0
zpět
 

diskuze k tématu: Bodový systém pro řidiče schválen!

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.06.2005 18:14,
Hm, za špatné parkování je možné přijít během jednoho roku o řidických průkaz... dost dobré, zvláště když bydlíte na sídlišti, kde není místo pro zaparkovaní v dosahu 1km. To je buzerace!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.06.2005 23:47, pro prvni prispevek - z vybranych...
je videt ze ty pesky po meste nikdy nechodis
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.06.2005 08:32,
Podle mě je to kravina. Jak na to přijdou profesionální řidiči. Je to jejich práce a mají možnost nasbírat vice bodu než třeba nejaký děda s čepkou, který si vyjede jednou za rok na dušičky ! Osobně najezdím kolem 1200 km za měsíc a rozhodně bych to nechal jak to je.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.06.2005 11:35, Ach Bože
V zásadě nemám nic proti bodovému systému, ale mám pocit, že je to zase jen kompenzace neschopnosti naší policie, která si ne a ne vybudovat nějakou autoritu !! Bodový systém je zase jen nástroj jak buzerovat řidiče a nahánět hrůzu, ale policie by měla dělat hlavně něco sama se sebou !! Proč se kontroluje rychlost 200m před výjezdem z města ?? Proč ji raději nekontrolují přímo ve městě ?? Proč kontrolují 90km/h mimo město a na dálnici, kde jsou jedinými problémy stav cesty a věčné uzavírky. Proč se dá v DE jezdit neomezenou rychlostí po dálnici a u nás ne ?? Protože se na dálnici dobře chytají "zločinci" a ve městě ne. A tak jim parchantům nařídíme 50km/h !! BUBUBU !! Ale protože se 50ka nekontroluje, stejně tak nikdo nejezdí, nebo vy upřímě ano ?? Kdo odpoví ANO, myslí to upříme asi jako Standa :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.06.2005 22:43, RE: Ach Bože
M3Power napsal:
V zásadě nemám nic proti bodovému systému, ale mám pocit, že je to zase jen kompenzace neschopnosti naší policie, která si ne a ne vybudovat nějakou autoritu !! Bodový systém je zase jen nástroj jak buzerovat řidiče a nahánět hrůzu, ale policie by měla dělat hlavně něco sama se sebou !! Proč se kontroluje rychlost 200m před výjezdem z města ?? Proč ji raději nekontrolují přímo ve městě ?? Proč kontrolují 90km/h mimo město a na dálnici, kde jsou jedinými problémy stav cesty a věčné uzavírky. Proč...
50 km/hod? Ani ve snu. Ostatní řidiči by mě vytroubili...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.07.2005 13:02,
Bodový systém je pěkně na hovno! Zvláště dneska v tak hektické době, kdy se každý za něčím honí. Když budu jezdi pomalu tak nmic nestihnu, čas=peníze!!!! Bodový systém pro mě znamená, že dosavadní 130koní budu muset brzo vyměnit za minimálně 190, abych těm debilním policajtům rychleji ujel....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.07.2005 20:22, RE: bez předmětu
Tomáš Nový napsal:
Bodový systém je pěkně na hovno! Zvláště dneska v tak hektické době, kdy se každý za něčím honí. Když budu jezdi pomalu tak nmic nestihnu, čas=peníze!!!! Bodový systém pro mě znamená, že dosavadní 130koní budu muset brzo vyměnit za minimálně 190, abych těm debilním policajtům rychleji ujel....
To jsou jen silná slova. Mám 321PS a stejně policii zastavuji. Za ty problémy to nestojí ... ještě by mě někde vybourali a potom by to bylo dražší ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.07.2005 14:36, RE: bez předmětu
M3Power napsal:
To jsou jen silná slova. Mám 321PS a stejně policii zastavuji. Za ty problémy to nestojí ... ještě by mě někde vybourali a potom by to bylo dražší ...
A co máš za auto? 321 koní je dost!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.07.2005 11:17, RE: bez předmětu
anonym napsal:
A co máš za auto? 321 koní je dost!
BMW E36 M3 (1997) 3201ccm
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.07.2005 18:22, je to v haji
M3Power napsal:
BMW E36 M3 (1997) 3201ccm
casem se ukaze, ze to opet vymysleli spatne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.07.2005 15:01,
původně jsem byl proti přísnějším postihům, ale to co kolem sebe v poslední době na silnicích vidím, mě nutí říct, že čím tvrdší postihy, tím líp!!!! Myslím, že by více pomohlo i zvícenásobení hlídek dohlížejících na dodržování předpisů. Prostě místo měření radarem na přehledném a rovném úseku raději chytat ty co předjíždí za každou cenu, kdykoliv a kdekoliv a několik vteřin po tom co se vyhnou jedné krizové situaci se vrhají do nové, jen proto, aby jeli o 20m víc vpředu.... Asi pro ně nic neznamená, že můžou někoho zabít nebo zmrzačit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.09.2005 10:18, RE: Ach Bože
M3Power napsal:
V zásadě nemám nic proti bodovému systému, ale mám pocit, že je to zase jen kompenzace neschopnosti naší policie, která si ne a ne vybudovat nějakou autoritu !! Bodový systém je zase jen nástroj jak buzerovat řidiče a nahánět hrůzu, ale policie by měla dělat hlavně něco sama se sebou !! Proč se kontroluje rychlost 200m před výjezdem z města ?? Proč ji raději nekontrolují přímo ve městě ?? Proč kontrolují 90km/h mimo město a na dálnici, kde jsou jedinými problémy stav cesty a věčné uzavírky. Proč...
Možná je to nad tvé chápání, ale já 50km/h ve městě jezdím; překročím rychlost jen vyjímečně a spíš omylem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.09.2005 21:34,
Riccardo napsal:
Možná je to nad tvé chápání, ale já 50km/h ve městě jezdím; překročím rychlost jen vyjímečně a spíš omylem.
Lidi dobrá rada nad zlato: "TAK choďte pěšky, nebo jezďete vlakem, nebuďte pohodlní." To zase dráhy a Ťamanci vydělají.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.10.2010 17:49, RE: bez predmetu
Jirka napsal:
původně jsem byl proti přísnějším postihům, ale to co kolem sebe v poslední době na silnicích vidím, mě nutí říct, že čím tvrdší postihy, tím líp!!!! Myslím, že by více pomohlo i zvícenásobení hlídek dohlížejících na dodržování předpisů. Prostě místo měření radarem na přehledném a rovném úseku raději chytat ty co předjíždí za každou cenu, kdykoliv a kdekoliv a několik vteřin po tom co se vyhnou jedné krizové situaci se vrhají do nové, jen proto, aby jeli o 20m víc vpředu.... Asi pro ně nic nezna...
ahoj mam dotas nemam jeste prepis auta ,muzu byt bodovanej
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.10.2010 17:51, RE: pro prvni prispevek - z vybranych...
martin napsal:
je videt ze ty pesky po meste nikdy nechodis
malo spis jezdim
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.