0
zpět
 

diskuze k tématu: Čím lze zabezpečit auto?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.09.2011 21:21, Jezdit popelnicí
Nejideálnější je jezdit po supermarketech a po městech ve staré škodě favorit, všude to postavím v klidu nechám a mám čistou hlavu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.09.2011 22:35, RE: Jezdit popelnicí
JARDA22 napsal:
Nejideálnější je jezdit po supermarketech a po městech ve staré škodě favorit, všude to postavím v klidu nechám a mám čistou hlavu.
Lepší je mít auto pojištěné. Murphyho zákony totiž fungují naprosto spolehlivě ...
reagovat
kristyna.jahnovaFB
počet příspěvků1
datum registrace06.07.2014
Neděle 06.07.2014 20:23, RE: Jezdit popelnicí
Tfun napsal:
JARDA22 napsal:
Nejideálnější je jezdit po supermarketech a po městech ve staré škodě favorit, všude to postavím v klidu nechám a mám čistou hlavu.
Lepší je mít auto pojištěné. Murphyho zákony totiž fungují naprosto spolehlivě ...


Já dělám ještě něco na víc :) Mnohem častěji než ke krádežím dochází k poškození vozidla vlivem nehody, či důsledkem vandala :( Proto jsem si pořídila kameru do auta, nejen, že se s ní dají natáčet hezká videa jízdy, ale navíc auto chrání v mé nepřítomnosti,
reagovat
OndaHora
počet příspěvků1
datum registrace21.12.2014
Neděle 21.12.2014 17:06, a když nemam popelnici?
já už vyzkoušel snad všechno, kameru, gps, alarmy, teď mi dokonce auto ani nikdo nerozjede protoze mam blokly kola i volat od zederlocku, neni to uplne levny ale kdyz chci neco pro sve auto tak se asi vyplati zainvestovat
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Neděle 21.12.2014 17:24, RE: Jezdit popelnicí
kristyna.jahnovaFB napsal:
Tfun napsal:
JARDA22 napsal:
Nejideálnější je jezdit po supermarketech a po městech ve staré škodě favorit, všude to postavím v klidu nechám a mám čistou hlavu.
Lepší je mít auto pojištěné. Murphyho zákony totiž fungují naprosto spolehlivě ...
Já dělám ještě něco na víc :) Mnohem častěji než ke krádežím dochází k poškození vozidla vlivem nehody, či důsledkem vandala :( Proto jsem si pořídila kameru do auta, nejen, že se s ní dají natáčet hezká videa jízdy, ale navíc auto chrání v mé nepřítomnosti,


Tak hlavně, jestli máte onu kameru nahlášenou na příslušném úřadě, za okny vylepeno upozornění, že je prostor monitorován + telefonní spojení na Vás. Jestliže ne, tak nejenže pořízené záběry nebudou přípustné jako důkaz, ale dokonce se dopouštíte (v případě použití) protiprávního jednání . Btw - když Vám někdo bude chtít poničit auto úmyslně, tak si stejně vezme kuklu.
reagovat
Petr S
počet příspěvků1243
datum registrace28.11.2008
Neděle 21.12.2014 23:35, Už zabezpečení neřeším
U posledního auta mám pojistku POV a All risk za 7500 ročně (cena auta byla 409 tisíc). Pokud bych koupil sofistikované zabezpečení za 10-30 tisíc, tak pochybuju že dostanu takovou slevu od pojišťovny, že by se mi to v reálné době vyplatilo.

Auto má bezklíčové nastupování (původně jsem toto ani nechtěl, ale bylo v rámci paketu) a pokud bych instaloval zámek řazení a musel hledat klíče po nastoupení, tak komfort bezklíčového nastupování nemá smysl...
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Pondělí 22.12.2014 17:44, RE: Už zabezpečení neřeším
Petr S napsal:
U posledního auta mám pojistku POV a All risk za 7500 ročně (cena auta byla 409 tisíc). Pokud bych koupil sofistikované zabezpečení za 10-30 tisíc, tak pochybuju že dostanu takovou slevu od pojišťovny, že by se mi to v reálné době vyplatilo.Auto má bezklíčové nastupování (původně jsem toto ani nechtěl, ale bylo v rámci paketu) a pokud bych instaloval zámek řazení a musel hledat klíče po nastoupení, tak komfort bezklíčového nastupování nemá smysl...


Pořádná pojistka (s minimální spoluúčastí) je nejlepší zabezpečení. Když bude chtít někdo auto ukrást, tak ho prostě ukradne, zabezpečení nezabezpečení. Když ho někdo poničí, a díky čemukoliv se podaří pachatele chytit, tak je to akorát k vzteku. Pojišťovna neplní, vše se řeší občanskoprávní cestou. Většinou s člověkem, ze kterýho nikdo nic nedostane
reagovat
Petr S
počet příspěvků1243
datum registrace28.11.2008
Úterý 23.12.2014 01:34, RE: Už zabezpečení neřeším
Pepe napsal:
Petr S napsal:
U posledního auta mám pojistku POV a All risk za 7500 ročně (cena auta byla 409 tisíc). Pokud bych koupil sofistikované zabezpečení za 10-30 tisíc, tak pochybuju že dostanu takovou slevu od pojišťovny, že by se mi to v reálné době vyplatilo.Auto má bezklíčové nastupování (původně jsem toto ani nechtěl, ale bylo v rámci paketu) a pokud bych instaloval zámek řazení a musel hledat klíče po nastoupení, tak komfort bezklíčového nastupování nemá smysl...
Pořádná pojistka (s minimální spoluúčastí) je nejlepší zabezpečení. Když bude chtít někdo auto ukrást, tak ho prostě ukradne, zabezpečení nezabezpečení. Když ho někdo poničí, a díky čemukoliv se podaří pachatele chytit, tak je to akorát k vzteku. Pojišťovna neplní, vše se řeší občanskoprávní cestou. Většinou s člověkem, ze kterýho nikdo nic nedostane


Souhlas. Když někdo chce a umí auto ukrást, tak ho ukradne.

Třeba teď za totálku 6 tiletého Yarise nám pojišťovna viníka (Allianz) z jeho POV zaplatila 145 tisíc. Resp. 37 tisíc jsme dostali za vrak z aukce a zbytek doplatila pojišťovna. Nemůžu si v tomhle případě stěžovat. Viník byl známý. Ale asi mluvíš o případu, na které se nevztahuje POV, např. vandalismus.
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 25.12.2014 20:50, RE: Už zabezpečení neřeším
Petr S napsal:
Pepe napsal:
Petr S napsal:
U posledního auta mám pojistku POV a All risk za 7500 ročně (cena auta byla 409 tisíc). Pokud bych koupil sofistikované zabezpečení za 10-30 tisíc, tak pochybuju že dostanu takovou slevu od pojišťovny, že by se mi to v reálné době vyplatilo.Auto má bezklíčové nastupování (původně jsem toto ani nechtěl, ale bylo v rámci paketu) a pokud bych instaloval zámek řazení a musel hledat klíče po nastoupení, tak komfort bezklíčového nastupování nemá smysl...
Pořádná pojistka (s minimální spoluúčastí) je nejlepší zabezpečení. Když bude chtít někdo auto ukrást, tak ho prostě ukradne, zabezpečení nezabezpečení. Když ho někdo poničí, a díky čemukoliv se podaří pachatele chytit, tak je to akorát k vzteku. Pojišťovna neplní, vše se řeší občanskoprávní cestou. Většinou s člověkem, ze kterýho nikdo nic nedostane
Souhlas. Když někdo chce a umí auto ukrást, tak ho ukradne. Třeba teď za totálku 6 tiletého Yarise nám pojišťovna viníka (Allianz) z jeho POV zaplatila 145 tisíc. Resp. 37 tisíc jsme dostali za vrak z aukce a zbytek doplatila pojišťovna. Nemůžu si v tomhle případě stěžovat. Viník byl známý. Ale asi mluvíš o případu, na které se nevztahuje POV, např. vandalismus.


Jj, jde o škody, které má krýt havarijko - havárka, vandalismus, krádež. Klasický příklad je krádež auta "na projížďku" (když je pachatel natolik opilý, že se chce domů dostat jakýmkoliv autem), s autem nabourá... Policajti auto s úsměvem předají (oni pachatele mají, tak co), a vyřešte si to, pane. Prostě pojišťovna neplní, dokud není spis odložen (pachatel neznámý) - 30 dní. Jinak smolík pacholík.
reagovat
Alesek22
počet příspěvků33
datum registrace18.02.2015
Středa 18.02.2015 12:51, RE
Ale popelnici :D staci si poridit zedera :) www.zeder.cz neni nic jednodussiho :)
reagovat
BMW528i
počet příspěvků372
datum registrace07.01.2013
Středa 18.02.2015 13:04, RE: RE
Alesek22 napsal:
Ale popelnici :D staci si poridit zedera :) www.zeder.cz neni nic jednodussiho :)


Není nic jednoduššího než přijet s odtahovkou s rukou a auto naložit tak jak je
reagovat
Thomasek23
počet příspěvků2
datum registrace29.03.2015
Neděle 29.03.2015 18:40, gps
Si třeba myslím osobně, že ty systémy gps lokátory jsou docela dobré věcičky….

reagovat
Mildan
počet příspěvků3
datum registrace30.03.2015
Pondělí 30.03.2015 10:31, Gps
Takej jsem o tom slyšel, že když ti auto ukradou tak ti ho najdou. Dokonce od Sherlogu mají skoro 100% naleznutí aut.
reagovat
Thomasek23
počet příspěvků2
datum registrace29.03.2015
Neděle 19.04.2015 21:48, gps
O nich jsem taky slyšel. Podle všeho je sherlog.cz solidní firma. Ty od nich máš něco pořízené?
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Pondělí 20.04.2015 09:43, RE: gps
Thomasek23 napsal:
O nich jsem taky slyšel. Podle všeho je sherlog.cz solidní firma. Ty od nich máš něco pořízené?


i firma jako Sherlog má jisté procento neúspěchu. pár (nevím jestli desítek nebo stovek) jimi monitorovaných aut jezdí v Rusku, na Ukrajině či např. v Albánii a nemohou je dostat zpět-stačí když auto při převozu odstíní a odpojí aku, záložní zdroj nevydrží věčnost, a za hranicemi je jim to už jedno. nehledě na to že klasičtí místní zloději dnes auto ukradnou a nechají někde pár dní odstavené uležet, aby zjistili jestli nemá monitorovací zařízení. takže se majiteli vrátí poškozené, se škodou v řádech desítek tisíc. další věcí je že pokles krádeží aut srovnává nárůst krádeží dílů-světla, řídící jednotky, airbagy, kola... a to vám pokryje jedině pojistka. navíc jsou věci které neovlivníte-jeden můj nájemník jezdil v P205 kabrio, aby mu kvůli rádiu za pár stovek nerozřízli střechu nechával ho odemčené. střechu mu nerozřízli, rozbili mu ´´kosatku´´ ve dveřích. bohužel jediná 205ka která jí má je kabro takže druhovýroba není, a origo stojí 7.000,-. a pak si trochu nedej...
reagovat
Mildan
počet příspěvků3
datum registrace30.03.2015
Úterý 21.04.2015 00:21, gps
Nemám od nich nic. Ale kámoš si to pořizoval na dražší auto. Já jsem se díval na mobileye, že bych to pořídil pro moji, aby měla větší jistotu při řízení.
reagovat
Alesek22
počet příspěvků33
datum registrace18.02.2015
Sobota 25.04.2015 20:04, gps
Otec taky pořizoval mobileye do auta. Kvůli ségře, která měla čerstvě řidičák. Taky jsem si to zkusil zapnout a nebylo to špatné.
reagovat
Mildan
počet příspěvků3
datum registrace30.03.2015
Pondělí 11.05.2015 19:00, gps
Takže doporučuješ i jako zkušený řidič pro méně vyjezděné. Moje není špatná řidička, ale rád bych aby měla 100% jistotu.
reagovat
Alesek22
počet příspěvků33
datum registrace18.02.2015
Středa 13.05.2015 17:00, gps
Jo proč ne, asi kdybych to měl v autě a jel ve špičce, tak bych to měl taky zaplé.
reagovat
Kaca11
počet příspěvků3
datum registrace25.05.2015
Pondělí 25.05.2015 14:25, gps
Já mám sherloga taky zabezpečení. Hodně jim věřím, sice mají procento neúspěchu, ale kamarádovi auto někdo ukradl a oni ho vrátili.
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.