0
zpět
 

diskuze k tématu: Bojí se Áčka rivala?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.05.2005 13:09, Levná auta
Je jasné, že levnější auta budou lépe prodejná - a to i za cenu nižší kvality, nebo horšího stavu. My Češi jsme už takoví, ušetřit za každou cenu a pak do auta vrazit 2xtolik za opravy. Stejně tak, jako se nevyplatí koupit nové auto, nevyplatí se koupit ani přehnaně levnou ojetinu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.05.2005 14:20, RE: Levná auta
yeti napsal:
Je jasné, že levnější auta budou lépe prodejná - a to i za cenu nižší kvality, nebo horšího stavu. My Češi jsme už takoví, ušetřit za každou cenu a pak do auta vrazit 2xtolik za opravy. Stejně tak, jako se nevyplatí koupit nové auto, nevyplatí se koupit ani přehnaně levnou ojetinu.
myslim ze se pletes. hodne lidi uz dnes prave radeji prihodi 30 000 aby melo zaruku ze ojety vuz nebyl havarovany, mel nepriklad servisku apod.

hodne lidi co znam na Acka nadava a ja se jim nedivim...
nedavno jsem hovoril s clovekem co u nich dela a jejich praktiky mluvi za vse....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.05.2005 17:16, RE: Levná auta
MaClaud napsal:
myslim ze se pletes. hodne lidi uz dnes prave radeji prihodi 30 000 aby melo zaruku ze ojety vuz nebyl havarovany, mel nepriklad servisku apod.

hodne lidi co znam na Acka nadava a ja se jim nedivim...
nedavno jsem hovoril s clovekem co u nich dela a jejich praktiky mluvi za vse....
Taky sem kdysi viděl reportáž o tomto věhlasném autobazaru, nejenom že tam prodávají bourané auta, ale prodejní metody stylu akčních předváděček se tu taky dobře uchytili, aspoň je vidět jak silné slovo má reklam :(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.05.2005 22:08, RE: Levná auta
MaClaud napsal:
myslim ze se pletes. hodne lidi uz dnes prave radeji prihodi 30 000 aby melo zaruku ze ojety vuz nebyl havarovany, mel nepriklad servisku apod.

hodne lidi co znam na Acka nadava a ja se jim nedivim...
nedavno jsem hovoril s clovekem co u nich dela a jejich praktiky mluvi za vse....
Pánové, praktiky - nepraktiky, firmu dělá člověk, který v ní pracuje nebo zastupuje. Já jsem si zajel pro auto vlakem do Hodonína, ušetřil jsem 20tis, a jsem namíru spokojený. Švagr si koupil v áčkách Clio za 140 tis, viděl moje a chytá se za hlavu, už jen rozdíl 100tis a toto projet v naftě nebo benzínu + dovolená, pánové ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.05.2005 10:24, RE: Levná auta
Libor.ov napsal:
Pánové, praktiky - nepraktiky, firmu dělá člověk, který v ní pracuje nebo zastupuje. Já jsem si zajel pro auto vlakem do Hodonína, ušetřil jsem 20tis, a jsem namíru spokojený. Švagr si koupil v áčkách Clio za 140 tis, viděl moje a chytá se za hlavu, už jen rozdíl 100tis a toto projet v naftě nebo benzínu + dovolená, pánové ...
moc nechapu souvisloti vaseho prispevku??
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.