0
zpět
 

diskuze k tématu: Auto do 60 000,- Kč

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, francouzská vozidla, japonská vozidla, americká vozidla, typ vozidla, osobní
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Čtvrtek 24.07.2014 22:18, POVko
Výše pojistného je nesmysl. S maximálními bonusy (je mi 28) mám povko na 1,6 FSi 2100 Kč ročně.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 24.07.2014 22:29, RE:
Dobrý den. S jedním z kolnských trojčat chybu neuděláte, jsou to spolehlivá auta s nízkou spotřebou a servisními náklady. Velmi dobrou koupí bude také Toyota Yaris, kterou doporučuji. Ta je vyhlášena svou spolehlivostí, trvanlivostí a servisní nenáročností. Spotřeba benzínových motorů by potom neměla přesáhnout 6 litrů na 100 kilometrů.
reagovat
PetrT
počet příspěvků1076
datum registrace24.05.2009
Čtvrtek 24.07.2014 23:57, ojetina
No nevim, tady koukám je každý hrozný správnák a stará se o to aby ten kdo od něho koupí auto měl co nejméně problémů.
To já se klidně přiznám že je mi to uplně jedno. Soukromé auto kupuji jako nové na maximálně 3 roky a za tu dobu najedu cca. 100t km. Po tu dobu ho nijak nešetřím, klidně mu dám v zimě kouř za studena když spěchám, tahám za nim těžký přívěs s plošinou, turbo nedochlazuji a olej měním longlife co to jde. Prostě to jedu tak aby mě servis stál co nejméně. Pokud je v době prodeje nutný servis nechávám ho samozřejmě bez výčitek na dalšího majitele.
Už poměrně dlouho dávám auto vždy protiúčtem a to se ptom ukáže u ofiko dealera jako prověřená ojetina se serviskou a relativně málo kilometrama. A je to i pravda, vše sedí a dá se to doložit. No, já bych si ho nekoupil, mé zacházení se prostě musí někde časem projevit. Ale poznat to mé zacházení na něm nemá nikdo šanci ani omylem.
A ano, asi jsem prase, ale nejvíc na tom autě už navždy prodělám já takže nevidím jediný důvod platit na servisu třeba jen o korunu víc než je nutné.
reagovat
Giorgio
počet příspěvků814
datum registrace09.05.2007
Pátek 25.07.2014 06:15, RE: POVko
brin napsal:
Výše pojistného je nesmysl. S maximálními bonusy (je mi 28) mám povko na 1,6 FSi 2100 Kč ročně.


1) Na maximální bonus si tazatel nejméně 6 let počká, je mu 22.
2) Není to nesmysl, stačí se podívat do tabulek pojišťoven, já bral Kooperativu, kde mám pojišteno sám.
3) Stačí tu fiestu hodit do ePojištění.cz a nejlevnější nabídka je (pro mé bydliště při 22 letech věku a 48 měsících bonusů) od Wüstenrotu za 3 636, pak ČPP za necelé 4 tisíce a pak jsou už ceny od 6 do 8 tisíc ročně.
4) Mimochodem, 1.6 FSI je zcela shodná katerogie, jen třeba zmíněná Kooperativa má ještě vlastní podkategorii 1 350-1 400 cm3, kde je asi 300korunová sleva.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.