, No co, zrejme slusnej oddil...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 01:11, RE: STS Chvojkovice Brod
anonym napsal:
- Samočinná aktivace stěrače zadního okna při zařazení zpátečky

Hmm, No co, zrejme slusnej oddil...
Pokud by se mi pokazde pri zarazeni zpatecky v garazi rozjel zadni sterac tak tedy pekne dekuji,,, Jestli autor nemyslel automaticke rozsviceni zadniho svetla zpatecky pri zarazeni zpatecky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 06:41, RE: STS Chvojkovice Brod
anonym napsal:
Pokud by se mi pokazde pri zarazeni zpatecky v garazi rozjel zadni sterac tak tedy pekne dekuji,,, Jestli autor nemyslel automaticke rozsviceni zadniho svetla zpatecky pri zarazeni zpatecky...
Dělala mi to fabia (s automatem), dělá mi to fusion (s manuálem), ovšem jen tehdy, mám-li zapnuté přední stěrače a zařadím zpátečku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 06:43, RE: STS Chvojkovice Brod
anonym napsal:
Pokud by se mi pokazde pri zarazeni zpatecky v garazi rozjel zadni sterac tak tedy pekne dekuji,,, Jestli autor nemyslel automaticke rozsviceni zadniho svetla zpatecky pri zarazeni zpatecky...
mel jsem služebního cíťu a ten zadní stěrač se spustí při zařazení zpátečky jen tehdy je-li puštěn v tu dobu přední stěrač. aspoň tak to bylo na xsaře............
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 08:54, fešák
a jak nám pěkně štastný majitel pozuje....zas edalší z řady, co vyjíždějí jen za sucha, popř. když osobně vysuší všechny kaluže na trati.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 09:48, RE: topení klimy?
anonym napsal:
Klimatizace v autě této kategorie topit samozřejmě neumí.Klimatizace se nevyužívá jako tepelné čerpadlo.Teplo jde od motoru.Vím o čem mluvím,autoklimatizace a vše chlazení opravuji.Jako novinku jsem to viděl u japonské značky tuším Honda.To ,že zapneš klimatizaci při velké venkovní vlhkosti má za následek odvlhčení příchozího vzduchu do auta a tudíž se nepotí tolik přední sklo.Na výparníku klimatizace se vysráží vlhkost a vzduch do auta jde suchý.S pozdravem Oťas.
Ano, ale: snížením vlhkosti teplota vzroste. Základní poučka např z techniky prostředí. Takže správně řečeno - klima netopí, ale zvyšuje teplotu, samozřejmě jen v režimu eko...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 11:23, RE: STS Chvojkovice Brod
anonym napsal:
mel jsem služebního cíťu a ten zadní stěrač se spustí při zařazení zpátečky jen tehdy je-li puštěn v tu dobu přední stěrač. aspoň tak to bylo na xsaře............
Pro fajnšmekry -STS Chvojkovice-Brod opravdu existuje. Je to zkratka pro Strojní traktorovou stanici.

Koza.
mééééé
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 11:57, RE: topení klimy?
ToJa napsal:
Jo klima umi i topit a odmlzuje skla v zime daleko lip nez obycejne topeni,ale kdyz pustim klimu v zime tak mi prijde ze topi i lip nez normalni topeni.
A na jakém pricipu klima topí, to by mě zajímalo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 11:58, RE: ??
anonym napsal:
Snažím se ho ale honit, ať si řídicí jednotka zvykne na svižné tempo.- no to je unikát !!
ŘJ si pamatuje několik jízdích režimů zpátky a podle toho se potom chová.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 17:07, HDI
Pokud tohle auto tak jedině s HDI
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 19:35, RE: to je nějaký drahý
anonym napsal:
To je jediné, co mě krapet nesedí. I když minulý rok byly ještě ceny jinde.. Protože dnes za stejné peníze dostanete nové berlingo s upraveným podvozkem z Picassa a to je ještě o stupeň výš než první generace - doporučuji každ=mu se aspoń projet, než bude hodnotit. Jinak Díky za každého dalšího Citroeňáka..
Petr
Nové Berlingo gut, ale je o hodně delší a má dost blbě vyřešené právě kapsy v předních dveřích. Odměnou je ale modernější vzhled a větší rozsah doplňků. Taky zaváděcí ceny jsou brutálně nízké a každého zviklají zda kupovat souběžně vyráběné Berlingo First s léty vychytanými mouchami nebo nové čerstvé Berlingo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 19:38, RE: 12 pražců do BX
Ráďa napsal:
12 železničních pražců do BX bych neudělal ani kdyby to byl služebák
Autor je tvrďák, bere auto jako běžný předmět denní spotřeby. Když to BX uveze (což se nedá poznat, protože hydraulika ho dofoukne vždy do stejné výšky ať je naloženo co chce), tak to tam holt dá. Mně se spíše líbily ty basy piva. 26. To musel bejt mejdan
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.08.2008 14:29, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No pěkná reklama na Citroen, výpis výbavy mě fakt dostal - vyhřívané zadní sklo, modrý lak a autička na zadním stolečku, to je fakt moc. No a ten již zmiňovaný popelník, kdy do držáku nápojů na plechovky dostanete takovou malou urnu, tak to když jsem viděl prvně, tak mi chvíli trvalo než sem pochopil k čemu to je. A hodnotit auto po 11 tisících, tady už není co komentovat.
Průměrnej profi novinář hodnotí auto po pár stovkách kilometrů a všichni mu to baštíte i s navijákem. Za 11 000 KM už se dá auto docela poznat.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.