0
zpět
 

diskuze k tématu: Výběr sportovního kombíku

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, japonská vozidla
Valnoha
počet příspěvků322
datum registrace03.01.2011
Pátek 21.10.2016 10:01, RE: Insignia?
Reno napsal:
Valnoha napsal:
co toto? http://ww3.autoscout24.de/classified/289507314?asrc=st|as
Jeník potřebuje tři /slovy "tři"/ diferenciály:)

netuším jak má Opel řešenou 4x4, já si zatím vždy vystačil s jednou hnanou nápravou...
reagovat
subarák
počet příspěvků106
datum registrace22.03.2010
Pátek 21.10.2016 12:06, Můj názor na věc:
tazatel jednoznačně bude muset slevit z některého požadavku.
Z mého pohledu zadání odpovídají BMW 330i, v Čechách nesehnatelný, muselo by se do D, cenově by to klaplo za předpokladu , že se smíří s tím jak vypadá (u mě nic moc, zvláště interier na premii tragedie), a hlavně aby to bylo supr svezení, musí být podvozek ve stavu 1AA, což u auta s cca 150tis nebude, takže nechat rezervu na uvedení auta do perfektního stavu, další možnost Subaru Legacy spec. B manuál, což je těžko sehnatelný, auto min 8let starý , a platí totéž co BMW, nechat rezervu na poč servis, Impeza WRX kombi je už hodně stará, jinak dobrá volba, Audi co navrhuje Reno by šlo, akorát za 500tis to bude mít hodně za sebou a servisně to nebude levný, S a RS zvláště mají spousty jiných dílů než standartní Audi.
Já bych pánovi doporučil Ford Focus ST, za 500tis to bude zánovní auto, pravda je to předohrab, ale za daný peníze podle mě nejzajímavější volba, než mě pošlete do zádele, běžte se s tím svést, možná změníte názor. Domluvil jsem. Howk.
reagovat
sheogorath
počet příspěvků527
datum registrace27.05.2016
Pátek 21.10.2016 16:16, RE: Můj názor na věc:
subarák napsal:
tazatel jednoznačně bude muset slevit z některého požadavku. Z mého pohledu zadání odpovídají BMW 330i, v Čechách nesehnatelný....


Nezda se me ze by jich bylo tak malo.

subarák napsal:
Já bych pánovi doporučil Ford Focus ST, za 500tis to bude zánovní auto, pravda je to předohrab, ale za daný peníze podle mě nejzajímavější volba, než mě pošlete do zádele, běžte se s tím svést, možná změníte názor. Domluvil jsem. Howk.


Super, vyzkouseno v CARent v Brne-lisni. Jedina "nevyhoda" je naladeni vyfuku - cela ulice cumi
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pátek 21.10.2016 16:24, Hrug zthgjb. Zgzz
Limit je 500? Tak to E61 550i s manuálem, plyn hodně kusů na prodej má, motor pecka nejvetsi:)
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1231
datum registrace08.09.2009
Pátek 21.10.2016 17:21, RE: Přenos na silnici
Reno napsal:
David V napsal:
U těchto výkonů je důležité, která kola přenáší výkon na silnici. Pak se může stát, že méně výkonné auto s pohonem 4x4 bude mít lepší zrychlení než výkonnější zadohrab....
A zase bude mít kg navíc v podobě 4x4Aktuální, 300 hp Subaru WRX STi má zrychlení 5.2Možná je ten Forester o pořádný kus rychlejší, přece jen má tak aerodynamickou "figuru":)


Bože Reno!!!Hovoříš o současnéím modelu STI? MY2016? Tak se podívej, kolik váží. A měj na paměti,. že tohle je CIVILNÍ auto, který z výroby je "jen o něco ostřřejší". Potenciál tohoto seriového STI je využit jen z malé části, ta větší teprve čeká. A není to jen o výkonu motoru.
Je to o tom, co jsi dosud nepochopil o mnou komentovanéím Foresteru STI, o jiném stálem převodu, úpravách motoru a jeho nastrojení, podvopzku, snížení atd... Švejkuješ, ale na nepravém místě. Chceš si s pánem promluvit? Číslo ti na něj klidně zašlu.
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pátek 21.10.2016 19:18, RE: Přenos na silnici
Zdeny60 napsal:
Reno napsal:
David V napsal:
U těchto výkonů je důležité, která kola přenáší výkon na silnici. Pak se může stát, že méně výkonné auto s pohonem 4x4 bude mít lepší zrychlení než výkonnější zadohrab....
A zase bude mít kg navíc v podobě 4x4Aktuální, 300 hp Subaru WRX STi má zrychlení 5.2Možná je ten Forester o pořádný kus rychlejší, přece jen má tak aerodynamickou "figuru":)
Bože Reno!!!Hovoříš o současnéím modelu STI? MY2016? Tak se podívej, kolik váží. A měj na paměti,. že tohle je CIVILNÍ auto, který z výroby je "jen o něco ostřřejší". Potenciál tohoto seriového STI je využit jen z malé části, ta větší teprve čeká. A není to jen o výkonu motoru.Je to o tom, co jsi dosud nepochopil o mnou komentovanéím Foresteru STI, o jiném stálem převodu, úpravách motoru a jeho nastrojení, podvopzku, snížení atd... Švejkuješ, ale na nepravém místě. Chceš si s pánem promluvit? Číslo ti na něj klidně zašlu.


Váží o sto kilo víc. teoreticky, protože píšu hmotnost japonského STi, ne toho brněnského, upravovaného, dokud ho nezvážím, to číslo vědět nebudu. My se bavíme o zrychlení a tam je rozhodující výkon motoru a hmotnost.

reagovat
JendaBavorsko
počet příspěvků5
datum registrace08.10.2016
Pondělí 24.10.2016 17:06, RE
Děkuji to je další pěkný příspěvek. To Subaru by mě asi lákalo hodně, ale co jsem tak koukal, tak sehnat něco v rozumném stavu a nájezdu bude spíš hoodně velké štěstí a mě se opravdu nechce čekat až se to někde vyskytne a jestli vůbec. Bohužel to opravdu vypadá, že se budu muset smířit s tím 330 bavorákem. Proti Fordu co píšete opravdu nic nenamítám, jen to, že to je předohrab a i když Vám věřím, že s tím bude sranda, tak předohrab opravdu nechci.
Na Audi jsem se koukal s daným motorem, vypadá vcelku slušně, jen by se to s tím chtělo projet, abych zjistil jak moc odtažité a těžkopádné to bude.
Pravdu máte, že 4x4 nebude tak zábavná to je jasná věc, uvedl jsem to tam z důvodu, že zadohrabů moc není - evropské vlastně jen dva - BMW, Mercedes a pak povětšinou ameriky a to by mě snědlo za živa. Mě nevadí, když si to auto za svou práci vezme i víc nafty/benzínu to je v pořádku, ale není v pořádku, když se dočtu, že za lehce sportovní jízdu si to vezme 20 a za blázna na silnici 27-30, to už je špatně. Ideálka je, když při normální jízdě s rodinou se vlezu do 10l max 11l a když to někde protáhnu okrskama sám, tak ať se to klidně vyšplhá na 15l, ale 20 nebo dokonce u některých Audi co jsem četl 30, to fakt né, to není super sport, aby to žralo tolik
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.